Özdere’de Keyifli Bir Tatil İçin Apart Otel

Ülkemizin üç tarafının denizlerle çevrili olmasından dolayı yaz turizminde dünyanın en önemli merkezleri arasında yer alıyoruz. Her sene milyonlarca yabancı turist, deniz, kum ve güneşin tadını doyasıya çıkarabilmek için ülkemizi tercih ediyor. Yerli halk da tatil için yurtdışına çıkmaktansa güney kıyılarını ya da Ege kıyılarını ziyaret etmeyi düşünüyor. Bu doğrultuda İzmir ve Antalya gibi şehirlerimiz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. İzmir, bulunduğu konum itibari ile turizm için oldukça uygun. Buna paralele olarak da çok sayıda tatil beldesi yer alıyor. Özdere bölgesi de İzmir’in en çok tercih edilen beldelerinden bir tanesi. Ülkemizde hem aileler hem de genç nüfus tatil yeri olarak rahatlıkla Özdere bölgesini tercih edebiliyor.

Bir tatil beldesinde konaklama şartları büyük önem taşıyor. Çünkü kişilerin tatilleri boyunca stres atmaları ve hiçbir sorun yaşamamaları gerekiyor. Bu durumda da ekonomik ya da sosyal yönden kişileri zorlayan konaklama tesisleri tercih edilmiyor. Bizler Sönmezoğlu Apart olarak özdere apart otel sektöründe lider işletme olarak uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Bir apartın kalitesi odalarının sunduğu imkânlara karşı talep edilen ücretler ile ölçülebilir. Bizler de bu doğrultuda müşterilerimizi kusursuz bir hizmet sunuyoruz.

Tamamı deniz manzaraları olan odalarımızda klima, televizyon ve günün 24 saati ulaşılabilen internet bağlantısı bulunuyor. 1+1 şeklinde olan odalarımız 90 m2 üzerine kurularak sizlerin hizmetine sunuluyor. Böylesine geniş odalarımızda rahatlıkla konaklayabilir ve yemek yiyebilirsiniz. Balkonlarımızın tamamının denize bakmasıyla birlikte akşam yemeklerinizi muhteşem bir manzara eşliğinde yiyebilirsiniz. Bu amaçla özdere apart otel olarak balkonlarımızda masa ve sandalye takımlarıyla birlikte hizmet veriyoruz. Yemeği kendiniz hazırlamak isterseniz de tam teşekkürlü mutfağımız sizlerin tüm gün boyunca hizmetinde olacaktır.

özdere apart