İzmir Rent A Car Firması TDH Rent a Car

İzmir Rent A Car Firmaları Arasında Parlayan Yıldız; TDH Rent A Car

Türkiye’nin büyük kentleri arasında yer alan Ege’nin incisi İzmir, gerek turizm sektörü gerekse sanayi alanında yaptığı atılımlarla adını üreten kentler arasına dahil etmeyi başarmıştır. Bu başarının, şehir dışındankent içi ve yakın çevrede bulunan illere yapılan iş ve tatil amaçlı gezileri de artırması ile birlikte kent yaşamında hareketlilik artmış, buna bağlı olarak da, izmir rent a car sektörünün de hızlı bir büyüme trendine girdiği kentlerden biri haline gelmiştir.

Hızlı büyüyen ve gelişen tüm sektörlerde olduğu gibi, hizmet odaklı işletmecilik alanında isim yapan pek çok kuruluşun da araç kiralama sektörüne dahil olması ile birlikte sektör de adeta bir arz patlaması yaşanmaktadır. Bu konuda hizmet veren kuruluşlar arasında küçük çaplı ya da kulaktan dolma bilgilerle donanımsız ve altyapısız sektöre giren firmalar elenirken sektöre gelen kalite ile hizmet kalitesi de artmıştır. Bu olumlu gelişmelerde şüphesiz sektöre yıllarını vermiş, bilgisinin yanı sıra uzman ekibi ve son model araçlardan oluşan filosu ile TDH Rent a Car gibi firmaların hizmet kalitelerini yüksek tutmalarının da büyük rolü olmuştur.

Rent a car sektöründe yaşanan bu hareketliliğin koşulsuz müşteri memnuniyetine dönüşerek gerek ferdi kiralama, gerekse filo kiralama konularında büyük avantajlar sağlaması, turistik amaçlı olarak kente gelenlerin yanı sıra, uzun süreli kiralama yapmayı planlayan işletmelerin de avantajına olmuştur.  Özellikle firmaların şirket envanterine kayıt ederek amortisman, vergi, bakım gibi masraf kalemleri ile karşılaşmadan her yıl bir üst model ile değiştirme şansı yakaladıkları araçları ile hem işlerini hızlı bir şekilde tamamlamakta, hem de kurumsal imajlarının yükselmesini sağlamaktadırlar. Araç kiralamanın kolaylıklarını ve rahatlığını bilen kişi ve kuruluşların İzmir bağlantılı tatillerinde ve iş görüşmeleri, Fuar ve Bayi toplantılarında TDH güvencesi ile kiralama yapmaları yıllara dayanan güvenin en büyük işaretidir.

izmir rent a car