Mobil Uygulama Geliştirme İle Hedef Kitlenizi Genişletin

Her geçen gün hızla gelişen teknoloji hayatımıza birçok yenilik katmaya devam ediyor. Bu yeniliklerden bir tanesi de mobil cihazlardır. Artık birçok kişide mobil cihazlar bulunduğu için firmalarda müşterilerine daha kolay ulaşmak ve ürünlerini onlara ulaştırmak için mobil cihazları tercih ediyorlar. Ancak bunun içinde uygun mobil yazılımların kullanılması gerekiyor. Mobil uygulama geliştirme sayesinde bunu başarmak mümkün. Günümüzde birçok firma bu alanda hizmet sunmaktadır.Faprika Yazılım olarak bizlerde size bu alanda hizmet sunuyoruz. Eğer sizde mobil yazılımlara sahip olmak ve daha geniş kitlelere ürünlerinizi ulaştırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek sizler için sunduğumuz paketlere göz atabilirsiniz. Profesyonel çalışanlarımız sayesinde sizler için en iyi çözümler üretilmekte ve bu çözümlerde sizlere sunulmaktadır. Peki, mobil yazılımların size ne gibi bir faydası olacaktır?

Mobil uygulamaların en önemli avantajı ürünlerin barkodlarını okutarak bu ürünler hakkında bilgi alabilmeniz ve üretim alanında gerekli müdahalelerde bulunabilmenizdir. Bu sayede satışa sunduğunuz ürünler hakkında daha iyi fikir edinebilirsiniz. Ayrıca bu uygulamalar mobil cihazlarda kullanıma sunulduğu için müşterilerinizde bu uygulamaları Android ve iOS tabanlı cihazlarında rahatlıkla kullanabilmektedirler. Bu sayede müşterileriniz satmış olduğunuz ürünlere daha kolay ulaşabilecek ve satın alabileceklerdir. Ayrıca müşterileriniz ürünleriniz ile ilgili bir sıkıntı yaşadığında ya da ürünleriniz hakkında bilgi almak istediğinde yine bu uygulamalar üzerinden sizinle hızlı bir şekilde iletişime geçebileceklerdir. Bu da müşteri memnuniyetini artıracaktır. Kısacası mobil uygulama geliştirme sayesinde sizde daha geniş kitlelere ürünlerinizi ulaştırabilir ve müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken firmanız için uygun mobil yazılımlara sahip olmaktır. Faprika Yazılım olarak bizlerde size bunu sunuyoruz. Sizde mobil cihazlar için uygun yazılımlar arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akıllı telefonlar ve mobil cihazlar artık birçok kişi için en önemli araçlar arasında yer alıyor. Mobil cihazlar bireyler için bu kadar önemli bir hale gelince firmalarda müşterilerine ve tüketicilere ulaşmak için mobil cihazları kullanmayı tercih ediyor. Mobil cihazlar sadece tüketicilere ulaşma konusunda değil aynı zamanda firmanın kendi personellerine ulaşma konusunda da firmalara yardımcı olmaktadır. Ayrıca mobil cihazlar için geliştirilecek olan mobil yazılım sayesinde firmalar birçok işi daha verimli bir şekilde yapabilmektedir. Örneğin, reklam için dergi ve gazetelere verilen onlarca paranın aksine mobil yazılımlar ile yapılacak olan tanıtımlar hem daha geniş kitlelere ulaşabilecek hem de bunun için daha az para harcanacaktır. Bunun dışında şirketin yapacağı aktivitelerin personellere ulaştırılması, şirketin ortakları ile mobil cihazlar üzerinden iletişime geçmesi, ürün tanıtımları, saha personelleri için çeşitli programlar gibi tüm işlemlerde yine mobil yazılım sayesinde kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Bu nedenle de günümüzde birçok firma artık mobil yazılımları kullanmayı tercih ediyor.

Mobil yazılım sayesinde şirketinizin tanıtımlarından ürün satışlarına kadar hemen her şeyi yapmanız mümkün. Ayrıca müşterilerinize mobil uygulamalarda hizmet sunacağınız için müşterileriniz ile olan ilişkilerinizi daha da sağlamlaştıracak ve onlara günün her anında hizmet sunabileceksiniz. Geliştireceğiniz mobil dergi ve gazete gibi uygulamalar sayesinde müşterilerinizin şirketiniz ve ürünleriniz hakkında detaylı bilgiye sahip olmalarını sağlayacaksınız. Ayrıca mobil yazılımlar mevcut olan ERP, CRM ve MRP gibi yazılımlar ile çalışacağı için uzaktan kontrol uygulamaları geliştirebilirsiniz. Kısacası mobil yazılımlar sayesinde her şeyi yapmanız mümkün. Sizde ihtiyacınız olan mobil yazılımlar için Faprika Yazılım olarak bize ulaşmalısınız. Yıllara varan deneyimlerimiz sayesinde sizler için en iyi yazılımları geliştiriyor ve bu yazılımları nasıl kullanacağınız sizlere aktarıyoruz.

Kurumlara Özel Mobil Yazılım

Yaşadığımız çağ, teknoloji ya da internet çağı olarak adlandırılıyor. Artık etrafımız tamamen teknolojik ürünler ile sarılmış bir durumda. Gün içerisindeki tüm işlemlerimizi bu teknolojik ürünler ile birlikte yaptığımızdan artık bu ürünler bir ihtiyaç haline dönüştü. Son dönemde internet artık gün içerisinde milyonlarca kişinin kullandığı bir sanal ortam haline geldi. Özellikle ünlü markaların akıllı telefon teknolojisini piyasaya sürmesiyle birlikte hem internet hem de telefonlardaki mobil uygulamalar milyonlarca kişi tarafından tercih edilmeye başlandı . Akıllı telefonlar içerisinde yer alan uygulamalar, mobil uygulama ya da mobil yazılım olarak adlandırılıyor. Bu yazılımlar genellikle telefon kullanıcılarının işlerini kolaylaştırmak için üretilirken bazı durumlarda da mesleki açıdan ortaya çıkan gereklilikleri gidermek için kullanılıyor.

Birçok iş yerinde gerekli olan işlemler bilgisayarlar ile kontrol ediliyor. Firmaların daha öncesinde Faprika Yazılım şirketi gibi tecrübeli yazılım firmalarına yaptırdıkları yazılım programları sayesinde işleyişini devam ettiriyor. Bu yazılım programları firmaların her gün yaptıkları işlemleri insan gücü yerine bilgisayarlar sayesinde yaparak zamandan büyük bir kazanç sağlanmasına neden oluyor. Bu doğrultuda da birçok firma kendisine özel yazılımları kullanıyor. Ancak artık firmalar akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla birlikte, çalışanlarının telefon başındayken de bu uygulamaları kullanabilmelerini istiyor. Bilgisayarları sürekli olarak yanında taşımak oldukça zor ve zahmetli olduğundan firmalar benzer yazılımları telefonlara da uygulayarak çalışanlarını bu zor durumdan kurtarmak istiyor. Bu yüzden birçok firma mobil yazılım işlemleri ile gerekli programları ve işlemleri akıllı telefonlara aktarıyor. Bu sayede çalışanlar her zaman yanında taşıdıkları akıllı telefonlarından bu mobil yazılım hizmeti sayesinde işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Bu durumda çalışanlar da günün 24 saatinde olaylara anında müdahale etme imkanı yakalıyor. Böylece işlemler aksamadan devam edebiliyor.

mobil yazılım