Mobil Uygulama Geliştirme İle Hedef Kitlenizi Genişletin

Her geçen gün hızla gelişen teknoloji hayatımıza birçok yenilik katmaya devam ediyor. Bu yeniliklerden bir tanesi de mobil cihazlardır. Artık birçok kişide mobil cihazlar bulunduğu için firmalarda müşterilerine daha kolay ulaşmak ve ürünlerini onlara ulaştırmak için mobil cihazları tercih ediyorlar. Ancak bunun içinde uygun mobil yazılımların kullanılması gerekiyor. Mobil uygulama geliştirme sayesinde bunu başarmak mümkün. Günümüzde birçok firma bu alanda hizmet sunmaktadır.Faprika Yazılım olarak bizlerde size bu alanda hizmet sunuyoruz. Eğer sizde mobil yazılımlara sahip olmak ve daha geniş kitlelere ürünlerinizi ulaştırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek sizler için sunduğumuz paketlere göz atabilirsiniz. Profesyonel çalışanlarımız sayesinde sizler için en iyi çözümler üretilmekte ve bu çözümlerde sizlere sunulmaktadır. Peki, mobil yazılımların size ne gibi bir faydası olacaktır?

Mobil uygulamaların en önemli avantajı ürünlerin barkodlarını okutarak bu ürünler hakkında bilgi alabilmeniz ve üretim alanında gerekli müdahalelerde bulunabilmenizdir. Bu sayede satışa sunduğunuz ürünler hakkında daha iyi fikir edinebilirsiniz. Ayrıca bu uygulamalar mobil cihazlarda kullanıma sunulduğu için müşterilerinizde bu uygulamaları Android ve iOS tabanlı cihazlarında rahatlıkla kullanabilmektedirler. Bu sayede müşterileriniz satmış olduğunuz ürünlere daha kolay ulaşabilecek ve satın alabileceklerdir. Ayrıca müşterileriniz ürünleriniz ile ilgili bir sıkıntı yaşadığında ya da ürünleriniz hakkında bilgi almak istediğinde yine bu uygulamalar üzerinden sizinle hızlı bir şekilde iletişime geçebileceklerdir. Bu da müşteri memnuniyetini artıracaktır. Kısacası mobil uygulama geliştirme sayesinde sizde daha geniş kitlelere ürünlerinizi ulaştırabilir ve müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken firmanız için uygun mobil yazılımlara sahip olmaktır. Faprika Yazılım olarak bizlerde size bunu sunuyoruz. Sizde mobil cihazlar için uygun yazılımlar arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akıllı telefonlar ve mobil cihazlar artık birçok kişi için en önemli araçlar arasında yer alıyor. Mobil cihazlar bireyler için bu kadar önemli bir hale gelince firmalarda müşterilerine ve tüketicilere ulaşmak için mobil cihazları kullanmayı tercih ediyor. Mobil cihazlar sadece tüketicilere ulaşma konusunda değil aynı zamanda firmanın kendi personellerine ulaşma konusunda da firmalara yardımcı olmaktadır. Ayrıca mobil cihazlar için geliştirilecek olan mobil yazılım sayesinde firmalar birçok işi daha verimli bir şekilde yapabilmektedir. Örneğin, reklam için dergi ve gazetelere verilen onlarca paranın aksine mobil yazılımlar ile yapılacak olan tanıtımlar hem daha geniş kitlelere ulaşabilecek hem de bunun için daha az para harcanacaktır. Bunun dışında şirketin yapacağı aktivitelerin personellere ulaştırılması, şirketin ortakları ile mobil cihazlar üzerinden iletişime geçmesi, ürün tanıtımları, saha personelleri için çeşitli programlar gibi tüm işlemlerde yine mobil yazılım sayesinde kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Bu nedenle de günümüzde birçok firma artık mobil yazılımları kullanmayı tercih ediyor.

Mobil yazılım sayesinde şirketinizin tanıtımlarından ürün satışlarına kadar hemen her şeyi yapmanız mümkün. Ayrıca müşterilerinize mobil uygulamalarda hizmet sunacağınız için müşterileriniz ile olan ilişkilerinizi daha da sağlamlaştıracak ve onlara günün her anında hizmet sunabileceksiniz. Geliştireceğiniz mobil dergi ve gazete gibi uygulamalar sayesinde müşterilerinizin şirketiniz ve ürünleriniz hakkında detaylı bilgiye sahip olmalarını sağlayacaksınız. Ayrıca mobil yazılımlar mevcut olan ERP, CRM ve MRP gibi yazılımlar ile çalışacağı için uzaktan kontrol uygulamaları geliştirebilirsiniz. Kısacası mobil yazılımlar sayesinde her şeyi yapmanız mümkün. Sizde ihtiyacınız olan mobil yazılımlar için Faprika Yazılım olarak bize ulaşmalısınız. Yıllara varan deneyimlerimiz sayesinde sizler için en iyi yazılımları geliştiriyor ve bu yazılımları nasıl kullanacağınız sizlere aktarıyoruz.

Mobil Uygulamaların Geliştirilmesi İşlemi

mobil uygulama geliştirmeTeknoloji devrinde yaşadığımızdan birçok firma diğer firmaların bir adım önüne geçmek için teknoloji alanında yaşanan gelişmeleri yakından takip ediyor. Bu sayede firmalar daha kısa sürede daha çok müşteriye ulaşmanın planını kuruyorlar. Bu doğrultuda en doğru adres olarak da internet gösteriliyor. İnternet üzerinden artık insanlar istedikleri herşeye anında ulaşım sağlayabiliyorlar. Gün içerisinde herhangi bir şeye ihtiyaç duyan kişiler yanlarında sürekli olarak bulundurdukları akıllı telefonlarından internet yardımıyla ihtiyaçlarına hizmet eden firmanın web sitesine ya da mobil uygulamasına ulaşıyorlar. Bu sayede de sorunlarını birkaç dakika içerisinde halletmiş oluyorlar.

Bu sebeple de günümüzde mobil uygulamaları bulunmayan firmalar diğer firmaların her zaman bir adım gerisinde oluyor. Firmanın internet sitesini aramak yerine mobil uygulamasına kolayca girerek gerekli işlemleri yapmak kullanıcılara çok daha kolay geliyor. Bu doğrultuda da Faprika Yazılım firması gibi gelişmiş yazılım şirketleri mobil uygulama geliştirme hizmeti veriyorlar. Bu hizmet içerisinde firmaların talep ettikleri mobil uygulamalar hazırlanıyor. Bu uygulamalar dahilinde firmalar, ürünlerinin tanıtımını, satışını ya da sunumunu rahatlıkla yapabiliyorlar. Ayrıca dünyanın her noktasında da ulaşılabilen bir firma haline geliniyor.

Bu mobil uygulama geliştirme işlemleri bazı durumlarda hali hazırda çalışan uygulamalar için de gerçekleştiriliyor. Bu doğrultuda yazılım firmaları kullanılan bir uygulamaya daha yeni özellikler ekleyerek daha gelişmiş bir hale getiriyor. Bu eklentiler bazı durumlarda yalnızca görünüşü etkileyen dokunuşlar oluyor. Uygulamanın eski haline göre daha şık ve çekici bir görünüme kavuşturulması sağlanıyor. Bazı durumlarda bu mobil uygulama geliştirme sayesinde programlara yeni özellikler ekleniyor. Bu özellikler sayesinde uygulamaların daha öncesinde eksik olarak görülen yönleri gideriliyor. Uygulamadaki yeni eklentiler sayesinde kullanıcılara daha geniş imkanlar da sunuluyor.