Özdere’ye Ulaşmanın Hızlı ve Kaliteli Yolu

İzmir’in Özdere yerleşim yeri sahip olduğu doğal güzellikler ve bunların uzun süreler gezilebilmesi için sahip olduğu turistik alanları ile birçok kişinin ilgi odağı haline gelmiştir. İçinde bulunan pek çok otel, restoran, özel sahillerle her türlü etkinliğin yapıldığı bu alanlarda insanlar tatillerini verimli bir şekilde yapabilmekte ve dilediğince eğlenebilmektedirler. Firmamız izmir özdere transfer ile buraya gelmek isteyen kişiler için en kaliteli ulaşımı sağlamaya çalışıyor. Özellikle tatilciler, dinlenmek istedikleri zamanlarda yaptıkları tatillerde hiçbir sorunla karşılaşmadan sorunsuz bir şekilde vakit geçirmek isterler. Bu aşamada daha ilk andan itibaren ulaşımla ilgili sorunlar ortaya çıkmaya ve tatilin tüm keyfi kaçmaya başlar. En verimli şekilde tatillerini yapmak isteyen pek çok kişi ulaşmak istediği alanlara en hızlı ve en konforlu şekilde ulaşmak istiyor. Hız, rahatlık ve uygun fiyat dendiği zaman ilk akla gelen ulaşım yöntemi olan transfer hizmetleri sayesinde istenilen her noktaya ulaşmak çok kolay olmaktadır. Dört kişiye kadar taşıma kapasitesine sahip araçlardan on altı kişiye kadar taşıyabilen araçlara kadar geniş bir araç filosuna sahip olan firmamız izmir özdere transfer yaparak herkes için en uygun ulaşım yolunu belirlemeyi hedefliyor. Kullanılan aracın türüne, gidilen mesafenin uzaklığına, alınan ek hizmetlerin çeşitliliğine bağlı olarak değişiklik gösteren farklı fiyat seçenekleri ile transfer hizmetleri kalabalık gruplar için pek çok avantajlar sunmaktadır.

izmir özdere transfer

Gözde Tatil Beldesi Özdere

Hitiler ve İyonlar döneminden bu yana bir yerleşim yeri olan Özdere beldesi pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış tarihi bir kenttir. İzmir ilinin Menderes İlçesine bağlı bir tatil beldesi olan Özdere beldesi; İzmir ilinin Selçuk ilçesi ve Gümüldür beldesi ile komşudur. Özdere beldesi coğrafi konumu itibariyle hem kendisi tarihi bir kent statüsündedir hem de Efes gibi antik kentlere yakın bir alanda bulunmaktadır. Ayrıca eşsiz güzellikteki denizi ve sakin doğası ile huzur dolu bir tatil geçirmek isteyen tatil severlerin değişmez mekanıdır.

Özdere beldesinde pek çok irili ufaklı plaj ve koy yer almaktadır. Özellikle hafta sonları ve yaz aylarında ziyaretçi akınına uğramaktadırlar. Normal şartlarda Özdere beldesinde halk geçimini tarım ve hayvancılıktan kazanmaktadır. Ancak turizm de yöre halkı için oldukça önemli bir gelir kaynağıdır. Havaların ısınmaya başladığı mart ve nisan aylarından eylül ve ekim aylarına kadar olan süreçte Özdere beldesinden turist eksik olmaz. Özdere beldesine ulaşım sanıldığı kadar zor ve karmaşık değildir. Eğer kendi aracınız ile Özdere beldesine gelmek istiyorsanız; eğer kuzey illerimizden gelecek iseniz İzmir üzerinden Gaziemir istikametini takip etmeniz gerekecektir. Adnan Menderes Havaalanının karşısından Menderes istikametine doğru ilerleyip Özdereye ulaşabilirsiniz. Yada Sts Transfer firmasından özel şoförlü araç kiralayabilirsiniz.

Eğer hava yolu ile Özdere beldesine ulaşmak istiyorsanız bulunduğunuz ilden veya size en yakın havaalanı olan ilden İzmir Adnan Menderes Hava Alanına gelmeniz gerekmektedir. Eğer bir tur şirketi ile anlaşmalı geldiyseniz tur şirketinizin izmir özdere transfer aracını kullanarak İzmir Hava alanından Özdere beldesine ulaşabilirsiniz. Eğer kendi imkanlarınızla Özdere beldesine ulaşmak istiyorsanız hava alanından izbana binerek Gaziemir istasyonunda inmeniz ve Gaziemir Tansaş Marketin önünden kalkan Özdere minibüslerine binmeniz gerekmektedir. İzmir iline otobüs ile gelecekseniz İzmir Otogar’dan Özdeye giden dolmuşlara binebilirsiniz.

izmir özdere transfer