İzmir Havalimanı Transferi

İzmir havalimanı transfer Mytransfer hizmetleri ile en kaliteli ve güvenli şekilde sizlere sunulmaktadır. Eğer İzmir’e gelmeyi düşünüyorsanız bu hizmetten faydalanmalısınız. Transfer hizmeti sizi bulunduğunuz yerden alır ve gitmek istediğiniz yere götürür. Dilerseniz orada sizi bekler ve geri dönmenizi sağlar. Havalimanında özel bir ekip ve araç ile karşılanmak istemez misiniz? Aracınızı rezerve ettirerek havalimanına geldiğinizde orada sizi bekleyen özel bir aracın olmasını sağlayabilirsiniz. Böylece havalimanından özel şoför ile alınıp gitmek istediğiniz yere rahat ve güvenli şekilde götürülebilirsiniz. My Transfer’in sunduğu kaliteli hizmet sayesinde yolculuğunuz yorulmadan rahat bir şekilde geçecek. Böylece korktuğunuz yorucu ve sıkıcı ulaşım hizmetleri sizin için son bulacak. Sizlere sağlanan lüks transfer hizmetindeki tüm araçların düzenli olarak bakımı yapılmaktadır. Ortalama 70 TL’den başlayan fiyatlarla sunulan transfer hizmetlerinden birçok kişi yararlanmış ve oldukça memnun kalmıştır. Sizler de lüks bir yolculuk geçirmek istiyorsanız bu hizmetten tereddüt etmeden yararlanabilirsiniz. İzmir’in yoğun kalabalığı arasında sizlere en kolay ulaşım hizmetini Mytransfer sağlıyor. Konforlu ve bakımlı araçlar sayesinde izmir havalimanı transfer hayal ettiğinizden de kolay ve rahat olacaktır. Lüks ve standart araç seçenekleri ile ister şoförlü ister şoförsüz olarak transfer hizmeti bulabilirsiniz. Her bütçeye uygun seviyede araç bulunmakta olup dilerseniz vip transfer hizmetinden yararlanabilirsiniz. Hem iş hem de tatil amaçlı ya da farklı sebeplerle geldiğiniz İzmir’de araç transferi ile kusursuz bir şekilde ağırlanacaksınız. İşleriniz bittiğinde bulunduğunuz yerden havalimanına geri dönmek için tekrar aynı hizmetten yararlanabilirsiniz. Böylece yolculuğunuz hem pratik hem de oldukça rahat olur. Hem zamandan kazanmak hem de güvenli yolculuk için istediğiniz zaman iletişim kurabilir ve size özel transfer edilecek aracınızı seçebilirsiniz.

izmir havalimanı transfer

Transfer Hizmeti Kullanacaklara Bilgiler

Adnan Menderes Havalimanı Ege Bölgesi’nin çok büyük bir kısmına, sıcak dönemler boyunca da yoğun şekilde yörenin Kuşadası, Çeşme gibi tatil beldelerine hizmet veren bir havayolu durağıdır. Bu anlamda hem yerli hem de yabancı ziyaretçi hareketliliği fazla olmaktadır. Böyle yoğun dönemlerde ne yazık ki sunulan taşımacılık hizmetleri yetersiz kalabilmektedir ve yılın diğer bölümlerinde kalabalık gruplar, iş adamları gibi ihtiyaç sahiplerinin tercih ettiği izmir havalimanı transfer araçları, beklemek istemeyen ve konforlu bir seyahat isteyen tatilcileri de kendine çekmektedir. Özellikle izmir havalimanı transfer uygun fiyatı, hızı ve güvenli oluşu ile her gün daha çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Giderek artan talep ile havalimanı civarı ve şehirde pek çok irili ufaklı taşımacılık firması ortaya çıkmıştır. Bu anlamda yasal ve güvenli izmir transfer firmaları ile çalışmak çok önemlidir. Aksi takdirde kişiler uygun görmedikleri araçlar ile seyahat etmek zorunda kalabilir, beklemedikleri ücretleri ödemek mecburiyetinde kalabilir hatta bakımsız araçlar ya da profesyonel olmayan şoförler nedeni ile yolda kalmak gibi tatsız deneyimler yaşayabilirler. Firmamız ile çalışarak her gün günün her saati aracınız için rezervasyon yaptırabilir, uygun izmir transfer fiyatları için önceden kataloglarımıza göz atabilirsiniz. Bu şekilde hangi hizmeti alacağınızdan emin olur ve ne ödeyeceğinizi bilirsiniz. Erken rezervasyon şansı ile araçsız kalma korkusundan kurtulur, üstelik uçağınız daha inmeden izmir shuttle servisinizin hazır olduğunu bilirsiniz.

İzmir Havalimanı Transfer Kampanyaları

Transfer hizmetlerinden faydalanmak havalimanından gidilen şehrin merkezine veya o şehirdeki başka bir yere ulaşım sağlanması için alınmaktadır. Bu hizmetin alınmasında hizmeti sunan firmaların büyük önemi bulunmaktadır. Bu firmaların hepsi kaliteli şekilde ve profesyonel olarak hizmet sunamamaktadır. Bu konuda firmamız İzmir şehrine yapılacak havayolu seyahatlerinizde izmir havalimanı transfer hizmetlerini sunmaktadır. Bu hizmetler ile havalimanından karşılanarak gideceğiniz yere ulaşmanız sağlanmaktadır. Bu ulaşım lüks ve konforlu araçlar ve özel şoförlerin ayrıcalığı ile sağlanmaktadır. Başarılı bir şekilde yapılacak olan bu seyahatlerde geniş bir araç seçeneğinin olması farklı seyahat ihtiyaçlarının ve beklentilerinin karşılanmasını sağlamaktadır. Bu şekilde sorunsuz olarak yapılacak olan seyahatlerde istenilen ve ihtiyaç duyulan kalitede ve konforda araç bulunabilmektedir. Transfer konusundaki hizmetlerden yararlanmak için firmamızın internet sitesinden veya çağrı merkezinden rezervasyon yapılabilmektedir. Uçuş bilgileriniz ile yapılacak bu rezervasyonda uçağınız alana indiğinde aracınızın sizi bekliyor olması sağlanmaktadır. Firmamız izmir havalimanı transfer konusunda sunduğu hizmetlerinde oldukça başarılı bir şekilde ve sorunsuz olarak seyahat yapmanızı sağlamaktadır. İş gezilerinde havalimanından otele veya toplantı yapılacak yere sorunsuz bir şekilde ulaşmak konusunda bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Lüks araç ve özel şoförün ayrıcalığı ile iş görüşmeleri ve toplantılara gidebilirsiniz. Bu şekilde aracın olmadığı uçak seyahatlerindeki dezavantajı ortadan kaldırmak mümkün olacaktır. Firmamız transfer konusunda kaliteli ve profesyonel olarak hizmetlerini sunmaktadır.

izmir havalimanı transfer

Tüm Ulaşım İhtiyaçlarınızda İzmir Havalimanı Transfer İmkanları

Ülkemizin güzide turistik kentlerinden olmakta olan izmir her sene milyonlarca yerli ve yabancı ziyaretçiyi kendine çekmektedir. Özellikle yaz aylarında büyük bir artış göstermekte olan ziyaretçilerin oldukça büyük bir kısmı şehre ulaşımda izmir Adnan Menderes Havalimanını kullanarak havayolu ulaşımını tercih etmektedir. Son yıllarda gerçekleştirilen birçok kampanya ile oldukça ucuzlamış olan havayolu seyahati ziyaretçilere ekonomik fiyatlara istedikleri yerlere hızlı ve konforlu bir şekilde gitme olanağı vermektedir. Gerçekleştirmiş olduğunuz konforlu havayolu yolculuğundan sonra izmir havalimanı transfer hizmetleri ile sizlere izmir genelinde ve çevre bölgelerde gitmek istediğiniz yere rahatça gidebilme fırsatı sunan firmamız, oldukça ekonomik fiyatları ile sizleri memnun etmektedir.

Sektöründe oldukça deneyimli ve eğitimli şoförlerimiz ve geniş araç filomuz ile sizlere isteklerinize en uygun ulaşım hizmetleriniz sağlamakta olan firmamız, ister anlık olarak havalimanında bulunan ofisimizden, isterseniz de erken rezervasyon olanakları ile izmir havalimanı transfer hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Konforlu ve hızlı bir ulaşım hizmetinden en uygun fiyatlar ile yararlanarak tatil veya iş gezileriniz gibi ziyaretleriniz sırasında ulaşım ihtiyacını hiç düşünmeden rahatça hareket edebilme özgürlüğü tamamen sizlerin tercihlerine bağı bir durum olmaktadır. Yıl içerisinde aralıksız olarak izmir havalimanı transfer hizmetlerini vermekte olan firmamız sizlere 7-24 tüm ulaşım ihtiyaçlarınız için uygun fiyatlara konforlu ve hızlı çözümler sunmaktadır. Çok kolay bir şekilde havalimanı içerisinde bulunan ofisimizdeki görevliler aracılığı ile anlık olarak yararlana bildiğiniz ulaşım hizmetlerimizden, özellikle havalimanının çok yoğun ziyaretçi ağılamakta olduğu dönemlerde de faydalanabilmek için müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile erken rezervasyon yaptırmanız oluşabilecek sorunları yok etmektedir. Tüm transfer ücretlerimizden haberdar olmak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek uygun fiyatlara siparişlerinizi verebilirsiniz.

izmir havalimanı transfer

İzmir Havalimanında Transfer Hizmeti

Günümüzün en gözde mesleklerinden bir tanesi de havalimanı transfer alanı ile ilgilidir. Yolculuklarını havayolu ile yapan kişilerin havalimanından indikten sonra rahat ve güvenli bir şekilde istedikleri adrese ulaşmalarını sağlamak bu işin en önemli konusudur. Firmamız uzun yıllardır izmir transfer konusunda hizmet vermekte ve hizmetlerine aynı şekilde devam etmektedir.  Sizlerinde bu konuda profesyonel bir desteğe ihtiyacınız olduğunda gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilirsiniz. Havaalanına indikten sonra gitmek istediğiniz yere güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşmak istiyorsanız İzmirim Transfer sizler için en doğru adrestir. Bu konuda bizlere sonuna kadar güvenebilirsiniz. İzmir Adnan Menderes Havalimanına olan uçuşlarınızdan sonra firmamızdan destek almak ve  ulaşmak istediğiniz adrese firmamız ayrıcalıklarından yararlanarak gitmek isterseniz bizler ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Transfer rezervasyonlarınızı yaptırmanız için isterseniz iletişim numaralarımızı kullanabilir, isterseniz de web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Firmamızın vermiş olduğu hizmetler ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için de internet adresimizi kullanabilirisiniz. Hangi bölgelere transfer hizmeti verdiğimizi, transfer işlemlerinde kullanmış olduğunuz araçlarımızın neler olduğunu, fiyat politikası ile ilgili bilgilerimizin neler olduğunu öğrenmek ve çok daha fazlasını firmamızın web sitesinde bulabilirsiniz. Sizler havalimanına indikten sonra firmamızın telefonunu bekleyin ve konusunda uzman olan arkadaşlarımız sizler ile iletişme geçsin ve sizleri rahat bir şekilde istediğiniz adrese ulaştırsın. Bunun için uçak yolculuğunuzu tamamladıktan sonra cep telefonunuzu açmanızı özenle rica ediyoruz. Aksi halde arkadaşlarımızın sizinle buluşması için bir süre beklemek zorunda kalabilirsiniz. İzmir Adnan Menderes Havalimanından İzmir’in tüm bölgelerine ve civar bölgelerine transfer hizmeti almak için günün her saati firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz.

izmir havalimanı transfer

İzmir Havalimanı Transfer

izmir havalimanı transferİzmir havalimanı transfer hizmeti almak isteyen kişiler genellikle güzel şehrimize birkaç günlük ziyaret amacıyla gelen kişiler oluyor. İsterlerse tek başlarına isterlerse arkadaşlarıyla birlikte gelmiş olsunlar bizler STS Transfer firması olarak onların havalimanından itibaren tüm ulaşım hizmetlerini onlara sağlıyoruz. Firmamızın bu ayrıcalıklı hizmetini almak için ziyaretinizden birkaç gün öncesinde bizlere telefonla ulaşmanız gerekiyor. Bizlere telefonla ulaştığınızda sizden İzmir içindeki programınız ve bu programı kaç kişinin uygulayacağı hakkına birkaç soru soruluyor. Bu soruların amacı sizlere şehir içerisinde en kaliteli hizmeti vermek. Bu sebeple İzmir’de ne kadar süre kalacağınızı, bu süre içerisinde ne seviyede araç ihtiyacı hissedeceğiniz ve grubunuzun kaç kişi olduğunu sizlerden öğreniyoruz. Sonrasında sizler bize belirttiğiniz tarihte uçaktan indiğiniz andan itibaren sizleri lüks araçlarımızla alıp dilediğiniz yerlere ulaştırıyoruz. Bu işlem için sizlere birden fazla araç çeşidi sunuluyor. Bu araçlarımız tamamı yeni ve lüks araç sınıfında bulunuyor. Sizler yalnızca kaç kişilik bir grup olacağınıza göre bu araçlardan birisine karar veriyorsunuz. Binek araç olarak adlandırılan ve 1 ila 4 kişi arasında yolcu taşıyabilen araçlar izmir havalimanı transfer hizmetinde en çok tercih edilen araçlar oluyor. Bunun yanı sıra Mercedes Vito ve VW Sprinter modelli araçlarımız sizlerin daha kalabalık bir grupla İzmir’i ziyaret ettiğiniz anlarda sizlere yardımcı oluyor. Birçok müşterimiz tek başlarına dahi gelseler tercihlerini rahatlık ve konforlarından dolayı bu araçlardan yana kullanıyorlar. Bunun yanı sıra STS Transfer firmamız sizlere minibüs ve otobüs ile izmir havalimanı transfer hizmetini sunuyor. Kalabalık gruplar halinde İzmir’i ziyaret ederken havayolu seçeneğini kullandığınızda firmamız izmir havalimanı transfer hizmeti çerçevesinde sizleri otobüs ya da minibüsler ile havalimanında alabiliyor. Sonrasında da dilediğiniz yere götürüyor.