İş Seyahatlerinde Araç Kiralayın

Belki tek bir toplantı süresinde zaman zaman da birkaç haftayı bulabilen iş gezileri için bir ya da birden fazla kişiden oluşan çalışan grubu iş amaçlı olarak seyahatlerini gerçekleştiriyorlar. Çoğu zaman firmalar ya da çalışanlar iş seyahatleri için kendilerine tahsis edilmiş olan firmanın araçları ile ya da kendilerine ait olan araçlarla yolculuk yapıyorlar. Fakat bu yolculuklar eğer çok uzun mesafeli olarak gerçekleşiyorsa kişiler ya da kurumlar için maliyeti oldukça yüksek olmaktadır. Bu konuda en mantıklı tercih havayolu ile gidilmek istenen yere en yakın noktaya ulaşmak ve ardından yolculuğu tamamlamak olmalıdır. İzmir, iş dünyasının merkez şehirlerinden birisi olması sebebi ile bu amaçla pek çok kişiyi ağırlamaktadır. İzmir Havalimanı’na uzun mesafedeki yerlerden kısa sürede gelen kişiler bu aşamadan sonra yolculuklarını rahat bir şekilde sürdürebilmek istiyorlar. İşte bu noktada devreye izmir havalimanı rent a car seçeneği giriyor. Özellikle iş amaçlı olarak seyahatler gerçekleştirildiği için ulaşım sırasında herhangi bir vakit kaybının oluşması yapılacak olan işleri sekteye uğratabilmektedir. Bu sebeple bu kişiler için en mantıklı seçenek araç kiralayarak ulaşılmak istenen noktaya varmaktadır. Tamamı aracı kiralayan kişinin kontrolünde olan bu araçlar sayesinde iş görüşmelerinin süreceği gün sayısı kadar kiralama işlemi gerçekleştirilebilir. Kupa Rent a Car izmir havalimanı rent a car olarak araç filomuzdaki çeşitli araçlarla kaliteli hizmet veriyoruz.

izmir havalimanı rent a car

İzmir Havalimanı Rent A Car İle Daha Modern

Araç kiralama konusunda, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket eden ve kurulduğu günden bu yana her yıl araç filosunu güçlü ve modern araçlarla destekleyerek, müşterilerinin güvenliği konusundan hiçbir zaman taviz vermeyen TDH Rent a Car, izmir havalimanı rent a car bürolarının yer aldığı bölgede hizmetine devam etmektedir. İzmir havalimanına gelmeden çok daha önce yapılan bağlantılarla, talep edilen araca ait bilgiler ve yolcuların bilgilerini kapsayan formların doldurulmasının ardından, uçak alana inmeden hazır halde bekletilen aracın müşterilere kısa sürede teslim edilmesi ile birlikte, TDH müşterilerinin huzurlu kara yolu yolculuğu başlar. Yolculuk sırasında, yaşanacak tüm aksilikler için de destek veren firma, kiralamış olduğunuz araç ile seyahatiniz esnasında yaşanacak bir arızada bir telefon ile hızlı bir şekilde harekete geçerek, öncelikle sorunu çözmek için konusunda uzman servis elemanları ile destek vermektedir. Arızanın onarımı mümkün olmadığı takdirde, müşterisine, aynı grupta yer alan bir başka araç vererek mağduriyetin önüne geçmektedir. Yolculuğunuzdan önce bir karar vermemiş, ancak daha sonra ulaşım konusunda risk yaşayacağınızı hesaplayarak araç kiralamaya karar vermiş olabilirsiniz. Bu durumda da yine izmir havalimanı rent a car bürosuna gelerek kısa sürede işlemlerinizi tamamlayabilir ve havalimanından son model araçla yola çıkabilirsiniz. Bu işlemler sırasında aracı teslim edeceğiniz yeri de belirterek, yolculuğunuzun sonunda araçtan ayrılırken bir bedel ödemek zorunda kalmazsınız.

izmir havalimanı rent a car

İzmir Havalimanı’ndan Uygun Fiyatlı Rent A Car Hizmeti

Hemen hemen her havalimanında olduğu gibi İzmir Havalimanı’nda da araç kiralama firmalarının şubeleri bulunmaktadır. Bu firmalar gelen yolcuların şehir içinde daha rahat ve konforlu bir yolculuk yapmaları için firmalarının bünyesinde bulunan araçlarını müşterilerine kiralayabilirler. Firmamız TDH Rent a car izmir havalimanı rent a car hizmetleri ile siz müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla vermeye gayret ediyor. Araç filomuzun geniş bir çeşitliliğe sahip olmasından dolayı kullanım amacınıza yönelik en uygun aracı seçme olanağınız ortaya çıkmaktadır. 4 ve 5 kişilik binek araç çeşitlerimizde dizel ve benzinli yakıt seçeneği bulunan modeller de yer almaktadır. Araçları kullanırken daha rahat bir sürüş deneyimi yaşamak isteyen ya da manuel vites kullanmakta zorluk çekenler için firmamız otomatik vites seçenekli araç çeşitlerini de bünyesinde bulundurmaktadır. Ayrıca izmir havalimanı rent a car hizmetlerine başvurmadan önce elinizde bulunan bagajın büyüklüğü ve kapladığı yeri de dikkate alarak en uygun bagaj kapasitesine sahip aracı tercih edebilirsiniz. Tüm bu değişkenlere bağlı olarak farklılık gösteren araç kiralama fiyatları her bir araba modeli için sabit fiyatlarda tutulmaktadır. Bu sebeple firmamıza başvurmadan önce bile yapacağınız yolculuklarda kiralayacağınız araçlara ne kadar bir ücret ödeyeceğinizi kendiniz hesaplayabilirsiniz. Araç kiralama hizmetleri en az 1 gün olmak şartı ile sizlere sunulmaktadır. Bir günlük fiyat, eğer daha uzun süreli kiralama işlemleri yapılacaksa çok daha ekonomik rakamlara inebilmektedir. Firmamıza izmir havalimanı rent a car için ödediğiniz ücretlerde kasko sigortası ve yol yardımı gibi yolda sizi zor duruma sokabilecek olaylara karşı önlem niteliğinde bazı özellikler de bulunmaktadır. Kaliteli hizmetimizi sunabilmek için müşterilerimizi firmamıza bekliyoruz.

izmir havalimanı rent a car

Geniş Araç Filosu İle Pelikan Rent a Car

Araç kiralaması sektörü içerisinde uzun yıllardır yer alan izmir rent a car sunduğu hizmetler sayesinde günümüze kadar başarı ile gelmeyi başarmış ve bundan sonrada aynı başarısını devam ettirecektir. Eğer sizde İzmir’e geldiğinizde ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan bir araç kiralamak isterseniz sonradan pişman olmamak için bizimle iletişime geçmelisiniz. Yıllara varan deneyimlerimizin de yardımı ile sizlere sadece kaliteli bir hizmet sunmuyor sizler için başka hiçbir yerde bulamayacağınız hizmetleri sunuyoruz. Birçok firma araç kiralama hizmetlerinde müşterilerine sadece sözleşme imzalama aşamasında yardımcı olmaktadır. Ancak firmamız ise sizlere kiralamanın başlangıcından sonuna kadar yardımcı olur. Bizi tercih ettikten sonra araçlarınızı kiraladıktan sonrada her türlü durumda bizleri arayabiliyorsunuz. İster merak ettiğiniz bir şeyi öğrenmek isterse de yaşadığınız bir sorun için olsun sizde izmir rent a car çalışanlarına 7/24 ulaşabilirsiniz. Gelişmiş iletişim sistemlerimiz sayesinde Türkiye’nin neresinde olursanız olun size istediğiniz hizmeti sunacağız.

Eğer yaşadığınız sorun araç arızalanması ise bu sorunun kesin çözümü içinde yine bizi aramanız yeterli olacaktır. Bize ulaştıktan sonra personellerimiz belirttiğiniz adrese gelecek ve sorunlarını için sizlere çözümler üreteceklerdir. Ayrıca her araçta kasko ve sigorta bulunduğu içinde herhangi bir hasarda tüm masraflarda sigorta şirketleri tarafından karşılanacaktır. Araç kiralamak istediğinizde eğer ihtiyacınızı karşılayacak araçları bulmakta sıkıntı yaşıyorsanız bu konuda da yine bizden yardım isteyebilirsiniz. Geniş araç filomuz sayesinde bizi tercih eden her müşterimizin ihtiyacı olan aracı buluyor ve kiralıyoruz. Sizde istediğiniz aracı kiralamak için bizi aradığınızda ihtiyacınız olan aracı sizlere temin edeceğiz. Geçmişten günümüze kadar hep en iyisini isteyen izmir havalimanı rent a car yıllarca kazandığı tüm tecrübelerini birleştirerek bunları sizlere hizmet kalitesi olarak sunuyor. Sizde bu hizmetten yararlanmak için hemen bizi aramalısınız.

izmir rent a car

Profesyonel Çalışanları İle Rent A Car Firmaları

Egenin incisi güzel şehrimiz İzmir’in sık ziyaret edilen bir şehir olduğunu düşünürsek, özellikle yaz aylarında çok fazla olan sirkülasyondan dolayı izmir havalimanı rent a car firması çokça ziyaret edilmektedir. Çünkü her anlamda her detayıyla güzel ve konforlu bir seyahat geçirmek isteyenler bu adreste buluşuyor. Ama tatil için ama iş için gelmiş olun, şehirden ayrılmadan önce kısa bir zamanınız kalmış olsa bile en az birkaç yeri görmek isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda da en çok ihtiyacınız olan şey zaman ve bir kiralık araç. Çünkü kısa zamana istediğiniz bir programı ancak altınızda güvenli ve konforlu bir araba varken hayat geçirebilirsiniz. Pelikan rent a car firmasından bir araç kiralayarak bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Size önceden planlamadan gelmiş olsanız bile ellerinde olan ve o an müsait olan en doğru aracı vereceklerdir.

İzmir havalimanı rent a car firması 7/24 sunduğu hizmet kalitesi sayesinde rakiplerininarasından sıyrılmayı başaran, kiralık araç sektörüne farklı bir pencereden bakmanızı sağlayan ve onlardan araç kiraladıktan sonra artık kalite anlayışınızı değiştirecek olan bir firmadır. Evet, bu firmadan kiraladığınız araçta güvenliğinizin ne kadar önemsendiğini görmenizin yanı sıra, kalite ve konforunda farklı bir boyut kazandığınızı göreceksiniz. Her anlamda memnuniyetinizin gözetildiği Pelikan Autos Turkey firmasında kendinizi evinizde gibi hissedebilirsiniz. Düzenli bakım yaptırdığı ve her yeni model çıktığında araçlarını yenilediği ve hep sağlam araçlar üreten markalardan yana tercihini kullanan izmir havalimanı rent a car firması aynı özeni aynı çizgide siz değerli müşterilerine sunmak için elinden geleni yapmaktadır. Ailenizle geldiğiniz seyahatinize İzmir havaalanına indikten sonra gezici olarak devam etmek istiyorsanız. Birçok tarihi yer gezmek, farklı noktaları ziyaret etmek, mola vererek farklı lezzetler tatmak istiyor olabilirsiniz. Böyle bir durumda elbette ki bir kiralık araca ihtiyacınız var.

İzmir’de kiralık araç denilince de ilk aklan gelenlerden izmir havalimanı rent a car firması da size tamda istediğinizi vermek üzere ofislerinde siz değerli müşterilerini beklemektedir. Her müşterisini kendi ailesinden biri olarak gören ve herkese aynı özenle yaklaşan firma çalışanları, güler yüzleri sayesinde de akılda kalıcılıklarını hep korumaktadırlar. İster bir kiralık araç hizmeti aldığınız bir firmada olun, isterseniz de herhangi bir alışveriş mağazasında olun, her şekilde memnuniyetinizin sağlanmasını ve kalitenin sunulmasını istersiniz. Sizin gibi düşünen firma da bu doğrultuda hizmet vermeye çalışmakta ve böyle olmaya da devam etmektedir. Hayatınızın en değerli varlıkları olan çocuklarınızın güvenliğini en üst seviyede sağlayarak kiraladığınız araçta onlara oto koltuğu hizmeti sunması ve bu koltuğun araç koltuğu ile tam uyumlu olması siz değerli müşterileri için düşünülmüş bir hizmet olmakla birlikte izmir havalimanı rent a car firmasında kaliteyi yaşarsınız.

izmir havalimanı rent a car