İzmir Havalimanı Araç Kiralama

Bir rent a car firmasında olması gereken özelliklerden en önemlisi firmanın güvenilirliği ve tanınmışlığıdır. Daha sonra araç filosu ve arabaların kalitesi, modelleri, dikkat edilmesi gerek noktalardan bir diğeridir. Bakımlarının tam olması ve seyahatiniz sırasında size teknik bir sorun çıkarmayacak araçların olması gerekmektedir. Aynı zamanda imzalayacağınız sözleşmeyle de sizi zor duruma sokmamalıdır. TDH Rent a Car, yıllardan beri sahip olduğu tecrübesi ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firmadır. Geniş araba seçenekleri ve son model araçları ile hayalinizdeki arabaya sahip olamasanız bile kiralama imkanını elde edebilirsiniz. Nöbet uygulaması ile yirmi dört saat hizmet veren firmanın deneyimli personelleri sayesinde kaliteli hizmet alabileceksiniz.  Araç kiralama ihtiyacının en çok olduğu yerlerden birisi de havaalanlarıdır. Eğer izmir havalimanı araç kiralama düşünüyorsanız, önceden rezervasyon yaptırmak sizin için çok daha avantajlı olacaktır. Hem indirimli fiyatlarla kazanç elde edebilme şansını yakalayabilir, hem de daha çok araç seçeneğine sahip olabilirsiniz. Ayrıca firmanın sosyal medya hesaplarında yaptığı kampanyalarla daha avantajlı bir yolculuk yapabilirsiniz. Ailenizle veya arkadaşlarınızda seyahate çıktığınızda, izmir havalimanı araç kiralama ihtiyacınız için TDH Rent a Car her zaman yanınızdadır. Aynı zamanda eğer havalimanı transfer şeklinde bir yolculuk da düşünüyorsanız TDH Rent a Car sizin için en güvenli hizmeti sağlayacaktır.

izmir havalimanı arac kiralama

İzmir Havalimanı İçin Araç Kiralamanın Adresi

Havalimanından araç kiralama bir tatile ya da iş seyahatine başlamak için en kolay yoldur. Özellikle de İzmir Adnan Menderes Havalimanı için bu geçerlidir. Bu durum sade İzmir’in büyük bir şehir olmasından kaynaklanmamaktadır, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nın neredeyse tüm Ege’ye hizmet veren bir nokta olması da etkilidir. Burada izmir havalimanı araç kiralama ile pek çok kişi Çeşme, Kuşadası, Alaçatı gibi beldelere tatile gitmekte hatta hem iş hem tatil için birçokları daha uzak illere de seyahat etmektedir. Tabii ki kişiler tatilleri ve iş gezileri sırasında ellerinin altında istedikleri gibi kullanacakları bir araç ihtiyacı duymaktadır. Kiralık bir araç ile seyahat etmek söz konusu gezinin mevsim şartları, toplu taşıma saatleri gibi dış durumlardan etkilenmesini önler. Kupa Rent a Car da işte burada devreye girmekte müşteri odaklı güvenilir çalışma prensiplerini kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. Tabii ki izmir havalimanı araç kiralama son model arabalarla ve uygun fiyata olmalıdır. İzmir Adnan Menderes Havalimanı ve İzmir otogar için araba kiralama hizmeti veren Kupa Rent a Car, profesyonel iş anlayışı ile uçak inmeden aracı hazır etmekte ve kişileri araçlarına yönlendirmektedir. Ayrıca 7 gün 24 saat kesintisiz hizmeti ile kimseyi zor durumda bırakmaz. Ayrıntılı bilgi için iletişime geçebilir, istenen araç için rezervasyonlarınızı internet üzerinden tamamlayabilirsiniz.

izmir havalimanı araç kiralama

Güvenilir İzmir Araç Kiralama Firmaları

Son yıllarda sayıları hızla artan araç kiralama firmalarının hizmetleri pek çok kişi tarafından sıklıkla kullanılır hale geldi. Araç kiralayarak daha rahat, daha konforlu bir yolculuk yapma olanağını elde eden birçok kişi artık özellikle uzun mesafeli yolculukları için firmaların araç kiralama hizmetlerinden faydalanıyor. Araç kiralama işini yapan firmaların sayısının hızla arttığı şehirlerden biri de İzmir’dir. Pek çok tatil olanağını içinde barındırması ve aynı zamanda sanayi ve ticaret alanında iş merkezlerinin de şehirde yer almasından dolayı izmir havalimanı araç kiralama ile birçok kişi dilediği yere rahatça ulaşabiliyor. Sayılarının birden artması sonucu araç kiralama firmalarını seçen insanların da işleri zorlaşmaya başladı. Güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunan araç kiralama firması bulmak isteyenler hizmeti talep etmeden önce piyasada bir araştırmaya giriyorlar. Araç kiralama firmalarının pek çoğu deneyimsiz kişiler tarafından hizmet verilen yerler haline geldi. Firmamız TDH Rent a car ile sizlere izmir araç kiralama hizmetimizi en kaliteli şekilde sunmaya gayret ediyoruz. Bu alanda yılların getirdiği deneyime sahip olan firmamız müşteri odaklı çalışma anlayışının karşılığını her hizmetinde geri almaktadır. Araç kiralama firmalarının pek çoğunda görülen sorunların hepsine karşı geliştirdiğimiz çözümlerle müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Geniş araç filomuz sayesinde kullanım amacınıza yönelik olarak en uygun aracı seçebilirsiniz. Araçların fiyatları da belli rakamlarda sabitlenmiş olduğu için pek çok firmada karşılaşılan fiyat farkları arasında uçurum oluşması durumunun da önüne geçilmiş oluyor. Müşterilerimiz izmir araç kiralama ile bir aracı teslim aldıklarında tüm resmi prosedürleri yerine getirerek güvenli bir şekilde hizmet sunuyoruz. Firmamız kaliteli araç kiralama hizmeti almak isteyen siz müşterilerimize en güvenilir hizmeti sunmak için hazırda beklemektedir.

izmir havalimanı araç kiralama

Yüksek Standartlarda Araç Kiralama

Türkiye’nin her noktasında araç kiralama hizmetine ihtiyaç duyulabiliyor. Özellikle büyük şehirlerde bu ihtiyaç daha yüksek düzeylerde oluyor. Araçlarında sorun yaşayan ya da aracı olmadığı halde anlık durumlar sebebiyle araca ihtiyaç duyan kişiler izmir havalimanı araç kiralama imkanlarıyla birlikte günlük araç ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar. Bu doğrultuda TDH Rent a Car firması, şehrin en güvenilir ve en ekonomik araç kiralama hizmetini veriyorlar. Her firmada olduğu gibi TDH Rent a Car firmasında da çeşitli kiralama şartları bulunuyor. Bu şartlar genellikle araç ihtiyacı duyan kişilerin sahip olduğu özellikleri kapsıyor. Tamamen müşterilerin can sağlığı için kullanılan bu şartlar sayesinde daha düzenli bir araç kiralama hizmeti alınabiliyor.

Araç kiralama işlemi için, müşterilerin ehliyet sahibi olmaları gerekiyor. Kiralama işlemi için müşterilerin 23 yaşının üzerinde olmaları ve 3 senedir aktif olarak araç kullanıyor olmaları gerekiyor. Bu şart hem araçların hem de kullanıcıların güvenliği için tercih ediliyor. Lüks sınıfta yer alan araçlar için 28 yaş sınırının üzerinde olmak gerekiyor. Aksi durumda kiralama işlemleri gerçekleştirilemiyor. Bu izmir araç kiralama işlemleri minimum 1 gün süreyle gerçekleştiriliyor. Bir günün üzerinde yapılan kiralama işlemlerinde firma sizlere özel fiyat şartları sunuyor. Kiralama süreleri uzadıkça gün başına düşen kiralama bedeli de daha ekonomik düzeylere çekiliyor.

Son dönemde birçok firma, şirket araçlarında kiralama yöntemine gidiyor. Aylar ya da yıllar süren kiralama işlemleri sayesinde çok ekonomik fiyatlara kiralama işlemleri gerçekleşebiliyor. Bu sayede firmalar araçları eskidiklerinde ya da beğenmedikleri özellikleri olduğunda satmak ve yenisini almak zorunda kalmıyorlar. Herhangi bir arıza ya da kaza durumunda da kiralama firması araç ile ilgileniyor. Bu şartlar altında kısa süreler için dahi araç kiralama işlemleri çok karlı oluyor.

Havalimanından Şehir Merkezine Nasıl Gideceğim Diye Düşünmeyin

TDH Rent a Car, İzmir’de faaliyet gösteren bir araç kiralama firmasıdır. İzmir’in her yerine teslim edebildiğimiz araçlarımız ile sizleri rahat ettirmeye çalışmaktayız. Araçlarımız son çıkan modellerde olup sizlere hiçbir sorun çıkarmaması için belirli aralıklarla bakımlarını yaptırmaktayız. Sürekli şehirlerarası yolculuk yapmak durumunda kalan biriyseniz veya tatile çıkıyorsanız TDH Rent a Car firması sizin için en uygunudur. Alanında deneyimle personellerimiz ve kendimizi sürekli yeniliyor olmamız sayesinde siz müşterilerimizin memnuniyetinin haklı gururunu yaşamaktayız.

İzmir Adnan Menderes Havalimanına iniş yapacak ve şehir içinde hızlı ulaşım sağlamak amacıyla arabaya ihtiyacınız olacaksa izmir havalimanı araç kiralama firması olarak bizleri arayabilir veya internet sitemize uğrayabilirsiniz. Sitemizde karşınıza çıkacak ekrandan size uygun olan modeli ve tarihleri seçerek istediğiniz aracı ister 1 günlük isterseniz haftalık ya da aylık gibi seçeneklerle kiralayabilirsiniz. Sizleri düşündüğümüzden dolayı araçlarımızı seçerken özellikle cebinizi daha az etkileyecek olanları seçmeye gayret gösterdik. Ayrıca İzmir’e geliyor ve burayı bilmiyorsanız diye tüm araçlarımızda navigasyon cihazı da mevcut bulunmaktadır.

Firmamızdan bir araç siparişi verdiğiniz takdirde uçağınızın inmesine 15 dakika kala güler yüzlü personelimiz ile izmir havalimanı araç kiralama olarak havalimanında sizleri beklemeye koyuluyoruz. Daha sonrasında aracımızı teslim etmek istediğiniz vakitte sizlerle iletişime geçerek size uygun olan bir yer belirliyor ve aracı almak için personellerimizi yolluyoruz. Böylece vakit kaybetmemiş oluyorsunuz. Firmamız ve araçlarımızla ilgili herhangi bir sorun yaşamamanız için elimizden geleni yapıyor ve bunu yaparken de kalitemizden ödün vermiyoruz. İzmir’in lider araba kiralama firmalarından biri olarak sizlere hizmet vermekten keyif duyuyor ve sizlerin sayesinde büyümeye devam ediyoruz. Bize ne zaman ihtiyacınız olursa bir telefon kadar yakınınızdayız.

İzmir Havaalanında En Konforlu Araçları Ayağınıza Getirelim

Düzenli olarak kontrolleri ve bakımları yapılan, teknolojinin gelişimine paralel olarak konforu yenilenen ve temizlik konusunda oldukça titiz olan firmamız Pelikan Autos Turkey firmamıza ait olan araçlarımız, siz daha uçağınızdan inmeden bir saat önce, belirttiğiniz konum ve tarihte havaalanında yer almaktadır. Rezervasyon yaptırmak veya iptal ettirmek için hiçbir ek ücret talep etmeyen firmamız, araçları kiralarken gerekli olan yasal evraklarla kiralama işlemini yapmakta, böylelikle verdiği hizmeti sizlere garantilerken aynı zamanda sizleri de garanti altına almaktadır. İzmir havalimanında ya da herhangi bir bölgede araca ihtiyaç duyduğunuzda, izmir havalimanı araç kiralama farkıyla konforu ayağınıza getirtebilirsiniz. Sizleri uçağınız indiğinde isminizin yazılı olduğu bir karta karşılayacak olan firma ekip arkadaşımız, en fazla on dakika içerisinde gerekli işlemleri ve sözleşmeleri tamamlayarak sizlere aracı teslim etmektedir.

Gerekli olan tüm bakımlarının müşterilerin can güvenliğini düşünerek sürekli olarak yaptıran Pelikan Autos Turkey araç kiralama firması olarak, yine de yaşayacağınız herhangi bir arıza probleminde anında ulaşabileceğiniz bir iletişim sistemine de sahip olup, bulunduğunuz yere en kısa süre içerisinde destek ekip göndermektedir. İzmir ile başlayan araç kiralama işinde kısa sürede büyüyerek Adana, Antalya, Ankara ve İstanbul’a kadar genişlemeyi başaran firmamız, her daim müşteri memnuniyetini kendisine çalışma prensibi olarak edinmiş, bu nedenle sunduğu tüm hizmetler en üstün kalitede olsa da, fiyatlar alanındaki en uygun fiyatlar olarak kalmıştır. Uçağınız indikten sonra ihtiyaç duyacağınız araç kiralama konusunda, izmir havalimanı araba kiralama ailesi olarak sizlere hizmet sunmakla birlikte, kiraladığımız araçlara hiçbir şekilde kilometre kullanım sınırı koymamakta, böylelikle dilediğiniz gün kadar, Türkiye sınırlarında kalmak suretiyle dilediğiniz yere seyahat etmekte de müşterilerini özgür kılmaktadır.

izmir havalimanı araç kiralama

Aracınızı Online Kiralayın Araçsız Kalmayın

izmir havalimanı araç kiralamaİstanbul ve Bursa’dan sonra en fazla ihracat yapan 3. ilimiz olan İzmir, turizm bölgesi ve liman kenti olma avantajı ile kara ve hava yolcu trafiğinin en kalabalık olduğu yerleşim bölgemizdir. Yolcu trafiği bakımından ülkemizin 4. havalimanı olan İzmir Adnan Menderes Havaalanı, 2014 yılı verilerine göre yıl içinde 743 bin uçak seferi ile 95 milyon yolcu ağırlamıştır. Uçak yolculuğunun ekonomik seviyelere inmesiyle birlikte havaalanının artan yolcu trafiği, İzmir havalimanı araç kiralama sektörünün de potansiyelini arttırmıştır.Bir zamanlar zar zor bulabildiğiniz taksiler yerine şimdilerde, havalimanından çevre bölgelere ulaşım ihtiyacını karşılayan çok iyi organize olmuş araç kiralama ve transfer şirketleri hizmet vermektedir. Hemen her havalimanı ve kritik noktalarda: İstanbul, Ankara, Adana, Kayseri, Gaziantep, Marmaris, Bodrum, Antalya, İzmir havalimanı araç kiralama ve transferleri, havaalanından istenilen zamanda istenilen noktaya ulaşım ihtiyacınıza cevap verebilecek kapasitede donanıma sahiptir. Web sitesi üzerinden rezervasyonunuzu ve seçiminizi yapabileceğiniz B, C, D, E, F sınıfı, Ford, BMW, Mercedes, Renault, Hyundai, Fiat gibi markaların periyodik muayene ve bakımları yapılmış son model araçları, havaalanına indiğiniz anda firmanın yetkili personeli tarafından teslim edilmektedir. İsterseniz şoförlü transfer, isterseniz bireysel olarak kullanma tercihinizi yaparak, sınırsız km kullanım, 7/24 yol yardımı, kasko sigortası, ücretsiz harita ve kar zinciri gibi donanımlarla rent a car hizmetlerini, güven içinde alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden online rezervasyonunuzu yaptığınızda izmir havalimanı araç kiralama hizmetleri uçağınız havalimanına inmeden 1 saat önce sizi bekliyor olacaktır. Visa, Master Card, American Express, Diners, Eurocard ile depozito koşulu aranmadan satın alabileceğiniz ren a car hizmetleri, çok ekonomik fiyatlarla sunuluyor. Standardı yüksek, emniyetli araçlarla seyahat etmenin ayrıcalığını yaşayın, araçsız kalmayın.

Daha Hızlı Ulaşım İçin Lüks Kiralık Araç Hizmeti

Lüks araçlar ile hızlı ulaşım sağlamak için kiralık araçlarımızdan istediğinizi tercih edebilirsiniz. Tdh Rent a Car olarak izmir havalimanı araç kiralama hizmetlerimizde kiraladığınız aracınız belirttiğiniz iniş saatinizden önce servisimiz ile havalimanına götürülür. Havalimanına iniş yaptığınızda yetkili arkadaşımız tarafından sizlere anahtarı teslim edilir. Bu sayede indiğiniz anda araç aramanıza gerek kalmadan aracınızı hemen teslim alarak gitmek istediğiniz yöne doğru harekete geçebilirsiniz. İstediğiniz model ve marka lüks araçlarımız ile trafikte daha konforlu ve rahat bir şekilde ulaşım sağlayarak yol alabilirsiniz.

İzmir’e ilk kez gelecek olanlar için araçlarımıza navigasyon cihazları da takıyoruz. Bu sayede gideceğiniz adrese daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. İstediğiniz her zaman uygun kiralama fiyatlarımız ile istediğiniz araçlarımızdan gerekli olan süre için istediğiniz kadar araç kiralama yapabilirsiniz. İzmir havalimanı araç kiralama hizmetlerimizde havalimanında aldığınız aracınızı tekrara uçak ile dönüş yapacaklar havalimanında teslim edebilir. Aynı şekilde istediğiniz farklı alanlarda da araçları servis yetkililerimize teslim ederek dönüş yapabilirsiniz. Sizlerin rahat bir hizmet alması için elimizden geleni yapıyoruz. Ekip arkadaşlarımız ile müşterilerimize daha hızlı ve etkili hizmet vermek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Araçlarımızdan kiralamanız durumunda aracımız tarafınıza teslim edilmeden önce tekrar gözden geçirilerek sorun olmadığından emin olunarak sizlere teslim edilir.

Lüks araçlar ile ulaşım sağlamak isteyenler için pek çok farklı model ve marka seçeneğimiz mevcuttur. Arasından istediğiniz yakıt ve vites özelliğine sahip olanları tercih ederek istediğiniz gün ve saatte havalimanında teslim alarak daha rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Tdh rent a car firmamızdan İzmir havalimanı araç kiralama ile kiralama yapmanız halinde daha güvenli ve konforlu bir şekilde İzmir de istediğiniz yerlere istediğiniz durumda ulaşım sağlamanız mümkün olur.

izmir-havalimani-arac-kiralama