Lüks Araçlarla Stressiz Transfer Keyfi

Gitmeniz gereken bir yolculuk var ise, amacınız ister kişisel, ister iş olsun, hemen herkesin gerek zaman, gerek stres ve koşturmaca açısından sorunlar yaşadığı transfer problemi, İzmirim Transfer firması araçları ve aracılığı ile artık düşündüğünüzden çok daha rahat gerçekleşiyor. Dilediğiniz gün ve tarihte, Ege Bölgesi içerisindeki dilediğiniz noktadan başlayarak, varmanız gereken yere kadar geçen süre içerisinde sağladığı hizmetlerle hemen yanınızda olan firmamız, ulaşabilmeniz için dakikalarca beklemek zorunda kalmadığınız ve anında iletişim kurabileceğiniz bir iletişim yapısına da sahip olup, en zor durumda kaldığınız anlarda dahi anında yardımınıza koşmaktadır. Çeşme, Alaçatı, Kuşadası, İzmir, Selçuk, Altınkum, Ildır ve Güzelçamlı gibi onlarca il ve ilçeye ulaşımınızı sağlayan firmamız, yalnızca kişisel binek araçlarla değil, büyük gruplar halinde yapacağınız izmir didim transfer seyahatlerinde de on üç kişilik son model minibüs veya kiralık otobüs hizmeti de sunmaktadır.

Renault, Mercedes, Volkswagen ve Ford gibi ünlü lüks markaların araçlarına sahip olan İzmirim Transfer firmamız, aynı zamanda büyük kapasiteli Volkswagen Crafter, Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter gibi marka ve modellerine ait araçlarla vip hizmetleri de sunmaktadır. Transfer süresince yaşanmış olan veyahut yaşanacak olan tüm sorunların önüne geçebilmek ve önlem alabilmek adına sunulan hizmetler arasında, mükemmel bir zamanlama, mükemmel bir hazırlık, en üst düzeyde konfor ve uygun fiyat sunumu gibi birçok önemli nokta mevcuttur. Aydın’dan İzmir’e ya da İzmir’den Aydın’a en fazla transfer işleminin gerçekleştirildiği güzergahlar mevcuttur ve bu güzergahlardan sizin transferinizin tarihinde en uygun olanı seçilerek hareket edilir. Transfer hizmetinin en lüksünü ayaklarınız altına seren firmamız, izmir didim transfer mesafesinde de tüm hizmetleriyle yanınızda ve emrinizdedir.

izmir didim transfer

Vip Transferde İzmir’in Gururu

Turizm, fuar, kongre, seminer ve benzeri toplantılar, çeşitli organizasyon ve etkinliklerin sıklıkla tercih edildiği İzmir’in ihtiyaç duyduğu kaliteli transfer hizmeti STS Transfer ile gerçekleştirilmektedir. Yurt içi ya da yurt dışından gelen ziyaretçilerin güvenli ve misafirperver şekilde karşılanması işini profesyonel biçimde gerçekleştiren transfer firması, sık kullanılan izmir didim transfer hattında özellikle tercih edilmektedir. Yazlık, motel, site, otel, misafirhane ya da İzmir’in herhangi bir noktasından havalimanlarına transfer işlemleri özenle yapılmaktadır. Şirketlerin ekonomik, güvenli ve pratik özellikleri ile tercih ettiği araç kiralama işlemleri de günlük, aylık ve yıllık olacak şekilde düzenlenerek hizmete sunulmaktadır. Şoförlü araç kiralama hizmeti, özellikle VIP transfer işlemlerinde itibarı artıran dikkat çekici bir seçenek olmaktadır.

VIP hizmetlerde, özenle seçilmiş tecrübeli, giyimi davranışı ve konuşması ile şık, kadrolu çalışan şoförler görevlendirilmektedir. Söz konusu misafirin karşılama anından, seyahat süreci ve gideceği adrese varış anına kadar VIP hizmet en üst seviyede sürdürülmektedir. Yaz aylarında çoğunlukla tercih edilen izmir didim transfer konusunda ihtiyaç duyulan VIP hizmet, başarı ile sunulmaktadır. Yerli ya da yabancı 16+1 ya da 27+1 kişi sayısına sahip turist kafilelerin seçkin markalı minibüs ya da midibüsler ile transfer işlemleri de firma tarafından yapılan özenli hizmetlerdendir.

Tarihi ve doğası ile görülmeye değer turizm hattı izmir didim transfer işlemleri ile beraber, firmaların İzmir içerisinde gerçekleştireceği çeşitli etkinlik, fuar, toplantı ve benzeri organizasyonlar için turizm paketi otobüs kiralama işlemleri de filo kiralama ve transfer firmasının başarı ile gerçekleştirdiği hizmetlerdendir. Portföyündeki seçkin şirketlerle her geçen gün gelişen firmanın web sitesinden transfer fiyatları, vip transfer, rezervasyon ile diğer talep ve sorularla ilgili bilgi alınmakta, hizmet içerikleri ve iletişim bilgilerine ulaşılmaktadır.

izmir didim transfer