Çeşme Seyahatinin Devamında Transfer Hizmetleri

Yolculuk yapmak çoğu zaman zevkli aktivitelerdendir. Çünkü yeni yerler görmek ve farklı insanlarla tanışmak çoğu zaman heyecan vericidir. Gidilen bölge veya kültürün her şeyi hakkında derin bilgilere sahip olunması da sağlanır. Seyahatler çoğunlukla keyifli olsa da tercih edile seyahat şekline göre bu durum değişmektedir. Bir de ulaşım aracından indikten sonra en kısa sürede gidilecek noktaya varılması herkesin arzusudur. Yabancı ve farklı bir şehre veya ülkeye gidildiği için varılması gereken nokta kolay bulunamayabilir. Böyle durumlarda da insanların yardımına koşan kurum ve firmalar bulunmaktadır. Sts transfer bu kurumlardan biridir. Transfer araçları sayesinde ulaşılacak noktalara en kısa yoldan gidilmesi sağlanır.

Transferler turizm ve her türlü iş sektöründe çok farklı bir yere sahiptir. Transfer imkânlarından faydalanırken yüksek hayat standartlarından da ödün verilmemelidir. Bunun için en doğru transfer seçilmelidir. Transfer kurumu misafirler için lüks araç ve hizmet kalitesiyle ulaşımda sıklıkla tercih edilecek yerlerdendir. Ailenizle veya kalabalık bir grupla yolculuk yaptıysanız bu durumlar için de tercih edilecek araç çeşitleri bulunmaktadır. Birçok kişiye de üst düzeyde hizmet kalitesi sunacak geniş araçlar bulunmaktadır. Bu sayede kalabalık gruplar halinde gelseniz bile konforlu ve huzurlu bir şekilde gidilecek noktaya ulaşabilirsiniz.

Sts Transfer olarak izmir çeşme transfer hizmeti yerli ve yabancı birçok turiste hizmet vermektedir. Üst düzeydeki hizmet anlayışı sayesinde hiçbir yolcunun sıkıntı yaşamasına izin vermez. Araçlar kadar şoförlerde son derece kalitelidir. Şoförlerin deneyimli ve eğitimli olması, Çeşmeyi iyi bilmesi sizin için avantaj sağlayacaktır. Otel gibi birçok noktaya sizi kolaylıkla ulaştıracaktır. Gidilecek noktaya araba kullanma kabiliyeti sayesinde en kısa yoldan ulaşılabilecektir. Araç, şoför veya diğer durumlardan alacağınız memnuniyet sayesinde Çeşmeye her gelişinizde transfer işlemlerinden faydalanabilirsiniz.

İzmir Çeşme Transfer Rahatlığınıza Rahatlık Katacak

İzmir Havalimanı’ndan sıkıntı yaşamadan Çeşme’ye ulaşmak artık çok kolay. İzmir çeşme transfer hizmeti ile havalimanından evinize, işinize veya otelinize uygun fiyatlarla güvenli ve konforlu ulaşım sağlanmakta. Yaz aylarında tatil telaşı dolayısıyla çok kalabalık olan havalimanında adreslerine ulaşmak için birçok vatandaş sıkıntı yaşamakta ve gerilmekte. Uğultulu ve kargaşa içinde olan İzmir Havalimanı’nda taksi ve diğer araçlara ulaşmakta zorluk çekilmektedir. Keyifli ve yorucu bir yolculuktan sonra kargaşa yaşamak istemeyen insanlar için verilen izmir çeşme transfer hizmeti insanları rahat bir yolculuğa kavuşturmuştur. Genellikle yaz tatili yapmak isteyen müşterilerle yoğunlaşan ve kalabalıklaşan çeşme, tatilcilerin rahatlıkla adreslerine ulaşması için transfer hizmetleriyle daha konforlu hale gelmiştir. İşinde uzman ve güler yüzlü şoförler ile İzmir Havalimanı’nda müşteri karşılanmakta ve ev, iş, otel adreslerine ulaştırılmaktadır. Trafik kurallarına ve bölgeye hakim personel, müşteriyi gezip görülmesi gereken yerlerden ulaşımı sağlayarak trafiğe takılmadan zamanında adrese ulaşımı sağlayarak müşteri memnuniyetini arttırmaktadır. 16 kişiye kadar ulaşım imkanı sağlayan izmir çeşme transfer hizmeti, kaliteli araçlarla hizmete açılmaktadır. Araçların kontrolleri zamanında yapılmakta, bakımları aksatılmadan, araçlar her daim kontrol edilmektedir. Uzman personelleri, trafik kurallarına hakim oldukları kadar Çeşme bölgesine de hakim olmalarına göre seçmektedirler. Müşterinin memnuniyeti esas alınmakta, konforlu ve güvenli yolculuk müşteri memnuniyeti ile tamamlanmaktadır. İzmir çeşme transfer hizmetini almak isteyen müşteriler, rezervasyon yaptırarak, uçağın saatini bildirmektedirler. Uçağın iniş veya kalkış saatine göre personeller yola çıkmakta, müşterileri havalimanından adreslerine veya adreslerinden havalimanına ulaştırmaktadır.

izmir çeşme transfer

Çeşme’de İş Turizmi

Her yıl binlerce yerli yabancı turistin akın ettiği İzmir’in en popüler tatil bölgesi Çeşme iş dünyasının da yıllar yılı gözdesi olmuştur. Ünlü konferansların, etkinliklerin, bilim organizasyonlarının da içinde bulunduğu iş toplantıları büyük ilgi görmektedir. Şehir dışından binlerce insanın ziyaret ettiği aynı zamanda da büyüleyici doğal güzelliğe sahip olan Çeşme’ye ulaşım, İzmir’i bilmeyen insanlar için zor olabilmektedir. Örneğin havaalanından şehir merkezine oradan ilçe garajına geçip, çeşme otobüslerini bulmak gerekmektedir. Ya da havaalanından direkt taksiye binilmelidir ki bu hem konfor açısından binilen aracın kondisyonları bilinmediğinden rahatsız olabilir, hem şoförden emin olunmadığı için rahatsızlık olabilir hem de normalden pahalıya gelecektir. Özellikle kalabalık gruplar için ise fiyat katlanarak artacaktır. Oysa Sts transfer ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Çeşme’ye doğrudan ulaşım mümkün. İnternet sitesinden izmir havalimanı çeşme transfer sekmesine tıklayarak ister tek kişi ister ekip veya gruplar halinde havaalanından direkt olarak gideceğiniz yerin kapısına kadar özel araç ve şoförlerle ulaşabilirsiniz. İzmir çeşme transfer tek araç ile bu kadar kolay ve rahat. Üstelik izmir çeşme transfer hizmetinin de bir saati bulunmuyor. Şöyle ki uçağınız kaçta olursa olsun ister sabahın 5’inde ister gece 12’de veya öğlen saatlerinde özel şoförünüz ve aracınız sizi uçağınız henüz yere inmeden karşılamaya geliyor. Dilerseniz seyahatiniz bittiğinde ise çeşme – havaalanı transferlerinizi de gerçekleştiriyor.

izmir çeşme transfer

İzmir’den Çeşme’ye Yolcu Kalmasın

İzmir’in en uzak ucunda bulunan Çeşme,benzersiz doğal güzellikleriyle Ege’nin incisi ve masmavi denizi sayesinde yaz aylarının vazgeçilmez turizm başkentidir. Ayrıca pek çok şirketin toplantı ve konferanslarını yapması için uygun olan otelleri ile sadece tatil için değil iş için de pek çok ziyaretçiyi ağırlamaktadır.Yerli ve yabancı turistler de iş adamları da Çeşme’ye ulaşmak için öncelikli olarak İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan geçmektedir. İzmir Havalimanından Çeşme’ye uzanan yol yaklaşık olarak 100 km’dir ve uygun, dur kalk yapmayan bir araç ile sıcağa maruz kalmadan yaklaşık olarak 1 saatte tamamlanabilmektedir. Ne yazık ki toplu taşıma böyle bir imkan sunmamaktadır. Fakat izmir çeşme transfer yöntemi ile yolculuk çok daha konforlu, hızlı ve güvenli hale gelmektedir. Her gün günün her saati faydalanılabilen bir hizmet olan transfer servisi tercih edilirken, hizmetin saygın firmalar tarafından, yeni ve bakımlı araçlarla ve profesyonel şoförler eşliğinde sunulduğundan emin olunmalıdır. Bu şekilde uygun fiyata güvenli bir yolculuk yapmak mümkün olacaktır. Bu noktada çeşme transfer sayesinde hem zamandan tasarruf etmek hem de güvenlik ve rahatlıktan ödün vermemek mümkün olacaktır.Sunulan bu transfer hizmeti binek araçlar, lüks otomobiller ve minibüsler sayesinde hem tek kişi seyahat eden kimselerin hem de grupların transfer ihtiyaçlarını karşılamakta oldukça yeterlidir. Detaylı bilgi için Çeşme Transfer ile bağlantıya geçilmelidir.

izmir çeşme transfer

İzmir’den Çeşme’ye Transfer

Çeşme dünyaca ünlü tapınaklara ve müzelere yakınlığı ile bilinen her sene binlerce turistin akın ettiği, doğayla iç içe İzmir’ in en şirin beldeleri arasında yer alır. Masmavi denizin, rengarenk doğanın ve kuşların cıvıltısının bir başka olduğu bu belde sizleri bekliyor. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na uçağınız indiği anda sizi alıyor bekletmeden bu muhteşem beldeye ulaşımınızı en rahat bir şekilde sağlıyor dilerseniz İzmir Andan Menderes Havalimanı’na dönüş işlemleriniz için sizi yine bizzat biz ulaştırıyoruz. Donanımlı ve alanında uzman ekibimiz, web sitemizden de inceleyebileceğiniz birçok lüks araç seçeneğimiz ile transfer işlemleriniz artık sorun olmaktan çıkıyor. Çünkü izmir çeşme transfer hizmetimizden faydalanmak için bir telefon yeterli. Vip ve sadece size özel fırsatlardan yararlanmanız için randevu almanız yeterli. Şirketimizin yüzde yüz misafir memnuniyeti politikası ile İzmirin incisine güvenli ulaşım fırsatları ve 13 kişiye kadar olan izmir çeşme transfer işlemlerinizde izmirim transfer yanınızda yer almaktan gurur duyuyor. Mavi ve yeşilin birlikte dans ettiği bu şirin beldeyi yakından tanıyın. İster tek başınıza ister arkadaşlarınızla, iş gezisi ya da tatilleriniz için rahatlığın keyfini çıkarmanız için buradayız. Haftanın her günü ve her saati, güneşin koşarak doğduğu bu beldeye ulaşımınızda bizi seçin, güvenli ve konforlu transferin tadına varın. Vip ve özel hizmetlerimizden yararlanabilmek için bir telefon yeterli.

izmir çeşme transfer

Aradığınız Kaliteyi İzmir Çeşme Transfer ile Bulacaksınız

Her müşteri aldığı hizmetten hem kalitesi, hem personel ilgisi hem de maddi kolaylığı açısından memnun kalmak istemektedir. Bu noktada günümüzde özellikle ulaşım sektöründe günden güne pahalılaşan benzin fiyatları neticesinde hem ucuz hem de kaliteli bir seyahat geçirmek nerede ise imkânsızdır. Tabii ki bu imkânsızlık bizim gibi deneyimli olmayan firmalar için geçerlidir.

Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki, izmirim transfer ile bugüne kadar en konforlu yolculuğunuzu geçireceksiniz. Bu ayrıcalıklı yolculuğu Çeşme’de yaşamak istiyor iseniz izmir çeşme transfer ekibimizin sunduğu hizmet ile bunu gerçekleştirmeniz oldukça kolay olacaktır. Bunun için yapmanız gereken tek şey ise internet sitemizden online kayıt formunu doldurarak ya da 0546 880 35 35 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak bizlere ulaşmak. Yolculuğun gerçekleşeceği tarihi ve saati yolculuğunuz esnasında yanınızda bulunacak olan kişi sayısı ve bagaj sayısı ile beraber bizlere bu iki yöntemden biri aracılığı ile bildirdiğiniz takdirde yolculuğunuzu planlamış oluyorsunuz.

Bu adımları izledikten sonra havaalanına ayak basacağınız andan bir saat önce biz sizleri bekliyor olacağız. Ekibimizin son derece deneyimli personellerden oluştuğunun altını çizerek vurgulamak istiyoruz. İzmir çeşme transfer ekibimiz gerektiği takdirde çeşitli eğitimlerden geçerek sizlere en doğru hizmeti verebilmek için var gücü ile çalışmaktadır. Ayrıca bagaj sayınız ve kişi sayınıza göre değişen araçlarımız kesinlikle uygun kapasiteye sahiptir ve hiçbir şekilde sizleri mağdur etmeyecek araç tipindedir. Ulaşımınızı sağlayacağımız bu araçların bakımları gerektiği takdirde belli periyotlarda yapılmaktadır. Bu da kesinlikle sizin can sağlığınızı ve de akabinde mal sağlığınızı düşünerek hareket ettiğimizin en önemli belirtisidir. Göreceksiniz ki kaliteli ulaşım anlayışınız izmir çeşme transfer ile gerçekleştirdiğiniz seyahat serüveninden sonra tamamen değişecek ve sizde yepyeni bir kalite anlayışına sahip olmuş olacaksınız.

izmir çeşme transfer

İzmir Havalimanından Çeşme’ye Transfer

Tatil tercihini İzmir Çeşme’den yana kullanan müşterilerimiz izmir çeşme transfer hizmetimizi de gönül rahatlığıyla tercih ediyor. Kişiler artık tatillerinde havayolu ulaşımını tercih ediyorlar. Kendi kişisel araçlarını bulundukları şehirde bırakarak tatil için geldikleri Çeşme’ye havayolu ulaşımı ile geliyorlar. Bu sayede hem yolculukları çok daha kısa sürüyor hem de bu yolculuk sırasında yorulmuyorlar. Aksi durumda özellikle yaz aylarında oldukça kalabalık olan İzmir otoyolunda ve öncesinde zaman kaybı yaşıyorlar. Bunun yanı sıra trafik de can sıkıcı olabiliyor. Tatil sürelerinin de kısa olduğu düşünüldüğünde bu süreyi maksimum verimlilikle kullanmak amacıyla havayolu ulaşımı en doğru seçenek. Son dönemde kişiler havayolu firmalarının yaptıkları indirimler sayesinde rahatça havayolu ulaşımını kullanabiliyorlar. Ancak havalimanına indikten sonra otellerine ulaşım aşaması onların gözünü korkutuyor. Belki de daha önce gelmedikleri bir şehirde havalimanından çıkışta taksi aramak ya da diğer toplu taşıma araçlarını kullanmak zorunda kalıyorlar. Toplu taşıma araçlarının güzergâhları bilinmediği için geriye yalnızca taksiler kalıyor. Ancak taksiler de onları havalimanlarından otellerine götürmek için fazla ücretler talep ediyorlar. Ayrıca bu ücretin dönüş için de verileceği düşünülürse bir hayli yüksek bir meblağ ortaya çıkıyor. Bu sebeple kişiler ilk olarak araç kiralama hizmetini düşünüyorlar. Bu işlem için havalimanından sonra araç kiralama firmasına ulaşmaları ve aracı kiralamaları gerekiyor. Genelde Çeşme’de yer alan otellerinden çok fazla dışarı çıkmadıkları düşünüldüğünde araç kiralama hizmeti de çok fazla mantıklı bir seçenek olarak gözükmüyor. Bu aşamada devreye STS Transfer firması olarak bizler giriyoruz. Sizlere sunduğumuz izmir çeşme transfer hizmetiyle birlikte sizleri en ekonomik şekilde otelinize ulaştırıyoruz. Sizlere izmir çeşme transfer hizmeti alırken sizleri havalimanında alarak otelinize götüren aracın keyfini çıkartmak kalıyor.

izmir çeşme transfer