İzmir Çeşme Shuttle

Tatil yolculuğunuzun hızlı ve konforlu bir şekilde geçmesi için tercih ettiğiniz İzmir havalimanı aktarmalı Çeşme yolculuğunuz için en hızlı ve konforlu karayolu ulaşımı izmir çeşme shuttle hizmetidir. My Transfer aracılığı ile gerçekleştireceğiniz bu yolculuğunuz için, havalimanında belirlenen noktada güler yüzlü personelimiz tarafından karşılanarak her türlü konforun sağlandığı araçlarımızla, trafiğe takılmaksızın Çeşme’ye ulaşımınızı sağlıyoruz. Araç filomuzda normal ve lüks sınıfta yer alan araçların yanı sıra daha kalabalık grupların transferini de aynı konfor ve rahatlıkla yapabilmek için Mercedes Vito, ve Sprinter araçlarımızla da hizmet veriyoruz. İzmir çeşme shuttle hizmetinde 1 kişiden 16 kişilik kalabalık gruplara kadar çok geniş bir segmentte müşteri profiline hizmet etmek için, her biri konusunda uzman ekibimizle 7/24 hizmet veriyoruz. Yapılan iş, insan taşımacılığı olduğu için, olmazsa olmazımız, insan sağlığı ve güvenliğidir. Bu nedenle hizmetlerimizden yararlanan tüm yolcularımız araç sigortalarının yanında kişisel sigorta ile de güvence altına alınmıştır. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemiz doğrultusunda, yapacağınız tüm transfer hizmetlerinde her türlü konforunuz düşünülmüştür. Cep telefonları ve tabletleriniz için şarj ünitesi, günlük gazete ve dergiler, sevdiğiniz şarkıları yol boyunca dinleyebilmeniz için MP3 çalar destekli müzik tesisatı ve hepsinden önemlisi, çocuklarınızın güvenliği için çocuk koltuğu gibi hizmetleri eksiksiz olarak sunmaktayız. Her biri ileri sürücülük eğitimi başta olmak üzere tüm mesleki eğitimleri tamamlamış profesyonel şoför ekibimiz sizi güvenle gideceğiniz noktaya ulaştırmak için hazır beklemektedir.

izmir çeşme shuttle

İzmir Çeşme Shuttle

Uçakla geldiğiniz İzmir’de size özel, aracınızın konforunda hizmet veren izmir çeşme shuttle firmasını tercih ederek, sadece kaliteli bir transfer hizmeti almaktan öte, transferleriniz sırasında, gerek duyduğunuz noktalara uğrayarak işlerinizi de halledebilme konforu ve rahatlığını yaşayacaksınız. İzmir’in her yıl biraz daha artan trafiğinde, havaalanından şehir merkezine ya da Çeşme’ye ulaşımınızda, yıpranmamak için tecrübeli şoförlerimizin kullandığı lüks araçlarımızı tercih edebilirsiniz. Böylelikle, bir taksiye vereceğiniz para tutarı kadar harcama yaparak, size özel bir konfor yaşayacaksınız. Bu hizmeti alırken, araç kiralama konusunda tecrübe ve güvenin adı olan RCS rent a car firmasının güvencesi altında olduğunuzu unutmayın.

Konforlu bir yolculuk sırasında, İzmir’i bilmeyen konuklarımıza, güzergah özerinde bulunan yerler hakkında bilgiler veren rehberlik hizmetimiz ile daha otelinize ulaşmadan, kentin önemli noktalarını tanımış olacaksınız. İzmir’de, memleketinizde yaşadığınız rahatlığı yaşatmaya söz veriyoruz. İster tek başınıza seyahat edin, isterseniz kalabalık bir grupla yola çıkmış olun bizim için fark etmez. Biz size uygun çözümü, son model binek araçlarımız veya minibüs hatta otobüslerimizle sunuyoruz. Araçlarımızda kesintisiz internet kullanımından cihazlarınızın şarj edilmesine kadar pek çok kişiye özel hizmeti bir arada bulacaksınız. Üstelik bu hizmetlerimiz için hiçbir bedel ödemeyeceksiniz. Size bu kaliteyi doyasıya yaşamak kalıyor. Tercihiniz, izmir çeşme shuttle olduktan sonra, transferlerinizi düşünmeyin, işinize ya da tatilinize odaklanın, size en uygun rotayı ve en uygun ulaşım seçeneklerini belirleyerek size sunalım.

izmir çeşme shuttle

İzmir Çeşme Shuttle ile Hızlı Ulaşım

İzmir Çeşme’den havalimanına ve havalimanından Çeşme’ye shuttle hizmetleri sunmakta olan firmamız, müşterilerine sınırsız ulaşım hizmetleri sağlamaktan büyük bir memnuniyet duymaktadır. Bu alanda yıllara dayanan tecrübesiyle artık büyük bir marka olarak anılan firmamız, son derece ekonomik ve konforlu ulaşım hizmetleri sunmaktadır. Yolcularımızın memnuniyetini sağlayabilmek için, her açıdan onlara uygun, aynı zamanda kaliteli ulaşım seçeneklerimizle hareket etmekteyiz. Shuttle servislerimiz için, bir an bile tereddüt etmeden bize ulaşabilirsiniz. İzmir çeşme shuttle servisi olarak, son model, her türlü bakım ve kontrolden geçmiş, sertifikalı araçlarımızda birlikte, yolcularımıza güvenilir shuttle hizmetleri sağlamaktayız. Havalimanına ve havalimanından Çeşme’ye ulaşım servislerimiz, uçuş saatlerine göre son derece dikkatli bir şekilde düzenlenmiştir. Yolcularımızın; havalimanına giriş, kontrol noktalarından geçiş ve bekleme saatleri göz önünde bulundurularak ayarlanmıştır. Alanında deneyimli personellerimiz, sefer saatlerine özen göstererek, siz değerli müşterilerimizi istediğiniz yere, en kısa sürede ve en güvenli şekilde ulaştıracaktır. Ayrıca, shuttle araçlarımızda her türden acil ihtiyacınıza yönelik çeşitli seçeneklerimiz mevcuttur. Böyle bir durumla karşılaşmanız halinde, personelimize danışmanız yeterli olacaktır. Uzman firmamız, müşterilerinin memnuniyetini en büyük hedef olarak belirlemiştir ve buna göre müşterilerine, her birine uygun çeşitlikte seçenek ve imkanlar sunmaktadır. Alt birimlerimizden biri olan izmir çeşme shuttle servislerimizle birlikte, Çeşme’ nin her bölgesine 7/24 ulaşım sağlamaktayız. Bunun yanı sıra, hizmet ücretlerimiz müşterilerimizin bütçelerine en uygun olacak şekilde ayarlanmıştır. Ulaşım konusunda uzmanlığını kanıtlamış firmamız, müşterilerine, vip, tekli ya da grup yolculukları seçenekleri de sunmaktadır. Servislerimiz ve hizmetlerimiz, müşterilerimize layık olacak şekilde, her açıdan son derece kalitedir. Bahsi geçen servislerimizden yararlanabilmek için, bize ulaşarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Siz değerli yolcularımızın yalnızca bir telefon uzağındayız.

izmir çeşme shuttle