Takip İçin Önemli Yazılımları

Firmaların müşterileri ile ilişkilerini sağlamlaştıran ve müşteri memnuniyetini artıran birçok farklı uygulama ve yazılım bulunuyor. Crm yazılımları da bunlardan bir tanesidir. “Müşteri İlişkileri Yönetimi” anlamına gelen crm yazılımları sayesinde artık sizde müşterilerinizin firmanızdan ne istediğini bilecek ve bu isteklere göre müşterilerinize özel çözümler sunabileceksiniz. Özellikle artan rekabet ortamında ayakta kalmak istiyorsanız bu yazılımlar sayesinde istediğinizi elde etmeniz mümkün. Faprika Yazılım olarak bizde bu konuda size yardımcı oluyoruz. Geliştirmiş olduğumuz ve firmalara özel çözümlerimiz sayesinde en uygun CRM yazılımlarını belirleyerek bunları kullanımınıza sunuyoruz. Bu yazılımlar sayesinde sizde müşterilerinize çözümler sunabiliyor ve onları memnun edebiliyorsunuz.

Yapmış olduğunuz iş ne olursa olsun müşterileriniz ile ilişkiniz her zaman için önemlidir. Bunun içinde müşterilerinizin sizden olan isteklerini çok iyi bilmeniz gerekiyor. Bizlerde bu ihtiyaçları belirleyerek sizlere özgü en iyi CRM yazılımlarını geliştiriyoruz. Bu sayede daha verimli çalışmakta ve ekstra maliyetlerden kurtulmaktasınız. Kullandığınız erp yazılımları sayesinde doğru hedef kitlesini belirleyebilir, hedef kitlesi için doğru ürünleri geliştirebilir ve en uygun fiyattan da bu ürünleri müşterilerinize ulaştırabilirsiniz. Ayrıca bu yazılımlar sayesinde 7/24 rapor alabilirsiniz. Bu da iş raporlarına iş saati dışında dahi göz atmanıza olanak tanımaktadır.

CRM yazılımlarının bir diğer avantajı ise müşterilerinize özgü kampanyalar hazırlayabilmenizdir. Birçok firma kampanya hazırlamadan önce müşterilerinin kendilerinden nasıl bir kampanya beklediğini bilmek ister. Crm ce Erp yazılımları size bu olanağı tanıdığı için sizde kolay bir şekilde müşterilerinize özel kampanyalar geliştirebilir ve bu kampanyaları da müşterilerinize sunabilirsiniz. Bu sayede hem müşteri memnuniyetini hem de firmanızı tercih eden müşteri sayısını artırmış olacaksınız. En doğru yazılımlara sahip olmak içinse yapmanız gereken Faprika Yazılım olarak bizimle iletişime geçmek olacaktır.

erp crm

ERP Yazılımları ve Danışmanlığı

Gelişmek isteyen firmalar için maliyetlerin etkin bir şekilde kullanılması son derece önemlidir. Bunun içinde ERP yazılımları tercih edilmektedir. Özellikle son yıllarda giderek daha da popüler hale gelen erp yazılımları sayesinde firmalar verimli çalışabilmek için en iyi planlamayı daha kolay yapabilmektedir. Faprika Yazılım olarak bizde bu konuda sizlere yardımcı oluyoruz. Firmanızın büyüklüğü hangi boyutta olursa olsun sizde en uygun ERP yazılımlarına sahip olmak için bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere sunacağımız uygun çözümler sayesinde firmanızın daha verimli çalışmasını sağlayacağız. ERP yazılımları son yıllarda büyük bir değişim geçirdiği için artık her firmaya kolay bir şekilde entegre olabilmektedir. Firmanızda bulunan müşterileri korumak ve müşteri kitlenizi genişletmek istediğinizde sizde ERP yazılımlarını kullanabilirsiniz.

ERP yazılımlarının bir diğer avantajı da birimler arasındaki bilgi alışverişini sağlamasıdır. Böylece erp yazılımları sahip olduğu bu özellikler sayesinde şirket bünyesinde bulunan tüm iş birimlerinin tek bir kişi tarafından yönetilmesine olanak sağlamaktadır. Bu özelliğin en önemli avantajı ise işlerin daha hızlı bir şekilde ilerlemesidir. Özellikle kaynak durumuna göre planlamanın yapılması ve tüm bu işlerin tek bir komuta merkezi tarafından yürütülerek en uygun planlamanın yapılması sayesinde iş verimi de artırılmaktadır. Bu nedenle küçük ölçekli firmalardan büyük ölçekli firmalara kadar hemen her firma bu yazılımları kullanmaktadır. Faprika Yazılım olarak sunmuş olduğumuz danışmanlık hizmeti ile bizde size bu konuda yardımcı oluyoruz. Uzman ekiplerimiz sayesinde sizde kendi firmanıza uygun olan ERP yazılımlarını firmamızda bulabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca her türlü sorunda sunmuş olduğumuz danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilmek için 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz. Sizde ERP yazılımları konusunda en iyi firmalar ile çalışmak isterseniz yapmanız gereken Faprika Yazılım olarak bize ulaşabilir ve bizden yardım alabilirsiniz.

erp yazılımları

Erp Yazılımı Nedir, İşletmelere Ne Kazandırır?

Günümüzde firmaların başarıya ulaşabilmeleri için dikkat etmeleri gereken en önemli konulardan bir tanesi de maliyetlerini etkin bir şekilde kullanmaktır. Bunun için de firmaların konusunda uzman olan firmalar tarafından verilen erp yazılımları hakkında destek almaları gerekir. Basit bir tanım olarak erp, işletmeye ait olan kaynakların belirli bir düzen içerisinde yönetilmesi anlamına gelir. Günümüzde giderek artan erp kullanımı hangi alanda hizmet veriyor olursa olsun birçok işletme için gereklidir. Erp yazılımı avantajlarına gelince birçok maddeden bahsedebiliriz. Entegre olan bu yazılımlar modüler yapıdadır ve işletmelerin sınırlarını aşarak iş ortaklarına, tedarikçilere ve müşterilere kadar uzanır. Kısacası erp yazılımları bir işletmenin tüm fonksiyonlarını doğrudan etkiler.

Farklı bir tanımla erp yazılımı kavramını anlatmamız gerekirse, bir firmanın ya da işletmenin tüm birimleri arasında olan veri alışverişini destekleyen, geniş kapsamlı olan, oldukça büyük bir yazılım olduğunu söyleyebiliriz. Erp yazılımları firmalar için gerekli olan konularla ilgilenir, gereksiz olan hiç bir ayrıntıya burada yer yoktur. Bu yazılımlar firmalara özel olarak hazırlanır. Bu yüzden firmanın yönetim planının ve stratejinin güzel bir şekilde değerlendirilmesi ve incelenmesi gerekir. Faprika yazılım olarak bizler çok uzun yıllardan bu yana siz değerli müşterilerimize birçok konuda profesyonel destek veriyoruz. Bu hizmetlerden bir tanesi de erp yazılımlarıyla ilgilidir. Firmanızı diğer firmalar arasında bir adım öne çıkarmak ve daha kolay bir şekilde başarıya ulaştırmak için ihtiyaç duyduğunuz zaman bizlerden destek alabilirsiniz. Piyasada bu sektörde hizmet veren diğer firmalara göre çok daha ekonomik fiyatlarla hizmet veren firmamızın ayrıcalıklarından yararlanmak için istediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz. Yıllardır sektörde edindiğimiz tecrübeleri sizlerle paylaşan firmamız kısa sürede ihtiyacınız olan desteği sizlere vermektedir.

erp yazılımları