En Uygun Fiyatlarla E-Ticaret Paketleri

1995 senesinde kendisini dünyaya tanıtan internet, artık hayatımızın bir parçası haline geldi. Günümüzde aklınıza gelebilecek birçok işlem internet üzerinden kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor.  İnternet üzerinden gerçekleştirilen ürün tanıtımı, satışı, ödemesi, gönderilmesi ve aktarılması gibi işlemlerin tamamı e-ticaret ya da uzun kullanımıyla elektronik ticaret olarak adlandırılıyor. Artık birçok ünlü firma elektronik ticaret ile birlikte ürünlerinin satışını ve tanıtımını gerçekleştiriyor. Bu e-ticaret sisteminin uygulanması için firmaların e-ticaret paketleri satın alarak kendi sitelerini uzman kişilere hazırlatmaları gerekiyor.

Bu aşamada internet sitelerinin satışını gerçekleştiren çok sayıda firma bulunuyor. Ancak tamamen sanal bir ortam üzerinde yapılan çalışmaları kapsadığından dolayı, kişiler bu sektörde paralarını harcarlarken kolaylıkla güvenemiyorlar. Bu sebeple de genellikle bu alanda tecrübeli ve güvenilir firmalar tercih ediliyor. Faprika Yazılım firması web sitelerinin satışı, görüntülenmesi ve sunumu üzerine çalışan firmalar arasında zirvede yer alıyor. Bu doğrultuda da firmanın sunduğu e-ticaret paketleri birçok büyük kurum tarafından tercih ediliyor.

Bu yazılım firmasının sunduğu e-ticaret paketleri özelliklerine göre 5 çeşide ayrılıyor. Bir e-ticaret paketinin onlarca özelliği oluyor. Bu özelliklerin olup olmaması ya da miktarına göre de paketler arasında fiyat farkları ortaya çıkıyor. Firmanın sunduğu tüm paketlerde web alanına herhangi bir sınır konulmuyor. Sitelerdeki yıllık trafik ise paketler arasında farklılık gösteriyor. Yılda 120 GB ile 1200 GB arasında değişen seçeneklerle e-ticaret paketleri sunuluyor. Sitelerin kendilerine ait e-posta hesapları da sitelerin fiyatlarını etkiliyor. Tamamında ücretsiz alan adı barındırılan paketler hakkında daha ayrıntılı bilgileri firmanın internet sitesinden gözlemleyebilirsiniz. Firmanın sunduğu seçenekler arasında en yüksek seviyedeki paket olan Özel Paket içerisinde tüm özellikler barındırılırken profesyonel anlamda en üst düzeyde bir pakete sahip olabilirsiniz.

e-ticaret paketleri