İzmir Araç Kiralamanın Sağladığı Özgür Ayrıcalıklar

Doların yükselmesi en çok da araç sahibi olmak isteyenlere engel olduğu şu günlerde, İzmir´e olan tatil ziyaretleri de zorlaşıyor. Farklı ulaşım sistemleriyle bölgeye gidilebilse de, taksi ve diğer toplu taşıma araçlarına ödenecek gereksiz ücretler kaçınılmaz oluyor. Bunun yanında aşırı sıcaklar, çekilmesi güç yolculuklar, nem, ter, yorgunluk ve sayılamayacak birçok olumsuzluklar tüm tatil planlarını alt üst etmeye yetiyor. Çeşme ve Alaçatı gibi il sınırları içerisinde yer alan plaj tatiline en uygun bölgelerin farklı güzergahlarda bulunması, izmir araç kiralama seçeneğini çok daha değerli hale getiriyor. Araç kiralama işlemleri, Adnan Menderes Havalimanı başta olmak üzere TDH Rent a Car firmasının farklı noktalarda bulunan bürolarından gerçekleştirilebilmektedir. Dilerseniz tek kişi, dilerseniz de 5 kişiye 5 kişiye kadar varan araç kapasitelerinden birini tercih ederek ailenizle birlikte mükemmel bir tatil keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. Diğer ulaşım hizmetlerine göre oldukça ekonomik bir karşılık alabileceğiniz izmir araç kiralama tercihinizde, aynı zamanda konfor, emniyet ve rahatlığın avantajlarından sonuna kadar yararlanabilirsiniz. Çok ucuz tatil yapma imkanı sağlayan bu ulaşım seçeneğinde özgürlük adına yapılabilecek birçok fırsat yer alıyor. Çeşitli tur organizasyonu veya farklı ulaşım kanalları ile İzmir´in plaj tatilinde popüler hale gelmiş bölgesine yapılan yolculuklar, genelde sınırlı faaliyetleri kapsar. Dilediğiniz zaman kalkıp antik kentleri, kültür etkinliklerini ya da diğer plajları ziyaret etmek mümkün olsa da, bu size zaman ve ek maliyet olarak geri döner. Özgürlüğünüz tamamen kısıtlıdır ve kısa tatil günlerinizi doya doya geçiremeyebilirsiniz. Bu noktada izmir araç kiralama devreye giriyor. İster ailenizle birlikte, ister arkadaşlarınızla kiraladığınız araçlarla İzmir´i köşe bucak dolaşabilir, dilediğiniz etkinliğe katılarak özürlüğü tadabilirsiniz.

araç kiralama izmir

Araç Kiralama İzmir En Kolay Yöntemler

Araç kiralama konusunda birçok insan çeşitli zorluklar yaşamaktadır. Acil bir şekilde kiralık araç arandığında veya detaylı araştırma yapacak fırsat bulunmadığında çok fazla prosedürle uğraşmak ve istenilen aracın bulunamaması sorunları insanlara zor anlar yaşatmaktadır. Firmamızın araç kiralama izmir hizmetlerinde oldukça kolay ve pratik şekilde araç kiralamak mümkün olmaktadır. Dilerseniz internet sitemizden, dilerseniz telefon ile bizlere ulaşarak araç kirama işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Pelikan Autos bürolarına gelerek de kısa sürede araç kiralama işlemlerini tamamlayarak aracınızı alabilirsiniz. Dilerseniz aracınızı isteniz yere getirebilir ve kullanımınıza sunabiliriz. Araç kiralama konusunda sunduğumuz hizmetlerimiz ile sektöründe öncü bir firma olan Pelikan Autos yıllardır sağladığı araç kirama hizmetlerinde birçok yenilik ve ekstra hizmet sunmaktadır. Firmamızın kolay ve pratik şekilde araç kiralama olanağı sunduğu internet sitemizde tüm araçlarımızın görsellerini ve detaylarını bulabilirsiniz. Bu sayede kafanızda soru işareti olmadan gönül rahatlığı ile firmamızın araç kiralama izmir hizmetinden faydana bilirsiniz. Firmamız sunduğu kaliteli hizmetler ile sizlerin memnuniyetini kazanmaya ve sizleri güvenli bir şekilde araç kiralama işlemlerini tamamlamanızı sağlamaktadır. Birçok farklı amaç için araç kiralama işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu amaçların yerine getirilmesi içinde uygun araçların bulunması gerekmektedir. İhtiyaca uygun ve ekonomik araçlar bularak uygun fiyatlar ile kiralamak firmamızın sağladığı araç kiralama hizmeti ile mümkün olmaktadır. Pelikan Autos araç kiralama işlemleri için oldukça geniş bir araç seçeneği sunmaktadır. Bu seçenekler içerisinde ekonomik sınıf araçlardan lüks araçlara kadar çok sayıda araç bulunmaktadır. Bu sayede her ekonomik duruma ve bütçeye uygun araç kiralamak firmamızın sağladığı araç kiralama izmir uygulamaları ile mümkün olmaktadır. Araç kiralama işlemlerinin lüks bir harcama olmaktan bir gereklilik olarak uygulanmasını sağlamaktayız.

izmir havalimanı araç kiralama

İzmirde Araç Kiralama Artık Çok Kolay

İzmir’e geldiğiniz zaman araç kiralayacak güvenilir bir araç kiralama firması arıyorsanız sizde izmirde araç kiralama olarak bizimle iletişime geçmelisiniz. Uzun yılların vermiş olduğu deneyim sayesinde sizler için en iyi araç kiralama hizmetini sunuyoruz. Bu sayede sizde ihtiyacınız olan araçları kiralayabiliyorsunuz. Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken birçok şey var. Öncelikle araçları kiralayacağınız firmaların kiraladıkları araçları ilk olarak gerekli kontrollerden geçirmesi gerekiyor. Eğer kiralamaya sunulan araçlar gerekli kontrollerden geçmezse o zaman araçlarda istenmeyen sorunlar meydana gelebilir. İşte araç kiralama izmir ise bu gibi sorunların yaşanmaması için kiralamaya sunduğu her aracı ilk olarak gerekli kontrollerden geçiriyor. Bu kontroller sayesinde araçlarınızı kiraladıktan sonra herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmıyorsunuz. Ayrıca araçlarınızı kiraladıktan sonra dahi araçlarınızı arızalanacak olursa o zaman yine bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede araçlarınızdaki sorunlar giderilecektir. Firma olarak kiralamaya sunduğumuz her aracın bakımlarını zamanında yapıyor ve tüm araçların sigortasını düzenli olarak yeniliyoruz. Bu sayede araçlarda herhangi bir sorun dahi meydana gelse bu sorunlar sigorta kapsamında onarılmaktadır. Ayrıca bu süreçte hiçbir müşterimiz mağdur edilmemektedir. Firma olarak sizlere farklı kiralama seçenekleri de sunuyoruz. Kimi müşterilerimiz araçlarını sadece günlük olarak kiralamak isterken kimi müşterilerimiz ise araçları daha uzun süreli kiralamak ister. Uzun süreli araç kiralama işleminde ise sizlere ekstra indirimler uygulanmaktadır. Bu sayede aracı uzun süreli kiraladığınız zaman daha az para ödemektesiniz. Ayrıca uzun süreli araç kiralamalarda araçların bakım ve onarım zamanı geldiği zaman bu işlemlerin hepsi firmamız tarafından yaptırılmaktadır. Bu işlemler sırasında ise size yeni bir araç verilmektedir. Eğer aracı kendiniz bakıma götürmek isterseniz o zaman bildirdiğimiz servislere gidebilirsiniz. Eğer sizde araç kiralarken tüm bu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız araç kiralama izmir şubemize uğramanız yeterli olacaktır.

araç kiralama izmir