İzmir Bodrum Hattındaki Aşırı Trafik

Yaz ayları yaklaşırken şimdiden bile deniz turizminin hareketlenmesi yine kıyı kesimlerinin artan nüfuz karşısında yetersiz kalacağını göstermektedir. Ülkemiz pek çok yönden turistlerin ilgi odağı olmakta özellikle yaz aylarında kıyı kesiminin uygunluğu ile pek çok yerli ve yabancı turistin hem dikey hem de yapay nüfus hareketlerine yer vermesini sağlamaktadır. İzmir ve bodrum arasında yapılan geçiş işlemleri de özellikle yaz aylarında gittikçe artar. Bu sayede İzmir havalimanının bodrum ulaşımında da kullanıldığını söylemek mümkün olacaktır. İzmir Bodrum arasında geçiş yapmak isteyen kişiler özellikle uçaktan indikten sonra bir vasıta bulamayarak ya uzun saatler havalimanında beklemekte ya da o sıcakta toplu taşıma çilesi ile karşı karşıya kalmaktadırlar. Oysa daha hiç İzmir’e ayak basmadan bir araç ayarladığınızda bu tip sorunlar yaşamak zorunda da kalmazsınız.

İzmir Bodrum transfer işlemlerinde öncelik kesinlikle aracı önceden rezerve eden müşterilerindir. Sonrasında ise eğer müşteri gelmez, vazgeçer ya da binmek istemezse diğer kişilere fırsat sunulabilir. Transfer hizmeti randevu üzerine işlediğinden izmir bodrum transfer hizmetini mutlaka önceden ayarlamanız gereklidir. Transfer hizmeti sizi gideceğiniz adresin kapısına kadar kısa sürede ve en güvenli yoldan ulaştıracak olan tek hizmettir. Siz randevu alırken mutlaka bineceğiniz yeri ve saati belirttiğinizde araç tam o saatte istediğiniz noktada hazır olacaktır. Sizi aldıktan sonra verdiğiniz adrese kadar sorunsuz bir şekilde götürür. Araç kiralamadan farklı olarak transfer hizmeti tam da bu noktada son bulmaktadır. Transfer işlemi bittikten sonra araç sizinle beklemek ya da sizi başka bi yere daha götürmek ile ilgili görevlendirilmemiştir. Eğer dönmek istediğinizde de bu hizmeti almak isterseniz aynı şekilde randevu oluşturmalı ve aracın sizin yanınıza tam verdiğiniz saatte gelmesini sağlamalısınız.

izmir bodrum transfer

Daha İyi Bir Ulaşım İçin İzmir Havaalanı Transfer

Son dönemlerde tatil bölgelerindeki ulaşım sektöründe damga vurmuş transfer hizmeti, özellikle İzmir gibi her açıdan capcanlı bir şehir için tercih edilecek taşıma türlerinde birinci sırada bulunuyor. Peki, neden mi? İzmir, yaz aylarında milyonlara kadar ulaşan yerli ve yabancı turist potansiyeline sahiptir. Çeşme, Kuşadası, Alaçatı ve benzeri birçok plaj turizmine ev sahipliği yapan belgeler sadece bu şehir sınırları için değil, Türkiye´nin de en çok turist yoğunluğuna sahip özel merkezlerdir. Bununla sınırlı olmayan bu ziyaretçi akını yılın her mevsiminde devam ediyor. Oldukça geniş bir iş olanağına sahip olan İzmir, gelişmiş sanayisi, hizmet sektörü, turizm işletmeleri ve ülke ekonomisi adına da önemli konumda bulunan limanlarıyla ithalat-ihracat ağıyla da iş adamlarının odak noktası olmaktadır. Şehre iniş yaptığı an çeşitli etkinliklere hızlı ve rahat bir ulaşım sağlamak isteyen seçkin iş adamları izmir havaalanı transfer imkanıyla beklediği hizmetin çok daha ötesinde bir ulaşımın keyfine varmaktadır.

Yunan-Helen medeniyetinin kalıntıları, antik şehirleri bölgenin çeşitli noktalarında yoğunlaşmış durumda. Tarih ve kültür turizmi odaklı seyahat eden turistlere özel hizmet sağlayan Mytransfer, bu müşterileri havalimanından alarak istedikleri antik sitelere profesyonel bir taşımacılık sağlamaktadır. Dilediğiniz gibi siz de tek başınıza, arkadaşlarınızla veya ailenizle Mytransfer hizmetlerinden yararlanarak istediğiniz lüks araçla bu noktaları ziyaret edebilir veya kalacağınız otele izmir havaalanı transfer ile güven içerisinde gidebilirsiniz. Oldukça rahat bir ulaşım imkanı veren bu hizmetler, tamamen müşterinin isteğine uygun olarak kişiselleştirilebiliyor. Rezervasyon işlemlerinde iniş saatiniz, kaç kişi geleceğiniz, bagaj büyüklüğü gibi standart işlemler tamamen daha iyi bir hizmet sağlanması adına daha önceden hazırlanacak olan hizmet bütünü kapsamaktadır. Size daha ferah bir ulaşım sağlamanıza yardımcı olacak lüks araç filosu ise tamamen sizin tercihinizde bulunuyor.

izmir havaalanı transfer

İzmir Araç Kiralamanın Sağladığı Özgür Ayrıcalıklar

Doların yükselmesi en çok da araç sahibi olmak isteyenlere engel olduğu şu günlerde, İzmir´e olan tatil ziyaretleri de zorlaşıyor. Farklı ulaşım sistemleriyle bölgeye gidilebilse de, taksi ve diğer toplu taşıma araçlarına ödenecek gereksiz ücretler kaçınılmaz oluyor. Bunun yanında aşırı sıcaklar, çekilmesi güç yolculuklar, nem, ter, yorgunluk ve sayılamayacak birçok olumsuzluklar tüm tatil planlarını alt üst etmeye yetiyor. Çeşme ve Alaçatı gibi il sınırları içerisinde yer alan plaj tatiline en uygun bölgelerin farklı güzergahlarda bulunması, izmir araç kiralama seçeneğini çok daha değerli hale getiriyor. Araç kiralama işlemleri, Adnan Menderes Havalimanı başta olmak üzere TDH Rent a Car firmasının farklı noktalarda bulunan bürolarından gerçekleştirilebilmektedir. Dilerseniz tek kişi, dilerseniz de 5 kişiye 5 kişiye kadar varan araç kapasitelerinden birini tercih ederek ailenizle birlikte mükemmel bir tatil keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. Diğer ulaşım hizmetlerine göre oldukça ekonomik bir karşılık alabileceğiniz izmir araç kiralama tercihinizde, aynı zamanda konfor, emniyet ve rahatlığın avantajlarından sonuna kadar yararlanabilirsiniz. Çok ucuz tatil yapma imkanı sağlayan bu ulaşım seçeneğinde özgürlük adına yapılabilecek birçok fırsat yer alıyor. Çeşitli tur organizasyonu veya farklı ulaşım kanalları ile İzmir´in plaj tatilinde popüler hale gelmiş bölgesine yapılan yolculuklar, genelde sınırlı faaliyetleri kapsar. Dilediğiniz zaman kalkıp antik kentleri, kültür etkinliklerini ya da diğer plajları ziyaret etmek mümkün olsa da, bu size zaman ve ek maliyet olarak geri döner. Özgürlüğünüz tamamen kısıtlıdır ve kısa tatil günlerinizi doya doya geçiremeyebilirsiniz. Bu noktada izmir araç kiralama devreye giriyor. İster ailenizle birlikte, ister arkadaşlarınızla kiraladığınız araçlarla İzmir´i köşe bucak dolaşabilir, dilediğiniz etkinliğe katılarak özürlüğü tadabilirsiniz.

araç kiralama izmir

Sorunsuz ve Tam Zamanında Transfer

İzmir’e gitmeniz için pek çok sebebiniz bulunmaktadır. İzmir ve çevresi pek çok turistik alan barındırmaktadır. Özellikle yaz aylarında Türkiye’nin en çok tercih edilen tatil mekânları İzmir çevresinde bulunmaktadır. Hem yurt içinde hem de yurt dışından en çok turistin geldiği bölgeler İzmir ve çevresindedir. Ayrıca İzmir şehir merkezinde de gezilip görülebilecek pek çok tarihi ve turistik alan bulunmaktadır. İzmir Fuarından teleferiğe, tarihi camilerden saat kulesine kadar pek çok gezilecek ve görülecek yer ziyaretçilerini beklemektedir. Egenin önemli şehirlerinden izmir transfer açısından çevresindeki bölgelere göre daha yoğun olarak kullanılmaktadır. İzmir ve çevresine tatil ya da iş seyahatleriniz dahil olmak üzere pek çok sebeple gidebilirsiniz. Bu seyahatleriniz için İzmir Adnan Menderes Havaalanı en çok kullanılan seçeneklerdendir. İzmir şehir merkezinin biraz dışarısında bulunan havaalanına ulaşım problemi doğmaktadır. Havaalanı ulaşımında pek çok seçenek bulunmaktadır. Ancak hiç biri size My Transfer tarafından sunulan özel shuttle hizmeti kadar rahat ve sorunsuz değildir. İzmir transfer işleminizi toplu taşıma ile gerçekleştirmek istediğinizde kalabalıkla uğraşmak durumunda kalacaksınız demektir. Özellikle yaz aylarında sıcak havalar yol yorgunluğunuza ek olarak sizleri fazladan bunaltacaktır. Bunun yanında fazlaca aktarma yapmanız nedeniyle hem yorulacaksınız hem de gecikme ihtimaliniz ortaya çıkacaktır. Bu sorunlarla uğraşmamanın en kolay yolu transferlerinizi Mytransfer ile yapmanız olacaktır. My Transfer özel araçları ile İzmir Adnan Menderes Havaalanı ile şehir merkezi ve çevredeki şehirler arasında olan transfer işlemlerinizi yedi gün yirmi dört saat yapmaktadır. Binek araçlar ya da minibüs tarzı araçlardan sizlere uygun olanını seçebilirsiniz. Araçlar ile dört kişiden on altı kişiye kadar transfer işlemlerinizi gerçekleştirilebilmektedir. Sizlere özel olarak sunulan transfer işlemi sayesinde hem kalabalıkla uğraşmadan hem de daha fazla yorgunluk yaşamadan transfer işlemleriniz yapılmış olacaktır.

izmir transfer

İzmir Havalimanı Kiralık Araç Özellikleri

Havalimanında kiralık araçlarla ilgili olarak ihtiyaç ortamının oluşması sonucunda İzmir havalimanı kiralık araç hizmeti gören firmaların faaliyet alanları ortaya çıkmaktadır. Yolcuların havalimanından alınarak kalacakları otellere ya da tatil köylerine veya evlerine taşınması ve iş seyahati ya da tatilin bitimin tekrar havalimanına geri taşınması faaliyetleri havalimanı kiralık araç faaliyetleri kapsamında yer almaktadır. Bu bağlamda kiralık araç ihtiyacı olan yolcular alanında iyi hizmet veren kurumlardan destek almalıdırlar. İzmir havalimanı kiralık araç sektöründe yer alan firmalar bu alandaki boşluğu doldurmaktadırlar. Yolcuların konforlu ve güvenli bir şekilde bulundukları hava limanından kalacakları yere transferi esasında oldukça profesyonel bir hizmet kapsamındadır. Hem bu hizmeti alan kişilerin memnuniyetinin sağlanması hem de bu hizmet kapsamında faaliyet gösteren firmaların faaliyetlerine devam edebilmeleri bu hizmetin kapsamının niteliğine bağlıdır. Hem güvenlik anlamında hem de konfor anlamında oldukça önemli fonksiyonları içinde barındıran araç kiralama işlemleri oldukça organize olmayı gerektiren bir faaliyet olarak karşımıza çıkmaktadır. Burada organizasyon kabiliyeti fazla olan firmalar oldukça avantajlı durumda yer almaktadır. Şöyle ki organizasyon noktasında etkin bir verimliliği olan firmalar müşteri memnuniyeti noktasında daha elverişli bir ortamın oluşmasında avantaj sahibi olmaktadırlar. Araç kiralama faaliyeti esasında basit bir işlem değildir. İçeriğinde pek çok farklı özelliği bir arada tutmaktadır. Araç kiralama faaliyetinin kalitesi, bu faaliyetin ne ölçüde müşteri memnuniyetini karşıladığıyla alakalıdır. Bu doğrultuda izmir havalimanı kiralık araç sektörü de müşterileri memnuniyetini karşıladığı ölçüde başarılı olmaktadır. Bütün bu faaliyetler oldukça kapsamlı ve ayrıntılı olarak ele alındığında başarılı olunabilecek bir faaliyettir. Burada işini iyi yapan ve kaliteli hizmet sunan kurumlar müşteriler tarafından tercih edilecektir. Bu noktada başarılı olan firmalar gelişimlerine devam ederken başarısız olanlar faaliyetlerine devam edemeyecektir.

Mytransfer İle Ulaşımda Kendinizi Özel Hissedin

Yolculuğa çıkmak tatil için bile olsa insanlar için stresli bir durumdur. Eşya hazırlamak, her şeyin tamam olması, rezervasyonlar, uçağa yetişmek, yola çıkmak işte tüm bu streslerden sonra uçağa binmek ve yola çıkmak insanı biraz rahatlatır. İş seyahati veya tatil için çıkılan bu yolculuk uçakla yapılıyorsa uçak yolculuğu bitip de havalimanına inince havalimanından gideceğimiz yere ulaşmak için de önceden bir ayarlama yapmamız gerekir. Bu da havalimanı ile konaklayacağımız mekan arasında yolculuğumuzu ayarlayacak olan transfer firmasını ayarlamak olacaktır. Bunu yolculuktan birkaç gün öncesinde ayarlamalıyız. İnternetten mytransfer firmasının sitesine girip online formu doldurmak ve firmaya göndermek gerekmektedir. Bu olculuğumuzla ilgili tüm ayrıntılara yer verilmiştir. Yolculuk tarihi, saati gibi bilgiler de bulunmaktadır. Bunların yanında transferi gerçekleştirecek olan aracın modeli ve kaç kişilik olduğunu da forma yazıyoruz. Transfer yolculuğumuz tek yönlü mü yoksa dönüş de söz konusu mu bunları da yazıyoruz forma. Mytransfer sitesinde araçlar hakkında bilgi ve fiyat listesi de mevcuttur. Yolculuğumuzu nasıl bir araçla yapmak istiyorsak onun fiyatlarına bakıp ona göre ayarlama yapıyoruz. Araçlar; standart binek, lüks binek, vito, minibüs şeklinde gruplandırılmıştır. Buna göre gideceğimiz yer ve fiyatı da görünmektedir sayfada. Araç da belirledikten ve rezervasyonu tamamladıktan sonra uçağa binebiliriz artık. Uçaktan inince mytransfer firmasının aracı ve sürücüsü bizi karşılayacaktır. Yolculuğumuzda profesyonel ekibiyle bizlere hizmet etmek üzere firma her türlü konforu ile transferimizi gerçekleştirecektir. Yolculuğumuz gideceğimiz konaklama mekanında sona erer. Dönüş ile ilgili bilgilerin verilip ödeme yapıldıktan sonra yolculuğun ilk aşaması bitmiş olur. Bize kendimizi özel hissettiren bir hizmet almış olarak ve yoğun bir mutlulukla tatilimize veya iş görüşmemize başlıyoruz. Her şey kendimizi özel hissetmemizde gizli.

mytransfer

Bu Yaz İzmir Bodrum Transfer Hizmetini Denemelisiniz

Yoğun geçen bir çalışma döneminin ardından, sert geçen bir kış bütün enerjinizi çekip almış olsa da yeniden gerekli olan enerjiyi depolamak için Bodrum’da tatil yapma kararı alarak, kısa sürede kendinizi yenileyeceğinizden emin olabilirsiniz. Yaz sezonunun en çok talep gören bölgelerinden biri olan Bodrum ve bu bölgeye en hızlı ulaşım aracı olan hava yolculuğu, plan yapılmadan yola çıkıldığında son derece zor ve uzun süreli beklemelerle geçmesi muhtemel bir kara yolu ulaşımını da beraberinde getirecektir. Tatilin ilk anlarında her hangi bir aksilikle karşılaşmadan, en hızlı ulaşım çözümleri ile bir an önce Bodrum’da kalacağınız otelinize ulaşmak istiyorsanız Mytransfer ayrıcalıkları ile desteklenmiş bir izmir bodrum transfer hizmeti, tatilinizin başladığı ilk anda huzur ve rahatlığı da beraberinde getirecek. Siz uçağınızdan indiğiniz andan itibaren yoğun yolcu hareketliliğine kapılmadan çıkış noktasında sizi bekleyen transfer aracımıza ulaşacak, siz koltuğunuza yerleşirken valizleriniz de aracımızdaki güvenli yerini alacak ve Bodrum’a ulaşımınız başlayacak. Bundan sonrasını sizin için en ideal çözümlerle planlamış olduğumuz için siz yol boyunca tatilinizde gideceğiniz göreceğiniz noktalara odaklanacak, birlikte seyahat ettiğiniz ailenizle hoş sohbetler gerçekleştirecek, yolculuğun tadını çıkaracaksınız.

Konforlu ve bir taksi parası kadar ödeme yaparak son derece ekonomik koşullarda gerçekleştirdiğiniz transfer hizmetimizden memnun kalmanız halinde, tatilinizin bitip yeniden İzmir Havalimanı’na ulaşımınız için de izmir bodrum transfer hizmetimizi tercih ettiğinizde bu defa yine en uygun zamanda otelinizden alınarak, uçak kaçırma telaşı yaşamadan havalimanına varmış olacaksınız. Her yıl değiştirdiğimiz ve yenilediğimiz araç filomuzla, tüm eğitimlerini tamamlamış, ileri sürücülük ve güvenli sürücülük konularında tam donanımlı şoförlerimiz ve uzman personelimizle müşteri memnuniyeti ilkelerimiz doğrultusunda size hizmet etmenin mutluluğu ve gururunu yaşarken, siz de My transfer ayrıcalıklarından tatil dönüşünüzde hoş bir anı olarak bahsedecek, bu ayrıcalıklı tatilinizi unutamayacaksınız.

izmir bodrum transfer

İzmir Çeşme Transfer İle Konforlu Yolculuk

Tatil denince akla ilk gelen şehrimiz olan İzmir her yıl yerli ve yabancı binlerce turiste ev sahipliği yapmaktadır. Her köşesi içinde ayrı bir güzellik barındıran şehir, özellikle Çeşme ilçesiyle her dönem turistlerin ilgi odağı durumundadır. Çeşme tatili için havayolunu tercih ettiğiniz durumlarda merkezdeki Adnan Menderes havaalanından Çeşmeye yaklaşık 1 saat daha karayolu yolculuğu yapmak durumundasınız. Şehrin sıcak iklimi, kalabalığı ve uçak yolculuğunun da verdiği yorgunlukla bu mesafe daha da uzamaktadır. Mytransfer deneyimli ve güçlü kadrosuyla izmir çeşme transfer hizmeti ile sizleri havaalanında karşılayarak en kısa sürede güvenli ve rahat bir şekilde Çeşme’deki otelinize ulaşmanızı sağlamaktadır. Periyodik bakımları yapılmış ve lüks araçları, deneyimli ve güler yüzlü sürücüleri hiçbir sorun yaşamadan şehre adım atar atmaz tatilinizin başladığını hissedeceksiniz. Tatil sürenizden bu tür detaylar için feragat etmek zorunda olmayacağınız dört dörtlük bir hizmet alabileceksiniz. Size sadece her köşesi ayrı bir cennet olan şehir İzmir’in tadını çıkarmak kalacak. İzmir Çeşme Transfer hizmeti sevdikleriniz için de çok güzel bir jest olacaktır. Mytransfer’e emanet ettiğiniz sevdikleriniz, bizimle beraber son derece rahat ve güvenli bir yolculukla mümkün olan en kısa sürede konaklayacakları otele ulaştırılacaktır. Tercihlerinize göre seçebileceğiniz lüks araç modellerimiz on altı (16) kişiye kadar yolcu kapasitesi ile kalabalık gruplarla yapacağınız tatil organizasyonlarında da size en kaliteli hizmeti verebilecek düzeydedir. Ayrıca havaalanından sizleri otelinize taşıyan araç isteğinize göre dönüş yolunda da size eşlik ederek, yine kaliteli hizmet anlayışıyla sizleri otelinizden alarak havaalanına bırakabilirler. Tüm bu ayrıcalıklardan yararlanmak için tek yapmanız gereken Mytransfer ile iletişime geçerek, önceden rezervasyonunuzu yaptırmanız ve daha sonra bu detaylarla ilgili kafa yormanız gerekmeyecektir.

izmir çeşme transfer

İzmir Araba Kiralama Fırsatı

Ülkemizin en güzel şehirlerinden birisi olan İzmir; hem tarihi güzellikleri hem de doğal güzellikleri bakımından oldukça zengin bir şehrimizdir. Bu özelliklerinden dolayı turizm faaliyetlerinin yoğun olarak yaşandığı şehirde bu faaliyet alanının yoğunluğundan ötürü hizmet sektörü oldukça fazla bir şekilde gelişim göstermiştir. Bu bağlamda izmir araba kiralama hizmeti sunan firmalar açısından da oldukça zengin bir içeriğe sahip bir şehrimizdir. Özellikle turizm sezonunun yoğu olduğu zamanlarda araç kiralama noktasında oldukça hareketli bir dönem yaşanmaktadır. Bu dönemde araç kiralama hususunda ciddi bir talep söz konusu olmaktadır. Pek çok özel firma da bu talebi karşılama noktasında çalışmalarını sürdürmektedir.

İzmir araba kiralama sektörü esasında oldukça geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Günlük olarak araç kiralamaktan tutun da kafileler için otobüs filosu kiralamaya kadar pek çok alanda hizmet sunulması söz konusu olmaktadır. Temelde müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bu firmalar, müşterilerini memnun ettikleri ölçüde faaliyetlerine devam edebilmektedirler. Bu bağlamda gerek hizmet kalitesi gerekse fiyat dengesi konusunda uygun seçeneklere sahip firma sahibi oldukça fazladır. TDH Rent a Car gibi müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan firmalar her zaman müşterilerinin favorisi olmaktadırlar.

Araç kiralama günlük araç kiralama ve uzun dönem araç kiralama olarak ikiye ayrılmaktadır. Genelde günlük araç kiralama faaliyetleri uzun dönem araç kiralama hizmetlerine göre daha fazla yapılmaktadır. Günübirlik olarak İzmir’e gelen ziyaretçiler ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak için İzmir araba kiralama firmalarına müracaat ederek bu hizmeti satın almaktadır. Uzun dönem araba kiralama hizmeti ise genellikle turist kafileleri için gerekli olan bir hizmettir. Esasında bu hizmetin verilmesi noktasında müşterilerin ihtiyaçlarına doğru bir şekilde cevap vermek adına araç kiralama firmaları farklı uygulamaları devreye sokmuştur.

izmir araba kiralama

İzmir Rent A Car Firması TDH Rent a Car

İzmir Rent A Car Firmaları Arasında Parlayan Yıldız; TDH Rent A Car

Türkiye’nin büyük kentleri arasında yer alan Ege’nin incisi İzmir, gerek turizm sektörü gerekse sanayi alanında yaptığı atılımlarla adını üreten kentler arasına dahil etmeyi başarmıştır. Bu başarının, şehir dışındankent içi ve yakın çevrede bulunan illere yapılan iş ve tatil amaçlı gezileri de artırması ile birlikte kent yaşamında hareketlilik artmış, buna bağlı olarak da, izmir rent a car sektörünün de hızlı bir büyüme trendine girdiği kentlerden biri haline gelmiştir.

Hızlı büyüyen ve gelişen tüm sektörlerde olduğu gibi, hizmet odaklı işletmecilik alanında isim yapan pek çok kuruluşun da araç kiralama sektörüne dahil olması ile birlikte sektör de adeta bir arz patlaması yaşanmaktadır. Bu konuda hizmet veren kuruluşlar arasında küçük çaplı ya da kulaktan dolma bilgilerle donanımsız ve altyapısız sektöre giren firmalar elenirken sektöre gelen kalite ile hizmet kalitesi de artmıştır. Bu olumlu gelişmelerde şüphesiz sektöre yıllarını vermiş, bilgisinin yanı sıra uzman ekibi ve son model araçlardan oluşan filosu ile TDH Rent a Car gibi firmaların hizmet kalitelerini yüksek tutmalarının da büyük rolü olmuştur.

Rent a car sektöründe yaşanan bu hareketliliğin koşulsuz müşteri memnuniyetine dönüşerek gerek ferdi kiralama, gerekse filo kiralama konularında büyük avantajlar sağlaması, turistik amaçlı olarak kente gelenlerin yanı sıra, uzun süreli kiralama yapmayı planlayan işletmelerin de avantajına olmuştur.  Özellikle firmaların şirket envanterine kayıt ederek amortisman, vergi, bakım gibi masraf kalemleri ile karşılaşmadan her yıl bir üst model ile değiştirme şansı yakaladıkları araçları ile hem işlerini hızlı bir şekilde tamamlamakta, hem de kurumsal imajlarının yükselmesini sağlamaktadırlar. Araç kiralamanın kolaylıklarını ve rahatlığını bilen kişi ve kuruluşların İzmir bağlantılı tatillerinde ve iş görüşmeleri, Fuar ve Bayi toplantılarında TDH güvencesi ile kiralama yapmaları yıllara dayanan güvenin en büyük işaretidir.

izmir rent a car

İzmir Havalimanı Transferi

İzmir havalimanı transfer Mytransfer hizmetleri ile en kaliteli ve güvenli şekilde sizlere sunulmaktadır. Eğer İzmir’e gelmeyi düşünüyorsanız bu hizmetten faydalanmalısınız. Transfer hizmeti sizi bulunduğunuz yerden alır ve gitmek istediğiniz yere götürür. Dilerseniz orada sizi bekler ve geri dönmenizi sağlar. Havalimanında özel bir ekip ve araç ile karşılanmak istemez misiniz? Aracınızı rezerve ettirerek havalimanına geldiğinizde orada sizi bekleyen özel bir aracın olmasını sağlayabilirsiniz. Böylece havalimanından özel şoför ile alınıp gitmek istediğiniz yere rahat ve güvenli şekilde götürülebilirsiniz. My Transfer’in sunduğu kaliteli hizmet sayesinde yolculuğunuz yorulmadan rahat bir şekilde geçecek. Böylece korktuğunuz yorucu ve sıkıcı ulaşım hizmetleri sizin için son bulacak. Sizlere sağlanan lüks transfer hizmetindeki tüm araçların düzenli olarak bakımı yapılmaktadır. Ortalama 70 TL’den başlayan fiyatlarla sunulan transfer hizmetlerinden birçok kişi yararlanmış ve oldukça memnun kalmıştır. Sizler de lüks bir yolculuk geçirmek istiyorsanız bu hizmetten tereddüt etmeden yararlanabilirsiniz. İzmir’in yoğun kalabalığı arasında sizlere en kolay ulaşım hizmetini Mytransfer sağlıyor. Konforlu ve bakımlı araçlar sayesinde izmir havalimanı transfer hayal ettiğinizden de kolay ve rahat olacaktır. Lüks ve standart araç seçenekleri ile ister şoförlü ister şoförsüz olarak transfer hizmeti bulabilirsiniz. Her bütçeye uygun seviyede araç bulunmakta olup dilerseniz vip transfer hizmetinden yararlanabilirsiniz. Hem iş hem de tatil amaçlı ya da farklı sebeplerle geldiğiniz İzmir’de araç transferi ile kusursuz bir şekilde ağırlanacaksınız. İşleriniz bittiğinde bulunduğunuz yerden havalimanına geri dönmek için tekrar aynı hizmetten yararlanabilirsiniz. Böylece yolculuğunuz hem pratik hem de oldukça rahat olur. Hem zamandan kazanmak hem de güvenli yolculuk için istediğiniz zaman iletişim kurabilir ve size özel transfer edilecek aracınızı seçebilirsiniz.

izmir havalimanı transfer

İzmir Transferi İçin Doğru Shuttle Hizmeti

Ege bölgesi denize kıyısı olan ve muhteşem şehirlere ev sahipliği yapan bir cennettir. En çok bilinen şehir de kuşkusuz İzmir’dir. Gerek doğal güzellikleri gerekse harikulade yaşantısı olsun adından sıklıkla söz ettiren bir şehirdir. Bu şehre ulaşımda oldukça kolaydır. İzmir Adnan Menderes Havaalanı sayesinde ulaşımlar konforlu bir şekilde yapılmaktadır. Çağımızda gelişim gösteren her konu gibi ulaşım konusunda da yeni inovasyonlar kendini göstermiş durumdadır. İzmir havaalanı transfer için de yeni alternatifler bulunmaktadır. Kişi de bu alternatifler içinde kaliteli olanı seçerek ayrıcalıklı olmanın keyfini çıkaracaktır. Shuttle hizmet insanların hayatlarına gelen oldukça rahat bir ulaşım şeklidir. Bu hizmete göre kişi bir araç talep eder. Ve havaalanına vardığında kendisini özel ve lüks bir araç bekler. İçerisinde de donanımlı bir sürücü bulunur. Sonra kişiyi olması gereken yere tam vaktinde bırakır. Yani bir nevi taksi mantığı gibidir. Fakat burada hizmet daha üst seviyede olur. Shuttle hizmetin kalitesi firmaların donanımlarıyla doğru orantılıdır. Yani örneğin hizmet edecek olan sürücü nasıl olmalıdır diye bir soru sorulursa şunları söylemek doğru olur. Öncelikle sürücü tüm belgelerini tamamlamalıdır. Hız sınırlarını aşmamalıdır. Yön bilgisi eksiksiz olmalıdır. Aynı zamanda diksiyonunun ve iletişim becerilerinin oldukça iyi olması gerekmektedir. Kaliteyi kendine yaşam şekli haline getirmiş bir firma izmir havaalanı transfer için de doğru seçeneklere sahip olmalıdır. Böylece hem firma adını doğru bir şekilde kalkındıracak hem de müşteriler ayrıcalıklı bir hizmetin tadını çıkaracaklardır. Uzman bir kadrosu olan bir firma müşterilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayarak yegane bir kurum olma özelliğini daima koruyacaktır. İzmir havaalanı transfer için bu koşullar çerçevesinde bir firma seçimi yapılabilir. Sonrasında kaliteli bir ulaşımla istenilen yere varmak kalır.

Çeşme Seyahatinin Devamında Transfer Hizmetleri

Yolculuk yapmak çoğu zaman zevkli aktivitelerdendir. Çünkü yeni yerler görmek ve farklı insanlarla tanışmak çoğu zaman heyecan vericidir. Gidilen bölge veya kültürün her şeyi hakkında derin bilgilere sahip olunması da sağlanır. Seyahatler çoğunlukla keyifli olsa da tercih edile seyahat şekline göre bu durum değişmektedir. Bir de ulaşım aracından indikten sonra en kısa sürede gidilecek noktaya varılması herkesin arzusudur. Yabancı ve farklı bir şehre veya ülkeye gidildiği için varılması gereken nokta kolay bulunamayabilir. Böyle durumlarda da insanların yardımına koşan kurum ve firmalar bulunmaktadır. Sts transfer bu kurumlardan biridir. Transfer araçları sayesinde ulaşılacak noktalara en kısa yoldan gidilmesi sağlanır.

Transferler turizm ve her türlü iş sektöründe çok farklı bir yere sahiptir. Transfer imkânlarından faydalanırken yüksek hayat standartlarından da ödün verilmemelidir. Bunun için en doğru transfer seçilmelidir. Transfer kurumu misafirler için lüks araç ve hizmet kalitesiyle ulaşımda sıklıkla tercih edilecek yerlerdendir. Ailenizle veya kalabalık bir grupla yolculuk yaptıysanız bu durumlar için de tercih edilecek araç çeşitleri bulunmaktadır. Birçok kişiye de üst düzeyde hizmet kalitesi sunacak geniş araçlar bulunmaktadır. Bu sayede kalabalık gruplar halinde gelseniz bile konforlu ve huzurlu bir şekilde gidilecek noktaya ulaşabilirsiniz.

Sts Transfer olarak izmir çeşme transfer hizmeti yerli ve yabancı birçok turiste hizmet vermektedir. Üst düzeydeki hizmet anlayışı sayesinde hiçbir yolcunun sıkıntı yaşamasına izin vermez. Araçlar kadar şoförlerde son derece kalitelidir. Şoförlerin deneyimli ve eğitimli olması, Çeşmeyi iyi bilmesi sizin için avantaj sağlayacaktır. Otel gibi birçok noktaya sizi kolaylıkla ulaştıracaktır. Gidilecek noktaya araba kullanma kabiliyeti sayesinde en kısa yoldan ulaşılabilecektir. Araç, şoför veya diğer durumlardan alacağınız memnuniyet sayesinde Çeşmeye her gelişinizde transfer işlemlerinden faydalanabilirsiniz.

Transfer Hizmeti Kullanacaklara Bilgiler

Adnan Menderes Havalimanı Ege Bölgesi’nin çok büyük bir kısmına, sıcak dönemler boyunca da yoğun şekilde yörenin Kuşadası, Çeşme gibi tatil beldelerine hizmet veren bir havayolu durağıdır. Bu anlamda hem yerli hem de yabancı ziyaretçi hareketliliği fazla olmaktadır. Böyle yoğun dönemlerde ne yazık ki sunulan taşımacılık hizmetleri yetersiz kalabilmektedir ve yılın diğer bölümlerinde kalabalık gruplar, iş adamları gibi ihtiyaç sahiplerinin tercih ettiği izmir havalimanı transfer araçları, beklemek istemeyen ve konforlu bir seyahat isteyen tatilcileri de kendine çekmektedir. Özellikle izmir havalimanı transfer uygun fiyatı, hızı ve güvenli oluşu ile her gün daha çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Giderek artan talep ile havalimanı civarı ve şehirde pek çok irili ufaklı taşımacılık firması ortaya çıkmıştır. Bu anlamda yasal ve güvenli izmir transfer firmaları ile çalışmak çok önemlidir. Aksi takdirde kişiler uygun görmedikleri araçlar ile seyahat etmek zorunda kalabilir, beklemedikleri ücretleri ödemek mecburiyetinde kalabilir hatta bakımsız araçlar ya da profesyonel olmayan şoförler nedeni ile yolda kalmak gibi tatsız deneyimler yaşayabilirler. Firmamız ile çalışarak her gün günün her saati aracınız için rezervasyon yaptırabilir, uygun izmir transfer fiyatları için önceden kataloglarımıza göz atabilirsiniz. Bu şekilde hangi hizmeti alacağınızdan emin olur ve ne ödeyeceğinizi bilirsiniz. Erken rezervasyon şansı ile araçsız kalma korkusundan kurtulur, üstelik uçağınız daha inmeden izmir shuttle servisinizin hazır olduğunu bilirsiniz.

Ege’nin En Konforlu Transfer Yolculuğuna Var Mısınız

Birçok tatil beldesinin transfer noktası olarak tanımladığımız İzmir, aslında yalnızca tatilciler için değil yerli halkın ulaşımı için de gerekli görülen bir merkez konumundadır. İzmir’in birçok ile ve ilçeye yakın olması sebebiyle bu yönlerde de bir transfer ihtiyacı doğmaktadır. Örneğin bu illerin başında Manisa gelir. Yerli halkın ulaşım ihtiyacının karşılanmasıyla birlikte Manisa, bilakis yerli turistlerin tercih ettiği, tarihsel miras olarak görülen illerimizden birisi olarak karşımıza çıkar. Tarihin farklı sahnelerine tanıklık etmiş olması dolayısıyla, tarihe ilgisi olan yerli turistlerimizin tercihlerinden biri olmaktadır. Bu tercihlerine giden yol da İzmir üzerinden geçmektedir. Bunlara ek olarak, 2005 yılında en iyi yatırım şehri seçilen Manisa, ticari faaliyetleri dolayısıyla da bu ulaşım ağına ihtiyaç duymaktadır. Sonuç olarak, izmir transfer hattı, ticari ve kültürel faaliyetler başta olmak üzere birçok etkenler dolayısıyla tercih edilmektedir. Bu tercih doğrultusunda transfer firmaları bu hat üzerinde de çalışmaya başlamışlardır. Firmamızın da bu hat üzerinde seferleri bulunmaktadır. Tercihinize sunduğumuz farklı araç tipleri ile güler yüzlü personellerimiz izmir havaalanı transfer yolculuğunuzda yedi yıldır hizmetinizdedir. Personellerimizin güler yüzlülüğü, araç kalitemiz ve hijyen konusundaki hassasiyetimiz firmamızı transfer sektöründe farklı kılmaktadır. Müşteri memnuniyeti ilkemiz, bu alandaki en büyük hassasiyetlerimizden birisidir. Kurulduğumuz günden bugüne kadar istek ve şikayetlerinizi gündemimizden hiç eksik etmeden ilerliyor ve gelişiyoruz.

 

Shuttle Hizmeti İle Bütün Ege Sizin

Tatilinizi Ege bölgesinde geçirmeye karar verdiğiniz zaman İzmir’e yakın olan yerler neresi diye bakıyor olabilirsiniz. İzmir kendi içinde girilebilir bir deniz barındırmadığından İzmirliler bile hafta sonu kaçamağı yapmak için kendilerini farklı ilçelerde buluyorlar. Birbirinden güzel bir çok ilçe barındıran bu güzel il için kendinize bir kısıtlama yapmak zorunda değilsiniz. Hatta tatil planınıza sadece İzmir ilçelerini değil Muğla’ya bağlı Bodrum, Marmaris gibi tatil yerlerini de eklemeniz mümkün. İzmir shuttle ile şehrin bir ucundan diğer bir ucuna ulaşmak çok kolay. İzmir tatil beldesi açısından oldukça zengin bir şehrimiz. Bir tarafında Çeşme, Alaçatı gibi artık insanların uzak şehirlerden bile hafta sonları için geldiği, tadına doyamadığı ilçeler ve kasabalar bulunurken, diğer bir tarafında yazı kışı ayrı güzel daha yeni yeni keşfedilen Ayvalık gibi her yanı zeytin kokan ilçeler barındırır. Tatilinizi nasıl bir yerde geçirmek istediğinize karar verirken bu transfer hizmetine göz atmanızda fayda var. Üstelik fiyat olarak dezavantajlı olacağını düşünmeyin. Hem cazip fiyatlarıyla bütçenizi korurken sağlıklı, güvenli ve konforlu yolculuk geçirmenize de önem verilir. Geleceğiniz kişi sayısına göre size farklı araç seçenekleri sunar. Ailece geldiğiniz tatillerde kullanabileceğiniz gibi iş seyahatlerinde de bu hizmetin tadını çıkartabilirsiniz. Sizin izmir shuttle sayesinde tatil için en son düşünmeniz gereken şey havaalanından konaklayacağınız yere nasıl varacağınız sorusu olmalıdır. Egenin eşsiz sahillerinden birinde tatilinizi geçirdikten sonra aynı hizmetten dönüş yolculuğunuzda da faydalanmayı ihmal etmeyin!

İzmir Havalimanı Kiralık Araba

İzmir Adnan Menderes Havalimanı, 1987 yılından itibaren yurtiçi ve yurtdışı pek çok ülkeye hizmet vermektedir. Gaziemir sınırları içerisinde bulunan havaalanı, ilçenin ve şehrin gelişiminde önemli bir yere sahiptir ve izmir havalimanı kiralık araba otel ve diğer pek çok sektörün ön plana çıkmasını sağlamıştır. Her yıl yerli veya yabancı yüz binlerce turiste ev sahipliği yapan İzmir, haliyle ulaşım konusunda da pek çok farklı yönteme başvurmaktadır. Özellikle havalimanlarında en çok ihtiyacımız olan şeylerden birisi de araç kiralamaktır. Bize, evimize veya otelimize kadar güvenli bir şekilde eşlik edecek bir firma bulmak için bakacağımız ilk adres Kupa Rent a car olmalıdır. İster günlük ister aylık seçenekleriyle dilediğiniz kadar kullanabileceğiniz araçları yine güvenli bir şekilde teslim edebilirsiniz. İzmir havalimanı araba kiralama ihtiyacı her yerde olduğu gibi burada da önemli bir noktadır. Çünkü önceden rezervasyonunuz yoksa pek çok insan sizi yönlendirmek isteyecektir. Ancak kaliteli bir firmaya başvuru yapmazsanız size ekstra masraf olarak geri dönecektir. Bu yüzden siz güvenilirliği sağlamak için Kupa Rent A Car, her türlü hizmetinize açıktır. Tatiliniz süresince rahat bir yolculuk yapmak herkesin tercihi olacaktır. Bunu şehir içi otobüsleriyle de sağlayabilirsiniz ama kişisel bir araç kadar hızlı ve rahat olmayacaktır. Gerek iş gerek tatil için İzmir’de bulunun, kaliteli bir araba kiralamak için doğru adrestesiniz.

Çeşme Transfer Alternatifleri

Hepimizin yolu bir kez Çeşme’ye düşsün isteriz. Özellikle sıcaklığın yaz aylarını gösterir hale geldiği dönemlerde, kendimizi attığımız tatil cenneti haline gelen Çeşme, en popüler şehirler arasında yer alır. Elbette İzmir havalimanından Çeşme’ye ulaşmak biraz zaman alacak olduğundan, tanıdıklarımız tarafından karşılanmayacaksak ya da kiralanan aracımız yok ise transfer talep etmek en az yorucu alternatifimiz olacaktır. Bu noktada, uçaktan inip beklemeden gideceğimiz yere bir an önce ulaşmak niyetinde isek; tek ihtiyacımız olan bir transfer şirketi bulmak olacaktır. Yoğun dönemlerde transfer firmalarının da doluluğunu hesap etmemiz gerekeceğinden; tatil planlarımız ile birlikte bu detayları hesap etmemiz daha sağlıklı olacaktır. Elbette transfer hizmeti sadece tatil döneminde ihtiyaç duyulan bir servis değildir, sadece bu dönemlerde daha yoğun olacaktır. İş seyahatlerimiz, iş nedeni ile ani yolculuklarımız, aile ya da arkadaş ziyaretlerimiz; bizi kavuşturmak üzere tercih edeceğimiz ulaşım firmaları sayesinde daha güvenli hale gelecektir. Bu anlamda hizmet veren firmalardan My Transfer firması, misafirlerini İzmir Havalimanından alıp, çeşme transfer bölgesine huzur ve güven içerisinde ulaştırmaktadır. Bireysel ve vip hizmetlerinin yanı sıra kurumsal hizmet de veren firma; iş seyahatlerinizde zaman kaybetmeden transferinizi gerçekleştirme konusunda da profesyonel deneyime sahiptir. Bu nedenle bireysel ya da kurumsal her türlü taleplerinizde, geçmiş deneyimi mevcut ve olumlu geri dönüşler alan firmalar her zaman işinizi daha kolay sonuçlandırmanıza yardımcı olacaktır.

İzmir Havalimanı Transferi Kabusunuz Olmasın

Saatler önce havalimanına gidiyor, valizlerinizi verdikten sonra el bagajınız varsa onunla bekleme süreciniz başlıyor ve havalimanı hemen hemen bütün şehirlerde şehirden uzak bir noktada olduğu için uçaktan indiğiniz an sizi yeni bir yolculuk bekliyor oluyor. Üstelik bu yolculuk hemen başlıyorsa yine iyi üstüne birde onun için bekliyorsanız çoğu zaman uçak yolculukları otobüs yolculuklarından daha büyük bir kabusa dönüşüyor. Havalimanına önceden gitmemek ya da valizinizi saatlerce beklememeniz sizin elinizde olmayabilir ama elinizde olan bir şey var. MyTransfer’ in sunduğu izmir havalimanı transfer ile uçak yolculuğunuz bittiği an saatinde varacağınız yerde olabilir üstelik bu yolculuğunuzu oldukça konforlu geçirebilirsiniz. Sizin kişi sayınıza özel olarak belirlenecek farklı araç seçenekleri ile iyi bir yolculuk geçirmenizi sağlar. Rahat yolculuk geçirmenizi ve müşteri memnuniyetini yüksek tutmanın yanı sıra güvenliğiniz ön planda yer alır. Siz bu transfer süresi boyunca tatilinizin son planlarını yapabilir, gazete ve dergilerinizi karıştırmaya devam edebilirsiniz. İzmir havalimanından yapacağınız bu transferin, ilçe olarak yelpazesi oldukça geniş tutulmuştur. Hatta sadece İzmir değil, Bodrum, Marmaris ve Ayvalık gibi başka illerimize bağlı olan birçok tatil bölgesine rahatlıkla varabilirsiniz. Aynı zamanda tatil bitiminde de bu rahat ve konforlu transfer hizmetinden yaralanabilirsiniz. Bu kadar konforlu bir hizmetin fiyatlarının oldukça uygun olduğunu biraz araştırma yaparak göreceksiniz. Siz tatilinizi planlayın, transfer hizmetini kafanıza takmayın.

Araba Kiralama İzmir Firmalarının En İyisi

Herkes için önemli bir yer arz eden arabalar, şüphesiz ki yüksek fiyatları sebebiyle pek çok ailenin sahip olamayacağı niteliktedir. Ancak araba kiralama izmir sistemi ile artık dilediğiniz her türlü arabaya, cüzi bir miktar ücret karşılığında istediğiniz gün ve saat kadar sahip olabilirsiniz. Bir şehirden başka bir şehre ziyaret ederken tek başınıza değilseniz muhtemelen araba kiralamak size daha uygun fiyata gelecektir. Çünkü iki kişilik yol parasından fazla olsa bile otobüsler o yolu çekmenin sıkıntısı ayrı bir şeydir. Bir araçla seyahatin yerini tutmaz. Bir kişi ile yol gitmek şüphesiz ki kırk kişi ile gitmekten daha hızlı, daha konforludur. Toplu taşımalarda araçtaki herkesin düşüncesine göre hareket edilir. Herkes farklı bir yere inip binmek ister ve biz herkesi tek tek beklemek zorunda kalırız. Ancak kendi özel aracımız olursa yalnızca aracın içindeki -varsa- kişileri düşünürüz ve onlarla ortak hareket etmek daha kolay olacaktır. İzmir bünyesinde kaliteli hizmetiyle bilinen Kupa Rent A Car, alanında pek çok donanıma ve güvenirliğe sahiptir. Zaten bir araba kiralama izmir firması ararken ilk dikkat etmeniz güvenilirlik olmalıdır. Aksi takdirde başınıza pek çok sıkıntı gelebilir. Bunun için kaskoda sorun yaşayabilir veya firmaya yüklü miktarlar ödemek zorunda kalabilirsiniz. Ancak firmamızda böyle bir sıkıntı hiç bir zaman söz konusu değildir.