Kadın Hırka Modelleri

Giyim konusunda çalışan tasarımcılar, bu sezonun bayan hırka modellerini oluştururken, giyim kadar rahatlığa da önem veriyorlar. Geçmişin kalın, hareket kabiliyetini sınırlayan ve hava alamadığı için kişinin terlemesine neden olan, sağlıksız hırkaları artık tarihteki yerini aldı bile. Şimdi nefes alabilen dokusu, dökümlü tasarımı ve modern çizgileriyle bu yılın bayan hırka modelleri moda. Bu modanın yaratıcılarından Vavin Giyim, yaptığı çalışmalarla, öncelikle bayan hırka modelleri üzerinde yoğun araştırmalar yaparak, daha önceki tasarımların olumsuz yönlerini değiştirerek, yeni tasarımları oluşturdular. Zengin renk seçenekleri ise, bu yılın kadın hırka modelleri son derece çarpıcı bir gelişim içerisinde. Renk kartelası olarak, bu yılın renk kombinasyonlarından türetilen soft renkler ve her dönemin hit renkleri arasında yer alan lacivertler, beyazlar yine ön planda olacaklar.

Zor beğenen yada iş hayatında yakaladığı ciddiyet gereği giyiminde de aynı disiplini sürdüren kadınlar için geliştirilen klasik hırka modellerinde yapılan ufak dokunuşlar ile modern çizgiler yakalanmış. Klasik hırkalarda görmeye alıştığımız ufak düğmeler bu dönemde yerini büyük ve hırka ile taban tabana zıt renklerde kullanılan düğmelere bırakmış durumda. Bir başka yenilik ise, geçmişte sıkça karşılaşılan hırka kuşaklarına bu dönemde yok denecek kadar az yer verilmiş durumda. Çalışan bayanların kullandığı pantolonlar, hırka ile uyum yapacak şekilde geliştirilerek büyük bir sorunun çözümü bulunmuş. Bu sezon da kadın hırka modelleri alabildiğine özgür olacak. Günlük hayatta ve iş hayatında arzulanan rahatlık hırkalarda özgürlüğünü ilan etmiş durumda. Bu yılın en çarpıcı özeliklerinden biri de, hırka modelleri arasından yapacağınız seçim ile birlikte, gardırobunuzu oluşturduğunuz kıyafetlerle rahatlıkla kombinlenecek bir hırkaya da sahip olacaksınız. Dolayısıyla, ister bir gömlek, ister bir t-shirt ya da sweet ile rahatlıkla giyebileceğiniz bir hırkaya sahip olmanın avantajını, serin sonbahar gecelerinde özgürce dolaşıp, dostlarınızla sohbet yaparken çıkarabileceksiniz.

bayan hırka modelleri

Yeni Sezon Erkek Spor Ceket Modelleri

Erkek giyim ürünleri içerisinde çok tercih edilen ve çok kullanılan ceket ürünleri takım elbiseler ile tercih edilebileceği gibi spor modeller ile de tercih edilebilmektedir. Takım elbiseler için genel olarak pantolonlar ile uyum içerisinde bir kesim ve model tasarımı yapılmaktadır. Bu durum takım elbise olmasının bir gerekliliği olmaktadır. On yıllardır üretilen takım elbiseler zaman içerisinde büyük değişimler yaşamış olsalar da ceket ve pantolon uyumu konusunda pek bir şey kaybetmemişlerdir. Özellikle takım elbiseler pantolon ile ceketin aynı renkte ve modelde olması oldukça önem verilen bir konu olmaktadır. Bu durum erkek ceket ürünlerinin üretilmesinde ve tasarımda da etkili olmuştur. Bunların yanında spor giyimde ise tam tersi bir durum söz konusudur. Gündelik veya farklı bir durumda giyilecek spor kesim ceketlerin aynı renkte bir pantolon ile giyilmemesi gerekmektedir.

Özellikle spor ceket modellerinin çok farklı tasarımları ve çok farklı modelleri bulunabilmektedir. Bunun yanında çok farklı renklerde de olabilmektedir. Düz renkler olabileceği gibi farklı desen ve renk kombinasyonları içerisinde de olabilmektedir. Bu sebeple klasik takım elbiselerdeki ceket modelleri ve kullanım mantığı ile spor ceket modelleri, renkleri ve kullanımı oldukça farklı olmaktadır. Aynı şekilde yaz ayları ile kış aylarında da özelikle spor ceket modellerinde çok farklı kumaşlar ile üretimler yapılabilmektedir. Bu farklılık tasarımları da oldukça etkilemektedir. Elbette ki erkek spor ceket ürünlerinin kışlık olanları ile yazlık olanları arasında renk ve desen farklılıkları da bulunmaktadır. Bu sebeple de klasik ceket modelleri ile spor ceket modelleri oldukça farklı olmaktadır. Kullanım alanları, oluşturdukları tarz ve hava ile giyenin üzerindeki duruşu birbirine oldukça farklı ve değişik bir izlenim oluşturmaktadır.

erkek spor ceket

Erkek Gömlek Modelleri Bu Sezon Daha İddialı

İş hayatının monotonluğu ve yoğunluğu içerisinde giyim tarzı ve renk seçimleri ile dikkat çekerek tarzını hayat felsefesini seçmiş olduğu giysilere yansıtarak farklılığını ortaya koyan erkekler, rahat, terletmeyen, hava alan gömlekleri tercih ederek aslında geleceğin rahat ve huzurlu dünyasına işaret ediyorlar. Sıkıcı olmaktan uzak, farklı renk tercihlerinde, vücudu saran erkek gömlek modelleri arasında tercih yapmak artık daha zor olacak. Ekoseli ve çift cepli gömlek modelleri ile fark yaratmak isteyenler için zengin çeşit ve renk seçeneğinin yanı sıra, pantolon ve ceket kombinleri de oluşturulan koleksiyonlar erkeklerin içinde sakladıkları yaratıcılığı ve özgür ruhu yansıtıyor.

Yapmış olduğu çalışmalar ve ortaya çıkarttığı koleksiyonlarıyla Vavin Giyim erkek gömlek modelleri konusunda da klasik, spor, slim fit gömlek seçeneklerinde alternatifler geliştirdi. Yeni sezonda giyimleriyle karakterlerini bütünleştirmeyi sevenler için kısa ve uzun kollu gömlekler, arasında seçim yapmak zor olacak. Klasik giyinmeyi bir yaşam felsefesi haline getirenler için de farklı modellerin yer aldığı koleksiyon, Vavin Giyim’in tecrübeli desinatörleri ve tasarımcıları tarafından özenle seçildi. Klasik giyimin olmazsa olmazı beyaz gömlekler, koyu düz renkli gömlek alternatifleri ve farklı kesimleri ile yeni sezonda aranılan modeller arasında yer alacak. Son derece rahat gömlekler, klasik tarzın adeta vazgeçilmezi olan yelek ve kravat çeşitleri ile kullanıcıya özel kreasyonların oluşturulmasına fırsat verirken, spor pantolon ve kaban ile birlikte de giyilebilecek bir yapıya sahiptir.

erkek gömlek modelleri

Uzun Elbise Modelleri

Elbiselerin sürekli kullanılan parça olmaları tasarımcıların bu parçalar üzerinden çokça ürün üretmesine neden olmuştur. Çünkü mevsim ne olursa olsun elbise satışları her zaman stokların tükeneceği düzeyde gerçekleşmektedir. Elbiseler bayanların kısa sürede kıyafet seçmesine ve seçilen elbise olunca da kısa sürede kıyafet kombininin tamamlanmasına neden olduğundan her bayan yoğun günler için bir kurtarıcı olarak elbiselere sıkça dolaplarında yer verecekler ve sürekli olarak alışverişlerinde önemli bir yerde tutacaklardır. Bu nedenle bayanların elbiselerin satışında duyarsız kalması, ya da mevsim içerisinde elbise satın almaması imkansızdır. Özellikle uzun elbise modelleri içerisinde sıkça yaşanan bir sorun olan eteklerin yürürken potluk yaratması ya da adımları atarken kasma yapması neredeyse her bayanın başına gelmiştir. Bayanların bu sorundan kurtulması için küçük püf noktalara dikkat etmeleri yeterli olacaktır. Uzun elbise modelleri seçerken denemeden almanız oldukça yanlış bir davranıştır. Elbiseyi mutlaka denemeli ve adımlarınızı atarken rahat olup olmadığınızı kontrol etmelisiniz. Ayıca seçtiğiniz elbisenin etek kısmı ön ve arka tarafta aynı yoğunlukta kesilmemişse bu da sizi yürürken bacak aranıza toplanan etek sorunu ile karşı karşıya bırakır. Uzun elbise modelleri içerisinde en çok yukarıdan aşağıya doğru açılan çan etekli elbiselerin tercih edildiği, bunun nedeninin de eteklerde yaşanan kullanım kolaylığı olduğu bilinmektedir. Uzun bir elbise almayı düşünüyorsanız ilk tercihinizi çan etekli modellerden yapabilir, sorunları oluşmadan ortadan kaldırmış olursunuz.

uzun elbise modelleri

Modern Erkek Klasik Gömlek Seçiminde Titizdir

Modern hayatın yönlendirmesi ile gerek iş hayatı gerekse özel yaşantısına şekil vermek durumunda olan erkekler, iş hayatının monotonluğunu, ruh yapılarındaki renkliliklerle besleyerek motivasyonlarını yüksek tutmayı becerebilirler. Bu konudaki en büyük destekçileri doğal olarak moda yaklaşımlarıdır. Bu yılın klasik giyiminde, 70’lerin etkisi kendisini biraz daha gösterirken, gömleklerde daha çok arka planda gizlenen grafik desenler, belki ince bir çizgi halinde kendisini açığa çıkartan ekoseler ön planda. Sonbaharda etkisini iyiden iyiye hissettiren kruvaze takımlar ve blazer ceketler klasik giyimde başı çekerken bu giysilere doğal olarak erkek klasik gömlek eşlik edecek.

Klasik gömleklerde renk olarak, pantolonlarda sıkılıkla göreceğimiz kahverengi ile uyum sağlayan uçuk mavi, bej, uçuk pembe gömlekler daha çok tercih edilecekler. Artık takım elbise ya da tek ceket ile pantolon kombin edilirken, doğal olarak klasik çizgilerde gömlekler de önem kazanmaya başladı. Durağanlıktan sıkılanlar ve toprak grubuna biraz uzak kalanlar için ise, Gri takım elbiseler ve bu renk grubu ile uyumlu bordo, yeşil, kahverengi gibi renklerde gömlekler yalın bir şıklığın ipuçlarını taşıyacak. Vavin giyim tarafından oluşturulan erkek klasik gömlek kreasyonunda yer alan tüm renklerin, takım elbiselerde başlayacak yeni akıma son derece uyumlu olduklarını söylemek gerekir. Titizlikle ve uzun araştırmalar sonucunda oluşturulan koleksiyonda yer alan modellerde, klasik takımların hareketlenmesine yardımcı küçük desenler, klasik giyim severler için ilham kaynağı olacak.

erkek klasik gömlek

Günlük Elbise Kullanım Önerileri

Bayanların gün başladığında bir yığın işleri de plansız bir şekilde önlerine serilmiş olur. Yoğun günden tam anlamıyla başarıyla çıkmak isteyen bayanların ilk yapacakları şey ise güne hazır başlamaktır. Bilindiği gibi bir kadının gününün iyi geçmesi için öncelikle kıyafetinin tam anlamıyla rahat veşık olması gereklidir. Yoğun günleri geçirmek ve rahat hareket etmeleri için bayanların kıyafet konusunda ilk yönelecekleri parça günlük elbise olarak bilinir. Elbiseler tek parça olmasının yanında kolaylıkla kombinlenmesi ve oldukça rahat bir kullanım sunması nedeniyle de gününü tamamen dolu geçiren bayanın ilk tercihi olmaktadır. Beğendiğiniz günlük elbise kombini için ilk yapmanız gereken altına uygun ve uzun saatler sizi rahat ettirecek bir ayakkabı bulmak olmalıdır. Ayakkabılarınızı istediğiniz modelde seçebilirsiniz, tek önemli nokta elbiseye uygunluk noktasıdır. Kısa elbiselerde yaz aylarında stiletto, terlik, sandalet ya da babet seçilebileceği gibi; sonbahar günlük elbise modellerinde ise seçimler çizme, bot, boğazlı bez ayakkabılar gibi ayakkabı modelleri olabilecektir. Üstelik elbiseyle kombinlenen ayakkabının modeli dışında renginin elbise ile uyumluluk göstermesi zorunlu değildir. Ayakkabınız elbise rengiyle zıt bir renk bile olabilir. Burada önemli olan çanta ve ayakkabı uyumu olmalıdır. Eğer ayakkabınız ve çantanız aynı renk ve tarzda ise elbiseyle tam bir uyum sağlayabilir. Uzun elbiselerde ise daha çok ayakkabıların flu renklerde olması gerekir. Burada önemli olan ayakkabıdan çok elbisenin ortaya çıkarılmasıdır.

günlük elbise

Erkekler İçin Modaya Uygun Gömlek Seçimi

İnsanlar ilk karşılaşmalarında birbirlerini dış görünüşleri, yani giyinmeyi tercih etkileri kıyafetler ile yargılarlar. İlk defa tanıştığımız bir kişi hakkında ilk düşüncelerimiz genel anlamda giyim tarzı ile birlikte şekillenir. Bu sebep ile gündelik hayatta kullandığımız kıyafetleri seçerken büyük bir titizlik ile hareket etmemiz gerekmektedir. Genelde o dönemin modasına uygun olarak kıyafet tercihi yapmak karşımızdakinin ilgisini çekerek, onun gözünde iyi bir izlenim bırakmamızı sağlayacaktır. Erkekler genelde karşısındaki kişiye iyi bir izlenim bırakabilmek ve daha şık görünebilmek adına gömlek giymeyi tercih etmektedirler. Birbirlerine uyumlu renkler kullanılarak yapılan ve gömlek içeren kombinler erkeklerin aşırı derecede klasik bir tarza kaçmadan oldukça şık görünmelerini sağlamaktadır. Erkek gömlek kategorisi altında birçok gömlek çeşidini incelemek ve bu incelediğimiz alternatifler arasından bir seçim yapmak mümkündür. Örnek verecek olursak birçok farklı yaka çeşidine sahip erkek gömlek çeşitleri mevcuttur. Klasik yaka, düğmeli yaka, İtalyan yaka, ata yaka çeşitli erkek gömlek yakalarından sadece birkaç tanesidir. Yapmak istenilen kombine ve boyun yapısına en uygun gömlek yakası tercih edilerek oldukça şık bir kombin tasarlamak mümkündür. Bununla birlikte erkek gömleklerini klasik ve spor gömlekler olmak üzere ikiye ayırmak mümkündür. Klasik gömlekler isminden de anlaşılacağı üzere daha çok damatlık, takım elbise gibi daha ciddi işlerde kullanılmak üzere giyilmesi tercih edilirken, spor gömlekler ise gündelik hayatta kullanılmak için daha uygundur.

erkek gömlek

Çeşitli Modellerde Elbise Fiyatları

Bayan giyim her zaman detayları ile bayanların ilgisini çeken kreasyonlardan oluşmaktadır. Bayanların yapısı gereği çeşitli ve detaylandırılmış olan ürünlere ilgilerinin daha fazla çekildiği bilinen bir gerçektir. Bu nedenle tasarımcılar her mevsim kreasyon hazırlanırken detaylarla çokça ilgilenerek muhteşem ötesi parçalar hazırlamaya çalışırlar. Bayanların her konuda ayrıntılarla çok ilgilendiği, buna bağlı olarak da elbise modellerindeki ayrıntılara sıkça dikkat ettikleri ortadadır. Yaz aylarının son günlerinin hızla geçtiği şu günlerde de kışa yaklaşmanın habercisi sonbahar elbiseleri mağazalardaki yerini almaya başlamıştır. Elbise fiyatları, yaz aylarında oldukça uygun seyrettiğinden bayanların sonbahar elbise fiyatları konusunda da beklentisi neredeyse aynı olmaktadır. Elbise modelleri sonbahar aylarında daha fazla çeşitlenir ve kolay kullanımları nedeniyle de çok fazla talep edilir. Bu sayede elbiselerin her mağazada olması kolay bulunması için oldukça iyi bir şeydir. Ama elbiselerdeki talep fazlalığı ürünlerin fiyatlarındaki şişirmeyle birleşir. Kadınların en çok kullandıkları parça olan elbiseler bazen bu fiyatları nedeniyle alınamayacak, talep git gide düşecektir. Bu nedenle elbise alırken internet sitelerini ziyaret ederek fiyatlar hakkında bilgi almanız sizin için faydalı olacaktır. Ünlü markalar online olarak satışa sundukları elbiseler için uygun fiyatlar belirler ve bunu da resmi satış sitesi üzerinden sizlere ulaştırmaya çalıştıkları için elbise elinize gelene kadar ürün fiyatının üzerine gereksiz rakamlar eklenmemiş olur. Bu nedenle elbise modelleri seçerken ve satın alırken resmi satış sitelerini tercih etmeniz önerilir.

elbise fiyatları

Erkeklere Çekici Gelen Boğazlı Kazaklar

Boğazlı kazaklar uzun yıllar hayatın içinde olan kıyafet türlerinden biridir. Kış aylarında koruyucu, sarmalayıcı ve sıcak tutucu özelliği ile hem bayan hem de erkeklerin ilgi odağı olan modeldir. Bazen yanlış malzemeden üretilmesi sonucu, bazen de kullanan kişinin ruhi sıkıntılar yaşandığını iddia etmesi nedeniyle kullanılmak istemeyen boğazlı kazakların her türlü tarza uygun bir görüntü oluşturduğu şüphe götürmez bir gerçektir. Özellikle erkeklerin klasik, spor ya da günlük giyim tarzlarında fazlaca yer bulan boğazlı kazakların kullanımındaki kolaylık, ince detaylarda boğulmak istemeyen kişilere büyük bir kolaylık sağlamıştır. Ürün çeşitliliği ve renk fazlalığı nedeniyle boğazlı kazak siparişlerinde sıkça tercih edilen trendbende alışveriş sitesi, kullanıcılarına kombin önerileri sunma hizmetini de sağlamaktadır. Genel olarak fikir verilecek olursa:

  • Klasik giyimde boğazlı kazak kullanımı takım elbise içerisinde kullanılır. Ceketin içerisine giyilen boğazlı kazak düz renkte ve modelsiz olmalıdır.
  • Günlük giyimde genelde keten ya da kot pantolon üzerine desenli ve renkli boğazlı kazaklarla kullanım sağlanabilir. Bu kullanımda da seçilen kazağın modelsiz ve tek renk olmaması gerekecektir.
  • Spor giyimde boğazlı kazak eşofman, kot pantolon ya da rahat bir pantolon üzerine giyilebilmektedir. Burada seçilen boğazlı kazağın tek renkli ya da karışık renkli olması önemli değildir. Boğazlı kazağın bedeni sarmayışı ve kendinden modelli olması görüntünüze spor bir hava katacaktır.

TrendBende Çantaları

Sahillerin Vazgeçilmez Tutkusu; Trendbende Desenli Plaj Çantası

Sahillerde bayanları süsleyen 2016 trendi desenli plaj çantası, en güzel, canlı ve göz alıcı renkleriyle, kullanışlı, dayanıklı ve yumuşak yapısıyla trendbende diyor. Trendbende sizin için akla gelen her deseni ve her rengi bu çantada kullanmıştır. Trendbende desenli plaj çantası çok kullanışlı olmakla birlikte tasarımı ve görünümüyle, renkleriyle kendisi üzerine bütün dikkatleri çekmeyi başarmıştır. Bu yüzden bayanların en gözde tercihlerinden birisidir. Eğer hala siz de trendbendenin plaj çantasıyla tanışmadıysanız, trendbende.com internet adresinin çanta bölümüne tıklamanız yeterli olacaktır. Yani bir tık ötenizdeki bu gözde plaj çantalarına siz de sahip olabilirsiniz. Trendbende plaj modasında bulunan çantalar bayanların elinde çok kullanışlı olmakla kalmıyor, giydikleri kombinlerle ve renk uyumlarıyla da canlılığını ve göz alıcılığını koruyor. Kadınlar desenli plaj çantasında genellikle buz rengini tercih etmekte olup capcanlı renkleri tercih edenler de oldukça revaçta. Kişinin zevkine göre trendbende sitesinde mevcut istemediğinden çok ürünler var. Ayrıca kişi, istediği ürünü ayrı bir sekmede açıp özellikleriyle birlikte inceleme şansı da var. Trendbende desenli plaj çantasının kumaşında viskon kullanılır. Bu özelliği sayesinde kumaş, istediğinizden daha yumuşaktır. Viskon kullanımı çantanın rengini ve dayanıklılığını korur. Aynı zamanda hafif olmasını ve kolayca yıkanıp çabuk kurumasını sağlar. Unutmayın ki trendbende sizin için her şeyi düşünür. Çünkü siz her şeyin en iyisine layıksınız.

trendbende

Modanın Öncüsü Trendbende ile Tanışmanın Tam Sırası

Bu yazın kavurucu sıcakları hepimizi de etkiledi. İnsanları özellikle etkileyen hava durumu koşulları giyimde de etkileyici bir sebep olarak karşımıza çıkıyor. Giysilerimiz hayatımızın her anında o kadar önemli bir yer kaplıyor ki geziye gideceğimizde veya herhangi bir sebepten yolculuğa çıkacağımızda, tatile gideceğimizde bu giysilerimizi de etkiliyor. Unutmayalım ki trendbende, hayatınızın her anında sizi bu konuda destekleri ve yönlendirmeleriyle yanınızda. Bayanların revaçta olduğu bu yaz yine onları zirveden indirmeyeceğiz. Trendbende, bayanların tatilde, sokakta giyebileceği tam da tarz sahibi insanlarla buluşturacağı bel lastik dantel işlemeli şortları ile yerini aldı.

Trendbende modası olan bu şortları tercih eden kişiler, hangi ortamda olurlarsa olsunlar olumlu dönüşlerle karşılanmaktadır. Trendbende şortları hem kullanımı açısından çok rahat hem de yıkanması bakımından çok kolay olduğu için ayrıca bayanların tercihleri arasında. Hem pahada hem de yükte çok hafif bu şortlar, göz alıcı olmasıyla da modaya ayrı bir renk kattığı kesin. Bel lastik dantel işlemeli şortta en göz alıcı ve trend renkleri; gül rengi, pudra rengi, beyaz ve nar rengi. 2016 yaz modası içindeki trendbende şortlarına ulaşmak isteyenler, modaya uygun giyeceği şık ve bir o kadar da rahat şortları elde etmek isteyenler için trendbende youtube kanalı hizmetlerinde olacaktır. Sizlerin şıklığı ve zarafeti için bütün imkanlarını kullanan trendbende, size en kaliteli hizmeti vermek için her daim hazır.

trendbende

Erkeklere Uygun Desenli Gömlek Modelleri

Erkeklerin genelde kullandıkları tarz klasiktir. Çoğu bey bu görüntünün özgüvenindeki artışı desteklediğini düşünmekte, belki de bu nedenle daha fazla klasik tarzda gelişme görülmektedir. Klasik tarzda giyinmek isteyen beylerin en büyük yanlışı ise desenli gömlekleri yalnızca spor giyimde kullanabilecekleri düşüncesidir. Desenli gömlekler her tarza uygun olarak kombinlenebilmektedir. Kombinlerde önemli olan gömleğin tamamlandığı pantolon ve cekettir. Desenli gömlekler hareketli parçalar olduğundan, eğer klasik bir görüntü isteniyorsa, diğer parçaların tek renkte ve hatta mümkünse aynı renkte olması gerekir. desenli gömlekler sadece pantolonla kullanılacaksa burada da önemli olan pantolonun rengi ve gömleğin desenlerindeki bir rengin uyumudur. Gömlekteki rengi seçerken daha az kullanılan bir renk seçilirse görüntünüz bütünlük kazanacaktır. Gömlek seçiminde her zaman standart baklava dilimli ya da kare desenli gömlekler seçmek zorunda olmadığınızı unutmayın. Sizler için en iyisini yapmayı hedefleyen trendbende sitesini ziyaret edin ve binlerce çeşit desenli gömleklerden bir tanesini o günkü toplantınız için kullanın. Siz gömlekleri seçerken örnek görsellerdeki kombinleri de kendiniz için uyarlayabilir, en azından sizler için uygun fikrin kafanızda oluşmasını sağlayabilirsiniz. Site üzerinde aldığınız gömleğe uygun kravattan ayakkabıya, kemerden pantolona kadar her türlü kıyafeti bulabilmeniz mümkündür. Böylece yorulmadan keyifli alışverişin tadını çıkarabilir, kıyafetlerinizi kaliteli ve sağlıklı ürünlerden seçerek hem emeğinizi hem de vücudunuzu güvenle koruyabilirsiniz.

trendbende

TrendBende Abiye Modelleri

Şık görünmek denildi mi hepinizin düşündüğü kıyafet tabi ki abiye olmaktadır. Abiyelerin şıklığı, zarifliği, ilgi çekiciliği girdiğiniz ortamda gözlerin size çevrilmesinde en büyük etkendir. Bunun farkında olan kadınlar abiye seçiminde oldukça kararsız kalmakta ve hep daha güzelini bulma eğilimi içerisine girmektedirler. Dolayısıyla da abiye seçimine bir günde karar vermek kadınlar için pek de kolay olmamaktadır. Takdir edersiniz ki her kadın özel günlerde özel olmak ister. O halde adresiniz trendbende bu anlamda işinizi kolaylaştıracak ve sizleri özel günlerin şıklığı ile dikkatleri üzerine çeken kadınları arasında üst sıralara taşıyacaktır. Abiye seçiminin kolay olmamasının yanı sıra risk taşıdığını da söyleyebiliriz. Öyle ki yanlış abiye seçiminde girdiğiniz ortamlarda gözler yine üzerinizde olur fakat bu durum güzelliğinizden değil abiyenin üstünüzdeki kötü görünüşünden kaynaklanır. Bu nedenle abiyenizin tarzınıza ve renginize uygun olduğu kadar vücut tipinize de uygun olmasına dikkat etmelisiniz.

Bildiğiniz gibi Türk kadınlarının birçoğunun göbek ve kalça konusunda bazı problemleri bulunmaktadır. Eğer sizin de böyle bir probleminiz varsa abiyenizde üst kısımdan basenlerinize doğru inen oval şeritlerin olmasına özen gösterebilir ve olduğunuzdan daha ince görünebilirsiniz. Vücut tipinize uygun abiye seçmeniz abiye almanız için yeterli olmamaktadır. Çünkü birçok kişi uygun abiyeyi seçtikten sonra bu seferde fiyatı ile ilgili sıkıntılar yaşamaktadır. Hem tarzınıza hem de bütçenize uygun abiye seçmek trendbende ile sandığınızdan daha kolay olacaktır.

trendbende

Son Moda Tişörtler İle Tarzınızı Yansıtın

Yazın vazgeçilmez modası; tişörtler.  Bir tişörtü aslında çeşitli biçimlerde kullanmanız mümkün. Bu da tişörtlerin vazgeçilmez giysiler olduğunu gösterebiliyor. Vintage modasının hüküm sürdüğü şu dönemde, etek kısmı alt parçanın içine sıkıştırılmış tişörtler tarz olarak bambaşka bir hava yaratabiliyor. Bunun dışında yine etek kısmı dikkatli bir şekilde bağlanan tişörtler ile de sportif bir hava yakalamanız yine mümkün. Online alışveriş sitesini ziyaret ettiğinizde zaten çok farklı şekillerle kombin edilmiş tişörtleri görebilir ve fikir edinebilirsiniz. Bu bakımdan trendbende aracılığı ile müşterilere sunulan tişört modelleri bakıldığında spor bir tarz yaratmak için oldukça elverişli olsa da, spor şıklığının dışında bohem bir tarzı da bu tişörtler ile yakalayabilirsiniz. Görüldüğü gibi tişört modası sezon tanımadığından, hangi modaya uyduracağınızı belirlemeniz hiç de zor değil. Renk çeşitliliği oldukça fazla tişörtler yakından incelenecek olursa:

  • Yazılı tişörtler: İşte her mevsimin modası. Üzerinde farklı desenlerle ilgi çekici kelime veya cümle barındıran tişörtler bu yaz da modasını koruyor.
  • Hayvan figürlü tişörtler: Üzerinde hayvan figürleri barındıran rengarenk veya tek bir ton üzerinde tasarlanmış tişörtler oldukça ilgi çekiyor. Sevimli çizimlerle ilgi çekici hale gelen bu tişörtlerde çeşitlilik oldukça fazla.
  • Baskılı tişörtler: Baskılı tişörtler biraz daha farklılık göstermeye başlamış durumda. Örneğin üzerinde kızarmış patates baskısı olan tişörtler oldukça sevimli ve sportif görünüyor. Yine üzerinde çizgi karakterler baskıları olan tişörtler de gayet hoş görünüyor.

trendbende

Uygun Fiyata Kadın Hırka Modelleri

Online alışveriş artık çok büyük bir sektör haline geldi. Yediden yetmişe herkes ihtiyaçlarını internet üzerinden karşılayarak zamandan ve paradan kazanç sağlıyor. Bu doğrultuda en fazla giyim sektörü internet üzerinden tercih ediliyor. İnternet üzerinden kadın hırka ya da diğer ürünlerin satışı için açılmış olan onlarca internet sitesi bulunuyor. Ancak her site aynı seviy4ede güvenilir olmuyor. Alışverişlerde kredi kartı bilgilerini verdiğiniz için sitelerin son derece güvenilir olması gerekiyor. Bu doğrultuda Trend Bende firması son dönemin en çok tercih edilen siteleri arasında yer alıyor. Sitenin bugüne kadar hiçbir müşterisiyle güvenlik sorunu olmayışı ve zengin ürün yelpazesi, insanların siteyi tercih etmesini sağlıyor. Firmanın internet sitesine giriş yaptığınızda sizleri oldukça canlı bir ekran karşılıyor. Birçok ürünün büyük boylarda resimlerinin bulunduğu internet sitesinde farklı kategorilerde bayan giyim ürünleri yer alıyor. Bu aşamada kadın hırka ve diğer ürünler için kişilerin resimlere tıklaması yeterli oluyor. Bu aşamadan sonra ürünün incelenmesi ve bir sorun görünmediği takdirde ürünün satın alınması işlemine geçiliyor. Bu aşamada müşteriler tamamen rahat olabilirler. Satın alma işlemleri sırasında kredi kartı bilgileriniz kesinlikle üçüncü bir kişiye gitmiyor. Bunun yanı sıra rahatlıkla tek kullanımlık kredi kartlarını da kullanma imkânınız bulunuyor. Bu seçenekler sayesinde rahatlıkla alışverişinizi kısa bir süre içerisinde tamamlayabilirsiniz. Ürünü satın aldıktan sonra kargo ile adresinize ulaşma aşamasına geçiliyor. Burada sipariş ettiğiniz ürün kadın hırka modelleri veya diğer bir giyim ise kargodan teslim alırken önce kontrol etmeniz gerekiyor. Bazı kargo firmaları buna izin vermiyor olsa da siz açmak istediğinizde engellemiyorlar. Eğer üründe herhangi bir sıkıntı görürseniz direkt olarak ürünü geri gönderme imkânınız da bulunuyor.

kadın hırka

Kaliteli ve Ekonomik Tesettür Alışverişi

Tesettür kıyafet bulmakta güçlük çekiyorsanız Trend Bende sitesini takip edebilir ve bu zorluktan kurtulabilirsiniz. Farklı modelleri ile fark yaratan site ile alışveriş yapmak çok kolay. Pratik bir şekilde her türlü ürünü sipariş verebileceğiniz site, ödemeler konusunda da son derece kolaylık sağlamaktadır. Kaliteli tesettür giyim ürünlerini ucuza bulabileceğiniz siteden sipariş verdikten sonra ödemelerinizi kredi kartı ya da kapıda ödeme şeklinde gerçekleştirebilirsiniz. 7 iş günü içerisinde kargoya verilen siparişleriniz çok kısa sürede elinize ulaşır ve değişim gibi durumlarda da her zaman kolaylıklar sağlanmaktadır. Yaz ya da kış her türlü tesettür kıyafet ürünlerin satışı yapılan sitenin ayrcalıklı indirimleri ile alışverişleriniz daha ekonomik hale gelecek. Trend Bende aracılığı ile manto, etek, kaban, başörtüsü, bluz gibi pek çok ürünü kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Alışveriş yaparken renk renk kıyafet modelleri arasından seçim yapmaktan zevk alacaksınız. Mağazaya çıkmaya vakti olmayanların daha çok tercih ettiği site, farklı pek çok model imkanı sunduğu için de tercih edilmektedir.

Tesettür kıyafet bulmak çoğu ilde oldukça zordur. Sınırlı renkler ve modellerin olduğu bu mağazalarda vakit kaybetmeden Trende Bende ile çok daha kolay şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Tesettür kıyafetlerinizi tamamlayacak her türlü aksesuarı da yine site aracılığı ile temin edebilirsiniz. Ayrıca siteye üye olarak alışverişlerinizden çok daha fazla avantaj sağlayabilirsiniz. Bu avantajların başında yapılan özel indirimler yer almaktadır. Tren Bende üyelik ile, fırsatlardan anında haberdar olarak indirimli ürünleri tükenmeden sipariş verebilirsiniz. Diğer kampanyalardan yararlanmak için de üye olmanız yararınıza olacaktır. Kişiye özel avantajlar da sunan site ile alışveriş yapmak kolay olduğu kadar ekonomik de. Kolay ödeme seçenekleri ve farklı modelleri ile fark yaratan Trend Bende avantajları için TrendBende.com inceleyebilir ve tesettür giyim alışverişlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

tesettür giyim

En Ucuz Fiyatlar ile Fantezi İç Giyim

fantezi giyimSiz de alışveriş merkezlerinde veya halka açık yerlerde iç çamaşırı bakmaya çekinenlerden misiniz? Ya da belki de çok güzel olmasına rağmen hesaplı gelmediği için bu ürünlerin kalitelilerini kullanmaktan vazgeçenlerden misiniz? Eğer fantezi giyim alışverişi konusunda böyle hassasiyetleriniz varsa, gelişen teknolojinin sunduğu en güzel avantajlardan olan internet sayesinde sitemizi ziyaret edebilir, aynı zamanda en kaliteli ucuz iç giyim ürünleri çeşitlerine de en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Sitemizden almayı tercih ettiğiniz tüm iç giyim ürünleri, kapınıza kadar özel şekilde teslim edilecektir ve böylece hiç kimseden çekinmenize gerek kalmayacaktır. Piyasadaki çok kaliteli sıfatıyla satılan ancak kadınların bütçesini oldukça aşan ürünlerden tek farklı daha makul fiyatlarla satılması olan sitemizde, binlerce çeşit içinden beğendiğinize tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Sitemizde bayan iç giyim ürünleri gibi pijama ve gecelik takımları da bulabilirsiniz, ayakkabı ve çanta da. Sezon trendlerini en çok yansıtan birbirinden güzel tüm ürünleri bünyesinde barındıran sitemiz sayesinde, cep telefonunuzdan, tabletinizden bilgisayarınızdan her neredeyseniz tek tık ile alışveriş yapabilirsiniz. Müşteri odaklı çalışan sitemiz, tarafımızdan temin edilmiş olan ürünlerde herhangi bir sorun yaşanması durumunda sorunsuz iade garantisi ve değişim olanakları sağlayarak müşterilerimizi sıkıntılardan anında kurtarmaktadır. Dilerseniz ürünlerimiz hakkında sitemizdeki operatörler ile iletişime geçebilir, sorunun çözülmesini hemen talep edebilirsiniz.

Birbirinden kaliteli ürünleri uygun fiyata satan sitemiz sayesinde fantezi giyim kategorisinden tüm kadınlar hak ettikleri güzellikteki tüm ürünleri bulabilecektir. Belli miktarlar üzerine alınmayan kargo ücretleri, outlet kategorimizde yer alan indirimli ürünler veya sezon trendlerini tanıtan yazılara şahit olabileceğiniz sitemiz sayesinde, kolayca aradığınız ürüne ulaşabilirsiniz. Kadınlar iç giyim konusunda oldukça hassastır ve bu hassasiyeti düşünerek satışa sunduğumuz tüm ürünlerimiz için memnuniyet garantisi de verebilmekteyiz.

Kadınların Gömlek Tutkusu

Kadınların tutkunu haline geldiği kıyafet koleksiyonlarının en önemli parçaları hiç şüphesiz ki bayan gömlek çeşitleridir. Akşamüzeri arkadaşlarınız ile buluşmalarınızda içeceğiniz bir kahve için, nikâh hatta düğün gibi özel davetleriniz için, belki de gece kulüplerine gitmek için tercih ettiğiniz gömlekler; hiç tartışmasız ki özellikle iş hayatında gününüzü kurtarmaktadırlar.

Gömlekler; kot pantolonlar ya da kot şortlar ile kombin edildiğinde spor bir tarz, kalem etek ya da kumaş pantolonlar ile kombin edildiğinde klasik bir tarz, daha abiye şort, etek ya da pantolonlar ile kombin edildiğinde ise şık bir tarz yaratmaktadırlar. Hayatlarınızda bu kadar çok yönlü ve kullanışlı bir yere sahip olan gömlekler, istediğiniz tarz ve renk doğrultusunda en uygun şekilde TrendBende’ de sizler için kombin edilmiş ve beğeninize sunulmuştur. Tasarımları ile ünlenmiş editörlerimiz tarafından günlerce belki de haftalar ve aylarca büyük bir özveri ile hazırlanan gömlekler ve bir parçası oldukları kombinler bir tık ötenizde sizleri bekliyor. Moda trendlerine uygun olarak hazırlanan bu gömlekler, gerektiği takdirde değişiyor ve güncellenmiş halleri ile sitemizde tekrar sizlerin karşısında yerlerini alıyor.

TrendBende olarak farkımızı ortaya koyuyor ve bu farka sizlerin de sahip olmasını istiyoruz. Bu yüzden sizlere; yaka detaylı gömlek, son zamanların en moda olan ve en çok tercih edilen detayı püskül ile şekillenmiş püsküllü gömlek, yakası taşlı gömlek, kolsuz gömlek, vatkalı gömlek, uzun kollu gömlek, kot gömlek, transparan gömlek, çizgili gömlek, çiçek detaylı gömlek olmak üzere birçok tarzda gömlekler sunuyoruz. Sepetinize bir tıklamanız ile ekleyebileceğiniz gömleklerimiz, 100 TL’lik alışverişleriniz doğrultusunda kargo ücretine tabi tutulmuyor ve en kısa sürede sizlere ulaşıyor. Ayrıca, üründen memnun kalmamanız sonucunda 14 gün içerisinde fişi ile iade etmenizde mümkün.

bayan gömlek

Online İç Giyim Alışverişi

İç giyim ürünleri bayanların en önem verdikleri giyim eşyaları arasındadır. Bu yüzden pek çok bayan bu gruptaki ürünleri alırken çok daha özenli davranırlar. Kıyafet sektörünün öncü isimlerinden bir tanesi olarak firmamız birbirinden kaliteli bayan iç giyim ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir. Sizlerde iç giyim ihtiyaçlarınız için gönül rahatlığı ile firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamızda farklı ürün gruplarında da çok sayıda ürün bulabilirsiniz. Bayan elbise, bayan pantolon, bayan gömlek, çanta, ayakkabı, aksesuar ve outlet ürünlerinden başka ev dekor ürünleri, küçük ev aletleri, ev tekstili ve porselen takımları gibi çok sayıda ev ve yaşam ürünlerini de sitemiz üzerinde bulabilirsiniz. Tüm bu ürün grupları sitemizde kategoriler halinde bulunur. Böylece TrendBende firmamızın internet sitesi üzerinde aradığınız birçok ürünü çok daha kolay bir şekilde bulabilirsiniz. İsterseniz sitemizin ana sayfasında yer alan arama motorunu kullanarak da aradığınız ürünleri çok daha kısa sürede bulabilir ve bayan iç giyim başta olmak üzere tüm ürün grupları ile ilgili alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemizin avantajlarından yararlanarak alışverişlerinizi gerçekleştirmek için zaman kaybetmeden sitemize üye olabilirsiniz. Üyelik işlemleriniz çok kısa sürede tamamlanır. TrendBende sitemizin ana sayfasında yer alan yeni üyelik kısmına giriş yaparak üyelik kaydınızı yapabilirsiniz. Üyeliğinizi tamamlamanız için isim, soy isim, mail adresi, cinsiyet, şifre ve iletişim bilgilerinizi sisteme girmeniz yeterlidir. Firmamızın ayrıcalıklarından yararlanarak yapmış olduğunuz alışverişlerin teslimatları da mümkün olan en kısa sürede tamamlanır. Sitemiz üzerinde seçtiğiniz ve satın aldığınız bayan iç giyim ve diğer ürün grubundaki ürünlerin tamamı özenli bir şekilde ambalajlanır ve adresinize kadar kargo edilir. Ürünleriniz ile ilgili yaşanan aksaklıklarda ise ürünlerinizi ambalajları bozulmamış bir halde firmamıza iade edebilirsiniz.

iç giyim

Yeni Moda Renkli Şortlar

Kadın giyimini kapsayan moda ve erkek giyimini kapsayan moda arasında epey fazla fark var. Bu konuda kim ne derse desin, hangi düşünceyi savunur ise savunsun kadın giyimi için daha çok çok zaman harcandığını ve daha çok özenildiğini kimse inkâr edemez, bize sorarsanız etmemelidir de. Çünkü kadın ve moda kelimeleri bir araya geldiğinde, başlı başına yeni bir dünyaya açılan kapıları aralamaya yetiyor. Kadınların modaya olan tutkularının ve bu tutku bağlamında gelişen giyim tarzlarının hayatlarında oldukça büyük bir yere sahip olduğu da farkında olunması gereken başka bir gerçek.

Bu tutkuyu ve giyim tarzını destekleyen yahut genişleten birden çok kadın giyim ürünü bulunmaktadır. Bu noktada bu giyimin en önemli parçalarından birisi olan kadın şortlarından bahsetmemek neredeyse imkânsız bir durum olur. Özellikle yaz aylarının geldiği şu günlerde, bu mevsimin vazgeçilmezlerinden olan bayan şort modelleri yaz aylarında yaşanan sıcaklıkların ve ardında getirdiği nemli havaların yaşattığı bunalma hissini bir nevi ortadan kaldıran yahut bu durumu azaltan birer ürün olarak karşımıza çıkıyor. TrendBende olarak biz, bu başlık altında çalışan tüm editörlerimizin sizlerin memnuniyeti için çalıştığını açık yüreklilik ile ifade etmekte hiçbir zarar görmüyoruz. Modayı her an takip eden ve her sezon değişen ürün ve ürünlerin renkleri konusunda oldukça deneyimli olan editörlerimiz, bilinenin ve kullanılanın aksine sizlerin karşısına birden fazla şort seçeneği ile çıkıyor. Renkli şort, kot şort, çizgili şort, payetli şort, yırtık şort gibi birçok seçeneği sizler için sunan ve geliştiren editörlerimiz; gece eğlence mekânlarında, cafelerde, kumsalda, yürüyüşlerinizde yani bulunduğunuz bütün ortamlarda giydiğiniz şortlar ile fark yaratabileceğiniz fikrini oldukça destekleyen türden şort modelleri ve modellere özel renk seçenekleri sunuyor.

bayan şort