Ticari Oyun Makineleri

Oyun oynama fikri ve alışkanlığı insanoğlunun kendini tanımasıyla beraber ortaya çıkmış iki birleşik kavramdır. Bu kavram doğrultusunda birbirinden farklı olarak birçok oyun türetilmiş ve bu oyunlar insanoğlunun yaşamının farklı yerlerine dokunmuştur. Zaman ilerledikçe gelişen teknolojiyle birlikte yine araçlar değişse de ana fikir sabit kalarak, oyun oynama algısı değişmemiştir. Bu algı üzerine her yaştan insanın büyük bir keyifle oynamadığı ticari oyun makineleri de doğmuştur. Bu oyun makineleri belirli bölgelerde yer aldıktan sonra o bölgeler insanların uğrak yeri haline gelmiştir. O alanlar, bazen buluşma noktaları olmuş bazense hatırada yer eden ana başlık durumunda kalmıştır. Neticesinde ticari oyun makineleri hem iş yerleri hem de o eğlence mekanına giden kişiler için vazgeçilmez birer unsur haline gelmiştir. Bu vazgeçilmez denilen unsuru da oluşturan birçok etmen mevcuttur. Bunlar birbirinden farklı olmalarına rağmen aynı ilke etrafında yer alan ana başlıklardır. Bunlar: Uzun süre oynanabilirlik, her yaş grubunu etkileyebilme gibi değerlendirilebilecek olan yapılardır. Bu özelliklerin her birinin aynı makinede toplanması kolay da olabilecek olan bir iş değildir. Bu yapıyı yalnızca alanında bilgi ve tecrübe sahibi olan firmaların gerçekleştirebilmesi mümkündür. Bu nokta da Alfa Elektronik de bahsedilen yetileriyle beraber her bir oyun makinesi için aynı özellikleri bir arada tutabilmektedir. Üstelik bu birlikteliği daha sonrası adına da garanti edebilmesi yine ayrı bir başarı unsurudur. Üstelik bu durum birbirinden farklı olan her cihaz için de geçerlidir. Bu cihazlar: Silahlı oyunlar, hedef oyunları, pinball makineleri, simülasyon oyunları, softplay ürünler, araba yarışı oyunları gibi sıralanabilmektedir. Bu yapılardan keyif almak ise kişiler için yalnızca gerekli yere ulaşmak ve ardından doğru bir iletişimi gerçekleştirmek ile mümkün dolabilecek kadar kolaydır.

ticari oyun makineleri

İşletmeleriniz İçin Ekonomik Oyun Alanları Kurma Fırsatları

Gün geçtikçe artmakta olan tüketici istekleri doğrultusunda artan eğlence ihtiyacını karşılamak için işletmeleriniz de oluşturmakta olduğunuz eğlence alanları ile sektörünüzde bulunan rakiplerinizin önüne geçmenizde ve daha iyi müşteri memnuniyeti sağlayabilmenize olanak sağlamaktadır. bulunan klasik oyun aletlerinin bile yaratmakta olduğu küçük farklar sizlere büyük kazançlar kazanma fırsatı oluşturmakta ve popülerliğinizi arttırmada oldukça etkili olmaktadır. Tüm oyun alanı ihtiyaçları için ürün ve teknik destek hizmetleri sunmakta olan firmamız, sizlere ithal ve yerli üretim sayısız oyun aleti ile farklılık yaratmanız için ekonomik imkanlar sunmaktadır. Son moda simülasyon cihazları ya da klasik langırt masası fiyatları konusunda yapmış olduğumuz birçok kampanya ile küçük yatırımlar ile işletmeleriniz de kaliteli oyun alanları kurmanıza olanak vermekteyiz. Sizlerin memnuniyetini ön plana alarak gerçekleştirmekte olduğumuz teknik destek hizmetlerimiz ile de ihtiyaç duymakta olduğunuz bakım onarım işlemlerinizi alanında uzman personellerimiz ile gerçekleştirmekteyiz.

İşletmelerinizin içinde bulunan modası geçmiş eski oyun alanlarınızı yenilemeden ya da yeni oyun alanları kurmada sizlere destek vermekte olan firmamız, sizin için en uygun oyun alanı tasarımlarını gerçekleştirerek daha iyi hizmetler vermenizi sağlamakta, sayısız yerli ve ithal ürün ile farklılıklar yaratmaktadır. Klasik masa oyunları ve langırt masası fiyatları olmak üzere birçok oyun ürününde sizlere ekonomik fırsatlar ile oyun alanlarınızı yenileme olanakları sunmaktadır. Sektörümüzde kazanmış olduğumuz tecrübeler ile sizlere en kaliteli oyun aletlerini sağlamakta ve karşılaşmakta olduğunuz tüm arızalara kısa bir süre içerisinde teknik destek hizmetleri sağlamaktayız. Sene içerisinde sizler için 7 – 24 müşteri hizmetlerimiz ile sorunlarınıza destek vermekte ve müdahile etmekteyiz. Sizlerin memnuniyetini ön planda tutarak gerçekleştirmekte olduğumuz çalışmalarımız ile aralıksız olarak oyun alanlarınız için destek sağlamaktayız.

langırt masası fiyatları

Eğlenceli ve Güvenli Çocuk Oyun Alanı

Çocukların keyifli vakit geçirmesi ve güven içerisinde diğer çocuklarla oynaması her anne, babanın isteğidir. Bu isteklerin oyun ve eğlence sektöründe düşünülmesi ve ihtiyaca uygun hizmetlerin sağlanması gelişmenin vazgeçilmez bir etkenidir. Günümüzde birçok alışveriş merkezi veya şirket çocuklar için oyun alanları yaparak müşteri memnuniyetini arttırmak istemektedir. Bunun yanında mevcut alanların çocuk oyunlarına ayrılması yoğun ilgi çektiğinden yüksek kazançlarda sağlanmaktadır. Tüm dünyada gittikçe artan bir seviyede çocuklar için oyun alanı yapımı ülkemizde de farklılık göstermemektedir. Firmamız çocuk oyun alanı projelendirmesi ve kurulması konusunda oldukça tecrübeli ve bilgili bir firmadır. Yıllardır oyun ve eğlence sektöründe hizmetler veren firmamız dünyada sektör adına yaşanan gelişmeleri yakından takip etmektedir.Firmamız özellikle çocuklar için oyun alanları ve parkları konusunda birçok projeyi yapma ve inceleme fırsatı yakalamıştır. Bu sebeple konusunda uzman personelleri ile düşünce ve planlarınızı kısa sürede eyleme geçirmektedir.

Şirketlerin ve oyun salonu firmalarının çocuk oyun alanı kurulması konusunda oldukça yoğun talepleri ve istekleri bulunmaktadır. Çocukların oldukça fazla ilgi gösterdiği bu özel tasarım alanlarda oldukça keyifli ve eğlenceli vakit geçirmektedirler. Firmamızda artan taleplerin yüksek kalitede karşılanması için ürün çeşitliliğini sürekli arttırmakta ve yeni çözümler üretmektedir. Sizlerin oyun alanı için ayırdığınız yerin projelendirilmesini ve en etkin şekilde kullanılmasını firmamızın tecrübesi ve profesyonelliği ile yapmaktayız. Çocuklar için kurulacak oyun alanında kullanılmak üzere birçok üründen alana ve oluşturulacak tasarıma en uygunları seçilmektedir. Kurulacak oyun alanı her anlamda en iyisini vermesi için tasarlanmaktadır. Firmamız projelendirdiği çocuk oyun alanı tasarısını kısa sürede ve kaliteli şekilde hayata geçirmektedir. Firmamız kurulumdan sonrada kaliteli teknik servis hizmeti ile sizlerin sorunlarına çözüm üretmeye devam etmektedir.

çocuk oyun alanı

Jetonlu Atari Makinaları Alfa Elektronik’ten Alınır

1993 yılında kurulan Alfa Elektronik, Türkiye’de bulunan eğlence dünyasının öncü şirketlerinden birisidir. Farklı tarzlarda pek çok oyun makinesi üretimi yapan Alfa Elektronik, teknoloji alanındaki gelişmeleri sürekli takip ederek kendini yenilemekte, son çıkan ürünleri kendi ürün yelpazesine katmaktadır. Alfa Elektronik, oyun ve eğlence makinesi denilince Türkiye’de akla gelen ilk isimdir. Aynı zamanda, satış sonrasında kaliteli teknik servis bölümü, hızlı hizmet verişi ve müşteri memnuniyeti odaklı olması Alfa Elektronik’i bir kez daha sektörün öncü firmalarından biri haline getirmektedir. Alfa Elektronik’in oyun makineleri showroomu İzmir’de bulunmaktadır.

Jetonlu atari makinaları oyun salonlarının vazgeçilmezlerinden birisidir. Bu makinalar, her açıdan bulunduğu ortama nostaljik bir hava katmaktadır. İçerisinde pek çok oyun seçeneği bulunan makinalar, oyun salonları ve eğlence merkezlerinde en çok tercih edilen oyun makinelerinden biri olmaktadır. Birçok insan, bir alışveriş merkezinde bulunan eğlence ve oyun salonuna gittiği zaman, ilk olarak bu makineler için sıraya girmektedir. Alfa Elektronik’te bulunan ürünler, son teknolojiye göre üretilmiş ürünler olup, piyasadakilerin en iyisidir. Ekonomik olarak en hesaplı ve uygun fiyata sahip ürünler buradadır. Bir eğlence merkezi ve oyun salonu işletmesinde mutlaka bulunması gereken makinalardan biri olan jetonlu atari makinaları en iyi koşullarda Alfa Elektronik’ten alınır. Ürün çeşitliliği, uygun fiyatları ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ile oyun makinelerinde öncü firma olan Alfa Elektronik, satış sonrası verdiği kaliteli teknik destek ile de müşterilerine kolaylık sağlamaktadır. Ürünlerde meydana gelen herhangi bir arıza, en kısa sürede güler yüzlü teknik servis çalışanları tarafından giderilmektedir. Eğer bir eğlence merkezine veya oyun salonuna jetonlu atari makinaları alınacaksa Alfa Elektronik bunun için en iyi seçenektir.

jetonlu atari makinaları

Boks Makineleri Oyuncuların Dikkatini Çekiyor

İnsanlar boş vakitlerini değerlendirebilmek amacı ile özellikle hafta sonları kendilerini, yakın arkadaşlarıyla ve aileleriyle eğlenebilecekleri yerlere atıyorlar. Oyun salonları ve alışveriş merkezlerinde oyun bölümleri de bu alanlardan biri. İçlerindeki oyun oynama sevgisini kaybetmemiş ilerleyen yaşlardaki kişiler ya da daha küçük yaştaki çocuklar için en çok tercih edilen mekanlar oyun salonları oluyor. Birçok oyun makinesi çeşidi içinde hangisini oynayacağına karar veremeyen kişiler için hangi oyun makinesini tercih edeceklerinde bazı sebepler rol oynuyor. Özellikle küçük yaştaki oyuncular için oyun makinesinin büyüklüğü, interaktifliği, ışıkları etkili olurken daha büyük kullanıcılar için oyundan alacakları zevk önemli oluyor. Gençlerin ve daha büyük yaştaki kişilerin oyun salonlarında en çok tercih ettiği makinelerden biri de boks makinesi. Oyunlarda farklı deneyimler yaşamak ve daha önce tatmadıkları zevkler tatmak isteyen büyük yaştaki kullanıcılar için en uygun tercihlerinden biri boks makinesi oluyor. Boks makinelerinde oyuncuların kendilerine ait bir özelliğin makine tarafından hesaplanması ve gösterilmesi boks makinelerinde oyun oynayanların en çok ilgisini çeken durum oluyor. Daha yüksek puanlar alabilmek için de pek çok kişi boks makinelerinin başında uzun süre vakit geçirerek tekrar tekrar bu oyunu oynuyorlar. Boks makineleri birçok farklı çeşidi ile oyuncuların dikkatlerini de üzerine çekebiliyor. Farklı desenlerle, renklerle ve resimlerle üzeri süslenmiş boks makineleri sayesinde pek çok kişi bu oyunu oynamaya isteği duyabiliyor. Bu sebeplerle oyun ve eğlence sektöründe hizmet veren alanlara sahip pek çok yatırımcı veya ilk kez bu sektöre girecek girişimciler boks makineleri satın almakla işe başlıyorlar. Uzun yıllardır oyun ve eğlence sektörüne hizmet veren Alfa Elektronik bulundurduğu farklı boks makinesi çeşitleri ile müşterilerine en kaliteli hizmeti sunuyor.

boks makinesi

Takip İçin Önemli Yazılımları

Firmaların müşterileri ile ilişkilerini sağlamlaştıran ve müşteri memnuniyetini artıran birçok farklı uygulama ve yazılım bulunuyor. Crm yazılımları da bunlardan bir tanesidir. “Müşteri İlişkileri Yönetimi” anlamına gelen crm yazılımları sayesinde artık sizde müşterilerinizin firmanızdan ne istediğini bilecek ve bu isteklere göre müşterilerinize özel çözümler sunabileceksiniz. Özellikle artan rekabet ortamında ayakta kalmak istiyorsanız bu yazılımlar sayesinde istediğinizi elde etmeniz mümkün. Faprika Yazılım olarak bizde bu konuda size yardımcı oluyoruz. Geliştirmiş olduğumuz ve firmalara özel çözümlerimiz sayesinde en uygun CRM yazılımlarını belirleyerek bunları kullanımınıza sunuyoruz. Bu yazılımlar sayesinde sizde müşterilerinize çözümler sunabiliyor ve onları memnun edebiliyorsunuz.

Yapmış olduğunuz iş ne olursa olsun müşterileriniz ile ilişkiniz her zaman için önemlidir. Bunun içinde müşterilerinizin sizden olan isteklerini çok iyi bilmeniz gerekiyor. Bizlerde bu ihtiyaçları belirleyerek sizlere özgü en iyi CRM yazılımlarını geliştiriyoruz. Bu sayede daha verimli çalışmakta ve ekstra maliyetlerden kurtulmaktasınız. Kullandığınız erp yazılımları sayesinde doğru hedef kitlesini belirleyebilir, hedef kitlesi için doğru ürünleri geliştirebilir ve en uygun fiyattan da bu ürünleri müşterilerinize ulaştırabilirsiniz. Ayrıca bu yazılımlar sayesinde 7/24 rapor alabilirsiniz. Bu da iş raporlarına iş saati dışında dahi göz atmanıza olanak tanımaktadır.

CRM yazılımlarının bir diğer avantajı ise müşterilerinize özgü kampanyalar hazırlayabilmenizdir. Birçok firma kampanya hazırlamadan önce müşterilerinin kendilerinden nasıl bir kampanya beklediğini bilmek ister. Crm ce Erp yazılımları size bu olanağı tanıdığı için sizde kolay bir şekilde müşterilerinize özel kampanyalar geliştirebilir ve bu kampanyaları da müşterilerinize sunabilirsiniz. Bu sayede hem müşteri memnuniyetini hem de firmanızı tercih eden müşteri sayısını artırmış olacaksınız. En doğru yazılımlara sahip olmak içinse yapmanız gereken Faprika Yazılım olarak bizimle iletişime geçmek olacaktır.

erp crm

Vazgeçilmez Bir Oyun Air Hockey

Son dönemlerde oyun salonlarında olmazsa olmaz üründe air hockeydir. Neredeyse oynanmayan zamanında bulunmadığı air hockey masası insanların çok ilgisini çekmektedir. Kolay oynanışı ve çok eğlenceli oluşu yaşlı, genç herkesi oyuna davet etmektedir. İki kişinin birbiri ile oynadığı bu oyunda bir disk bulunmaktadır. Oyunda amaç diski karşı kaleye atmaktır. Bu oyunun tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de fazla miktarda düzenli oyuncusu bulunmaktadır. İnsanların karşılıklı oynadığı bu oyunla çok eğlenceli vakitler geçirmektedirler. Oyunun çokça ilgi görmesi oyun salonlarında da eksik olmamasını beraberinde getirmektedir. Oyun salonunda air hockey masası olmaması pek rastlanılan bir durum olmamaya başlamıştır. Birçok oyun salonunun en çok kullanılan oyun masasıdır ve birçok oyun salonunda birden fazla air hockey masası bulunmaktadır.

Firmamız yıllardır oyun ve eğlence sektöründe hizmet vermekte ve Türkiye’ nin bu sektörde en eski firmalarından biridir. Firmamız geniş ürün yelpazesi içerisinde çok değişik renkler ve modellerde oyun masaları ve oyun sektörü için ürünler bulundurmaktadır. Firmamız ürün satışı, kurulumu ve sonrasında teknik servis hizmetleri ile konusunda öncü olan bir firmadır. Dünyadaki oyun ve eğlence sektörünü sürekli takip eden firmamız, ürün yelpazesini sürekli olarak geliştirmektedir. Firmamız bugüne kadar birçok air hockey masası kurulumu yaparak bu konuda uzmanlaşmış tecrübeli bir firmadır. Oyun masalarının ve ürünlerin kurulumundan sonra da kaliteli ve hızlı teknik servis hizmetleri ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışan bir firmadır. Firmamız Türkiye’ nin her iline hizmet ve teknik servis vermektedir.  Alfa Elektronik olarak sürekli gelişen kurumsal yapımız, sizlere sağladığımız kaliteli hizmetlerimiz ve konusunda uzman eğitimli personellerimiz ile sizlere oyun ve eğlence sektöründeki her üründe hizmet vermekteyiz.

air hockey masası

Jetonlu Makineler

İçerisine jeton ya da madeni para atılınca çalışmaya başlayan makineler kolay kullanımlarıyla dikkat çeker. Jetonlu makineler her türlü hizmette kullanılabilmektedir. Jetonu atınca istediğiniz şarkıyı seçmenize olanak tanıyan jetonlu müzik makineleri bulundukları ortama güzel bir hava katmaktadır. Yurt, pansiyon,otel gibi yerlerde sıklıkla tercih edilen jetonlu çamaşır makineleri ve genellikle beraberinde bulunan jetonlu kurutma makineleri kalabalık yerlerde yaşayan ve çamaşırlarını yıkayacak araçları olmayan kişiler için kolaylık sağlar. Jetonlu makinelerin büyük çoğunluğunun aksine jetonlu çamaşır makinelerinde jetonla çalışma sistemi bütün çamaşır makinelerine kurulabilmektedir. Ancak örneğin jetonla içerisinden seçtiğiniz ürünü veren jetonlu makineler özel olarak üretilmektedir. Jetonlu makineler sahibine kolay kazanç sağlarken müşterilerin de ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bir jetonlu makine kurulacak alan belirlendikten sonra yedi gün yirmi dört saat çalışabilmektedir. Bu yoğun çalışma temposunda makinenizin hata vermemesi için gerekli bakım mutlaka yapılmalıdır. Jetonlu makineler içerisinde özellikle çocuklar tarafında en çok sevilenler jetonlu oyun makineleridir. Alışveriş merkezlerine, caddelere, çocukların gelip geçtiği her yere kurulan makineler cüzi bir ücretle çocukları eğlendirmektedir. Bu makineler arasında sadece çocuklara hitap etmeyen yetişkinlerin de oyunlarından büyük zevk aldığı makineler de vardır. Kolay kurulumu ve basit konforuyla sunduğu hizmette göre büyük kar sağlayan bu makineleri satın almak için Alfa Elektronik olarak bizden destek alabilirsiniz. Bunlar aslında hayatımızı kolaylaştıran ihtiyaç anında kurtarıcı bir araç olarak karşımıza çıkan makineler olarak farklı alanlarda bize destek olmaktadır. Yukarıda saydığımız müzik kutuları, jetonlu oyun makineleri, jetonlu çamaşır makineleri haricinde farklı alanlarda farklı makineler üretilmektedir. Eğer sizin bu makinelerden satın alıp kurmak istediğiniz bir yer varsa ancak istediğiniz makine piyasada satılmıyorsa imkanlar dahilindeki hizmetleri veren makineleri de üretmekteyiz.

jetonlu makineler

Jetonlu Oyun Makinesi Piyasası Hakkında

Jetonlu oyun makinesi çeşitli mekanlarda karşılaştığımız ve herkesin bir kere dahi oynadığı çeşitli oyunları barındıran makine çeşididir. Bu oyun çeşitliliği sayamayacağımız sınırlara ulaşmış bulunmaktadır. Her yaştan insana ve farklı zevk sahibi insana hitap etmektedir. Bu sebeple her geçen gün büyüyen ve büyümeye devam eden bir piyasaya sahiptir. Bu durum ise jetonlu oyun makinesi için farklı mekanlarda bulunma anlamına gelmektedir. İnsanlar gittikleri her yerde bu tarz makineler ile karşılamaya devam etmektedir. Oyun salonlarının sayısının her geçen gün artması da bunun en büyük sebeplerinden biridir. Alış veriş merkezleri, oyun alanları vb. mekanlar jetonlu oyun makinesi barındıran eğlence merkezlerine ev sahipliği yapmakta ve insanlara hizmet vermektedirler. Çok çeşitli olması sebebiyle oyun makineleri birçok insan ve aile tarafından tercih edilmektedir. Bu makinelere örnek vermek gerekirse çocuk oyunları barındıran makineler, çeşitli aksiyon oyunlarına sahiplik eden makineler ya da çok boyutlu bir şekilde hizmete sunulan macera simülatörleri vb. oyun makinelerini örnek gösterebiliriz. İnsanlar bu tarz oyun salonlarına gittikleri zaman kaliteli bir şekilde vakit geçirmek istemektedir. Bu nedenle oyun makineleri her geçen gün daha gerçekçi ve daha kaliteli bir hizmet sunmaktadırlar. Oyun makinesi sektörünün her geçen gün büyümesi sebebi ile çeşitli ihtiyaçlar ortaya çıkmıştır. Bunların en başında makinelerin bakım, onarım ve parça desteği ihtiyacının giderilmesi gibi. Makine alımı yaparken tüm bu şartları sağlayan güvenilir bir firma ile çalışmanız sizin için en iyisi olacaktır. Jetonlu oyun makinesikullanabileceğiniz bir mekana ya da oyun salonuna sahip iseniz Alfa elektronik ile iletişime geçerek en kaliteli ve en uygun modeller hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Tecrübeli ve profesyonel ekibi ile sizlere gerekli her türlü uzaktan ya da teknik desteği sunmaktadır.

Oyun Makinesi Teknik Servis İmkanı

Oyun salonlarında bulunan cihazlar elektronik aletler olduğu için problemler çıkarabilirler bu yüzden bu tip makinelerin teknik servise herhangi umulmadık bir zamanda ihtiyacı olabilir. Bu teknik servisin salondaki makinelerin yedek parçalarınıda bulundurmaları büyük bir avantajdır. Yedek parça bulundurmanın avantaj olmasının sebebi bu parçalarının genel olarak yurt içinde üretilmemesidir, bu durumda sizin parçalara kendi imkanlarınızla ulaşmanıza olanak vermeyebilir. Bu durumda oyun makinesi alacağınız firma çok önemlidir. Oyun makinesi teknik servis ekibinin çok iyi bir şekilde çalıştığı Alfa Elektronik’i tercih edebilirsiniz. Bu firmada bir çok oyun makinesi bulunur ve her biri içinde yedek parça ve zamanında teknik servis imkanı mevcuttur. Bu gibi cihazların bu tip sorunlarının fazla olmasının sebebi gün içinde bir sürü insanın cihazları kullanmasından kaynaklanabilir. Oyun makinesi çok sağlam ve kaliteli olsa dahi ilerleyen zamanlarda oyun makinesi teknik servis ekibine ihtiyaç duyabileceğiniz zamanlar gelebilmektedir. Bu hizmeti oyun makinesi aldığınız firmanın vermesi sizin zaman kaybetmenizin önüne geçecektir. Bu gibi işlerde bir oyun makinesinin bir gün bile çalışmaz halde durması o makineden para kazanamamanız demektir. Bu da gün içinde size ekonomik açıdan büyük bir zarar verir. Anında teknik servis hizmeti almak Alfa Elektronik firmasının size verdiği ayrıcalıklardan biridir. Oyun makinesi teknik servis hizmeti yedek parça açısından da büyük önem arz eder. Oyun makinesinin herhangi bir oyun oynanan aletinin bozuk olması o oyuna grup halinde gelen insanların oyunu oynamaktan vazgeçmesi demektir. O yüzden oyun makinelerinin bakımının düzenli bir şekilde yapılması gerekir. Teknik servis imkanı veren firma sayesinde oyun salonunuzun herhangi bir sıkıntı yaşamadan işletilmesi devam edecektir. En uygun hizmeti vermek için en güvenilir ve anında teknik servis ihtiyacınızı karşılayabilecek bir firma ile çalışmalısınız.

oyun makinesi teknik servis

Kepçe Hediye Makinesi Tercihi

Kepçe hediye makinesi adından da anlaşılacağı gibi makinenin içinde bir kepçe bulunmaktadır. Bu kepçe makinenin iç kısmında tepede asılı şekilde durur ve siz onu bir kol yardımı ile hareket ettirirsiniz ve bir tuşa basarak ona aşağıya inip bir oyuncak yakala komutunu gönderirsiniz. Çok basit bir şekilde çalışan oyuncak kapma makinesi sizin eğlenerek hediye kazanmanıza olanak sağlar. Bu tip cihazlarda görsellik çok önemlidir çünkü birilerinin dikkatini çekerek onun makineyi kullanmasını sağlamak tek amaçtır. Bunun yanında makinede müzikler de çalabilir ve bu müzikleri bilgisayar yardımı ile değiştirebilirsiniz. Bu tarz cihazlarda herhangi bir arıza olduğu zaman cihaz kendiliğinden arıza bildirimi yapmaktadır. Boyut olarak bir çok çeşidi bulunan kepçe hediye makinesi sizin seçiminizle uygun bir yere konulabilir. Görsel olarak da değişik seçenekleri tercih edebilirsiniz. Sizin yerinize en uygun hediye makinesini alma şansına sahip olmak çok güzel bir şeydir. Tasarım olarak beğenmenizin yanında alacağınız kepçe hediye makinesi gibi elektronik aletlerin dayanıklı ve uzun ömürlü olması ya da aldığınız firmanın teknik servisinin herhangi bir arızada hızlı bir şekilde hizmet vermesi çok önemlidir. Alacağınız makineyi nerden alacağınıza karar verirken bunları da göz önünde bulundurmalısınız. Eğlenerek hediye kazanmanın en büyük keyfini hediye makinelerinden alabilirsiniz. Bu cihazların kullanımı da çok basittir ve hiçbir şekilde kendinizi yormazsınız. Bu makineler bozuk para veya jetonla çalışabilir. Bu cihazlar aynı zamanda içinde ne kadar para biriktiğinin hesabını da tutabilen makinelerdir. Bu özellik sizin para sayarak zaman kaybetmenizin önüne geçmektedir. Orada biriken paraları alıp direk marketin kasasına koyabilirsiniz ya da herhangi bir bankada kağıt paraya çevirtip daha az yer kaplayacak hale getirebilirsiniz.

kepçe hediye makinesi

Oyun Salonu Kurarak Yeni Bir İş Kurun

Belirlediğiniz mekana istediğiniz tarzdaki bir oyun salonu kurulumu oyun salonunun bütün ihtiyaçları düşünülerek ve temiz planla hazırlanarak size büyük kazançlar getirebilir. Öncelikle oyun salonu kurma fikrinizi gerçekleştireceğiniz bir mekan belirlemelisiniz. Mekanın oyun makinelerini içerisine alabilecek genişlikte olması oyuncuları sıkmaması için önemlidir. Mekanın işlek bir yerde olması sayesinde oyun salonunuza daha çok müşteri gelmesi muhtemeldir. Bu sayede oyun salonunuz için özel olarak gelen müşterilerinizin yanında yoldan geçerken oyun salonunuzu görüp içeri giren müşterilerinizde olacaktır. Ne tarz oyuncaklarla donatacağınızı belirlediğiniz zaman oyun salonu kurulumu Alfa Elektrik ile oldukça kolay olmaktadır. Oyun sektöründeki sınırları zorlayarak yeni konseptleri yeni fikirleri denemekten çekinmeyin. Farklılık sayesinde bu sektörde müşteriler tarafından daha çok tercih edilmekte olabilirsiniz. Oyun salonunuzu işletirken daha çok kazanç sağlamak sektörün ileri gelen isimlerinden olmak için oyun salonu kurulumu iş hayatınızda büyük bir önem arz etmektedir. İnternet sitemizdeki kaliteli ürünlerden beğendiklerinizi satın alabileceğiniz gibi aklına gelen oyun makinesi çeşidinde de özel sipariş verebilmektesiniz. Büyük bir caddede oyun salonu kurmak mantıklıdır. Aynı zamanda etrafınızda size yakın ve rakip olabilecek başka oyun salonları olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Fiyatların makinelere uygun olması gerekmektedir. Akılcı kazanç sağlamak için fiyatları makinelerin yeniliği ve oyun süresi göz önünde tutularak bu düzeyde artmasını tercih edebilirsiniz. Makineler içerisine kaliteli oyunlar yüklenmiş olması gerekmektedir. Dışarıdan göz alıcı olan bir makinenin içerisinden müşteri beklentisini karşılayamayacak bir oyunun çıkması müşteri hayal kırıklığına uğratmaktadır. Oyun salonunda yiyecek satışından da kar sağlayabilirsiniz. Kaliteli ürünlerle oyun salonunda saatler geçiren müşterilerinize sunduğunuz yiyecek hizmeti sayesinde daha çok tercih edilen bir oyun salonu haline gelebilirsiniz.  Detaylı planlama yaparak rağbet gören bir oyun salonuna sahip olabilirsiniz.

oyun salonu kurulumu

ERP Yazılımları ve Danışmanlığı

Gelişmek isteyen firmalar için maliyetlerin etkin bir şekilde kullanılması son derece önemlidir. Bunun içinde ERP yazılımları tercih edilmektedir. Özellikle son yıllarda giderek daha da popüler hale gelen erp yazılımları sayesinde firmalar verimli çalışabilmek için en iyi planlamayı daha kolay yapabilmektedir. Faprika Yazılım olarak bizde bu konuda sizlere yardımcı oluyoruz. Firmanızın büyüklüğü hangi boyutta olursa olsun sizde en uygun ERP yazılımlarına sahip olmak için bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere sunacağımız uygun çözümler sayesinde firmanızın daha verimli çalışmasını sağlayacağız. ERP yazılımları son yıllarda büyük bir değişim geçirdiği için artık her firmaya kolay bir şekilde entegre olabilmektedir. Firmanızda bulunan müşterileri korumak ve müşteri kitlenizi genişletmek istediğinizde sizde ERP yazılımlarını kullanabilirsiniz.

ERP yazılımlarının bir diğer avantajı da birimler arasındaki bilgi alışverişini sağlamasıdır. Böylece erp yazılımları sahip olduğu bu özellikler sayesinde şirket bünyesinde bulunan tüm iş birimlerinin tek bir kişi tarafından yönetilmesine olanak sağlamaktadır. Bu özelliğin en önemli avantajı ise işlerin daha hızlı bir şekilde ilerlemesidir. Özellikle kaynak durumuna göre planlamanın yapılması ve tüm bu işlerin tek bir komuta merkezi tarafından yürütülerek en uygun planlamanın yapılması sayesinde iş verimi de artırılmaktadır. Bu nedenle küçük ölçekli firmalardan büyük ölçekli firmalara kadar hemen her firma bu yazılımları kullanmaktadır. Faprika Yazılım olarak sunmuş olduğumuz danışmanlık hizmeti ile bizde size bu konuda yardımcı oluyoruz. Uzman ekiplerimiz sayesinde sizde kendi firmanıza uygun olan ERP yazılımlarını firmamızda bulabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca her türlü sorunda sunmuş olduğumuz danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilmek için 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz. Sizde ERP yazılımları konusunda en iyi firmalar ile çalışmak isterseniz yapmanız gereken Faprika Yazılım olarak bize ulaşabilir ve bizden yardım alabilirsiniz.

erp yazılımları

Mobil Uygulama Geliştirme İle Hedef Kitlenizi Genişletin

Her geçen gün hızla gelişen teknoloji hayatımıza birçok yenilik katmaya devam ediyor. Bu yeniliklerden bir tanesi de mobil cihazlardır. Artık birçok kişide mobil cihazlar bulunduğu için firmalarda müşterilerine daha kolay ulaşmak ve ürünlerini onlara ulaştırmak için mobil cihazları tercih ediyorlar. Ancak bunun içinde uygun mobil yazılımların kullanılması gerekiyor. Mobil uygulama geliştirme sayesinde bunu başarmak mümkün. Günümüzde birçok firma bu alanda hizmet sunmaktadır.Faprika Yazılım olarak bizlerde size bu alanda hizmet sunuyoruz. Eğer sizde mobil yazılımlara sahip olmak ve daha geniş kitlelere ürünlerinizi ulaştırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek sizler için sunduğumuz paketlere göz atabilirsiniz. Profesyonel çalışanlarımız sayesinde sizler için en iyi çözümler üretilmekte ve bu çözümlerde sizlere sunulmaktadır. Peki, mobil yazılımların size ne gibi bir faydası olacaktır?

Mobil uygulamaların en önemli avantajı ürünlerin barkodlarını okutarak bu ürünler hakkında bilgi alabilmeniz ve üretim alanında gerekli müdahalelerde bulunabilmenizdir. Bu sayede satışa sunduğunuz ürünler hakkında daha iyi fikir edinebilirsiniz. Ayrıca bu uygulamalar mobil cihazlarda kullanıma sunulduğu için müşterilerinizde bu uygulamaları Android ve iOS tabanlı cihazlarında rahatlıkla kullanabilmektedirler. Bu sayede müşterileriniz satmış olduğunuz ürünlere daha kolay ulaşabilecek ve satın alabileceklerdir. Ayrıca müşterileriniz ürünleriniz ile ilgili bir sıkıntı yaşadığında ya da ürünleriniz hakkında bilgi almak istediğinde yine bu uygulamalar üzerinden sizinle hızlı bir şekilde iletişime geçebileceklerdir. Bu da müşteri memnuniyetini artıracaktır. Kısacası mobil uygulama geliştirme sayesinde sizde daha geniş kitlelere ürünlerinizi ulaştırabilir ve müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken firmanız için uygun mobil yazılımlara sahip olmaktır. Faprika Yazılım olarak bizlerde size bunu sunuyoruz. Sizde mobil cihazlar için uygun yazılımlar arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akıllı telefonlar ve mobil cihazlar artık birçok kişi için en önemli araçlar arasında yer alıyor. Mobil cihazlar bireyler için bu kadar önemli bir hale gelince firmalarda müşterilerine ve tüketicilere ulaşmak için mobil cihazları kullanmayı tercih ediyor. Mobil cihazlar sadece tüketicilere ulaşma konusunda değil aynı zamanda firmanın kendi personellerine ulaşma konusunda da firmalara yardımcı olmaktadır. Ayrıca mobil cihazlar için geliştirilecek olan mobil yazılım sayesinde firmalar birçok işi daha verimli bir şekilde yapabilmektedir. Örneğin, reklam için dergi ve gazetelere verilen onlarca paranın aksine mobil yazılımlar ile yapılacak olan tanıtımlar hem daha geniş kitlelere ulaşabilecek hem de bunun için daha az para harcanacaktır. Bunun dışında şirketin yapacağı aktivitelerin personellere ulaştırılması, şirketin ortakları ile mobil cihazlar üzerinden iletişime geçmesi, ürün tanıtımları, saha personelleri için çeşitli programlar gibi tüm işlemlerde yine mobil yazılım sayesinde kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Bu nedenle de günümüzde birçok firma artık mobil yazılımları kullanmayı tercih ediyor.

Mobil yazılım sayesinde şirketinizin tanıtımlarından ürün satışlarına kadar hemen her şeyi yapmanız mümkün. Ayrıca müşterilerinize mobil uygulamalarda hizmet sunacağınız için müşterileriniz ile olan ilişkilerinizi daha da sağlamlaştıracak ve onlara günün her anında hizmet sunabileceksiniz. Geliştireceğiniz mobil dergi ve gazete gibi uygulamalar sayesinde müşterilerinizin şirketiniz ve ürünleriniz hakkında detaylı bilgiye sahip olmalarını sağlayacaksınız. Ayrıca mobil yazılımlar mevcut olan ERP, CRM ve MRP gibi yazılımlar ile çalışacağı için uzaktan kontrol uygulamaları geliştirebilirsiniz. Kısacası mobil yazılımlar sayesinde her şeyi yapmanız mümkün. Sizde ihtiyacınız olan mobil yazılımlar için Faprika Yazılım olarak bize ulaşmalısınız. Yıllara varan deneyimlerimiz sayesinde sizler için en iyi yazılımları geliştiriyor ve bu yazılımları nasıl kullanacağınız sizlere aktarıyoruz.

İzmir Web Tasarım

Ürün satışlarını artırmak isteyen firmalar için en iyi çözümlerden bir tanesi internettir. Bu nedenle de hemen her firma kendine bir internet sitesi kurmakta ve ürün satışlarını internet üzerinden gerçekleştirmektedir. Bu sayede de firmalar daha geniş kitlelere ulaşabilmektedir. Eğer sizde daha geniş kitlelere ulaşarak ürünlerinizi satmak istiyorsanız yapmanız gereken firmanız ya da kendiniz için bir web sitesi kurmak olacaktır. Bu konuda da size Özgürce Web Tasarım yardımcı oluyor. Özgürce web tasarım farklı ile sizde rakipleriniz ile rekabet edebilecek bir web sitesine sahip olabilir ve ürünlerinizi daha geniş kitlelere kolay bir şekilde ulaştırabilirsiniz. Peki, neden bizi tercih etmelisiniz?

Web sitesi kurmak kolaydır. Ancak bu web sitesini arama motorlarının üst sırasına çıkartmak ise o kadar kolay değildir. Bu nedenle bu alanda uzman olan firmalardan yardım almanız gerekiyor. İzmir web tasarım olarak bizde sizlere bunu sunuyoruz. Bizi tercih ettiğinizde ilk olarak firmanızın projelerine ve satmış olduğunuz ürünlere uygun hedef kitlesini belirliyoruz. Daha sonrasında ise bu hedef kitlesine hitap eden ara yüze sahip web sitesi hazırlıyoruz. Bu sayede sitenize giren müşterileriniz kendilerine hitap eden web siteniz içerisinde uzun süre kalarak ürünlerinizi incelemekte ve ihtiyaç duydukları ürünleri daha kolay satın alabilmektedirler. Ayrıca sitenizin internet kullanıcıları tarafından bulunmasını sağlamak için hem aram motoru optimizasyonunu hem de sitenizin SEO ayarlarını yapmaktayız. Bu ayarlamalar sayesinde de siteniz kısa sürede arama motorlarının üst sıralarına çıkmaktadır. İşte bu gibi sebeplerden dolayı sizde web sitesi kurmayı düşündüğünüzde bizleri tercih etmelisiniz. Yılların verdiği deneyim sayesinde her firmaya uygun paketlerimiz ile ihtiyaçlarınız için en iyi çözümleri sunuyoruz. Sizde izmir web tasarım olarak bizi tercih ettiğinizde tüm bu hizmetlerden yararlanmış olacaksınız.

izmir web tasarım

E-ticaret Nedir?

İnternetin hayatımıza her geçen gün daha fazla girmesi ile beraber artık birçok kişi alışveriş yapmak için interneti kullanıyor. Özellikle e-ticaret kavramının yaygınlaşmasından sonra firmalarda mağazalardaki satışlarından çok internet üzerinden yaptığı satışlara önem vermeye başladılar. Bunun başlıca nedenlerinden bir tanesi internet satışlarında masrafların daha az olması ve internet mağazalarının dünyanın dört bir yanındaki internet kullanıcılarına kolay bir şekilde ulaşabilmesidir. Bunun yanı sıra internet mağazaları 7/24 açık olduğu için müşteriler istedikleri zaman internet üzerinden kolayca alışveriş yapabilmektedirler. Bu gibi sebeplerden dolayı artık firmalarda eticarete daha fazla önem vermeye başladılar. Sizde e-ticaret sitesine sahip olmak istediğinizde Faprika Yazılım olarak bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Yılların verdiği deneyim sayesinde sizler için en uygun eticaret sitelerini geliştirmekteyiz. Oldukça kolay yönetebilir eticaret siteleri sayesinde sosyal medya hesaplarınızı yönettiğiniz kolaylıkta eticaret sitelerinizi yönetebileceksiniz. Sitenize yeni bir ürün ya da ürünler hakkında bilgi eklemek istediğinizde bunu kolay bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

Faprika Yazılım sizlere sadece eticaret sitesi sunmakla kalmaz aynı zamanda Google dostu eticaret siteleri sunar. Artık her firmanın internette yer aldığını düşünecek olursak sitenizin SEO uyumlu ve Google dostu olması sitenizi rakip firmaların sitelerinden bir adım öne çıkartacak ve bu sayede arama motorunun üst sıralarına çıkacaksınız. Ayrıca Google arama motoru için gerekli tüm optimizasyon ayarları yapılacağı içinde internet kullanıcıları sitenizi kolay bir şekilde bulacak ve ürünlerinize göz atabileceklerdir. Eğer sizde kâr oranlarınızı yükseltmek ve daha geniş kitlelere ulaşarak daha fazla ürün satmak istiyorsanız bunun için eticareti tercih etmelisiniz. Size uygun eticaret paketleri ve en iyi eticaret sitesine sahip olmak içinse yapmanız gereken Faprika Yazılım olarak bize ulaşmak ve bizimle çalışmak olacaktır.

e-ticaret

Hizmet Kalitesini Arttıran Yazılım Danışmanlığı

Ülkemizde son dönemde duymaya başladığımız danışmanlık hizmeti, bir konu ya da hizmet hakkında uzman olan kişilerin bu hizmeti edinecek olan kişilere verdiği fikirler ve önerileri kapsıyor. Birçok farklı konuda uzman kişi ya da kurumlar danışmanlık hizmeti verebiliyorlar. Son dönemde teknolojinin gelişmesiyle birlikte birçok işlem bilgisayarlar yardımıyla kolaylıkla gerçekleştiriliyor. Bu doğrultuda da birçok firma devamlı olarak yaptığı işlemleri bilgisayarlarda yer alan yazılımlar yardımıyla yaparak zamandan kazanç sağlıyorlar. Bu yazılımlar hakkında firmalara sunulan danışmanlık hizmeti yazılım danışmanlığı olarak adlandırılıyor.

Bir firmanın yazılım danışmanlığı yapabilmesi için yazılım alanında uzun yıllardır hizmet veriyor olması ve bu sektörün her aşamasında uzman bir firma olması gerekiyor. Faprika Yazılım firması, günümüzde bu hizmeti sunabilen nadir firmalardan bir tanesi. Kendi şirketiniz, kurumunuz ya da işyeriniz için firmaya giderek yazılımlar hakkında danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Yazılımlar firmalar için raporlara, sınıflandırma, müşteriyle birebir ilişki gibi birçok hizmeti anlık olarak sunabiliyor. Bu doğrultuda firmaların ne tarz özellikler sunan uygulamalara ihtiyaç duydukları önem kazanıyor.

Firmanın günlük işleyişine katkısı olmayacak, firmanın kazancını ya da hizmet kalitesi arttırmayacak yazılımlarında kullanılması da gereksiz oluyor. Bu doğrultuda da firmanın sunduğu yazılım danışmanlığı sayesinde kişilere firmaları için gerekli yazılımların hangileri olduğu aktarılıyor. Bunun üzerinde kişiler, kendi firmaları için gerekli olan yazılımların hangileri olduğu konusunda fikir alışverişini tamamlayarak bu yazılımların temin edilmesi ve şirketin işleyişine eklenmesi konusunda çalışmalara başlıyor. Yazılım firmaları bu yazılımların oluşturulması, kullanıma hazır hale getirilmesi, gerektiğinde güncellenmesi ve yeni eklentilerin yapılması işlemlerinde firmaların yanında oluyor. Yalnızca yazılımların firmalara satılması ile işlemler tamamlanmıyor. Herhangi bir sorunda firmalar direkt olarak yazılım firmaları ile bağlantı kurarak sorunları çözebiliyorlar.

yazılım danışmanlığı

Mobil Uygulamaların Geliştirilmesi İşlemi

mobil uygulama geliştirmeTeknoloji devrinde yaşadığımızdan birçok firma diğer firmaların bir adım önüne geçmek için teknoloji alanında yaşanan gelişmeleri yakından takip ediyor. Bu sayede firmalar daha kısa sürede daha çok müşteriye ulaşmanın planını kuruyorlar. Bu doğrultuda en doğru adres olarak da internet gösteriliyor. İnternet üzerinden artık insanlar istedikleri herşeye anında ulaşım sağlayabiliyorlar. Gün içerisinde herhangi bir şeye ihtiyaç duyan kişiler yanlarında sürekli olarak bulundurdukları akıllı telefonlarından internet yardımıyla ihtiyaçlarına hizmet eden firmanın web sitesine ya da mobil uygulamasına ulaşıyorlar. Bu sayede de sorunlarını birkaç dakika içerisinde halletmiş oluyorlar.

Bu sebeple de günümüzde mobil uygulamaları bulunmayan firmalar diğer firmaların her zaman bir adım gerisinde oluyor. Firmanın internet sitesini aramak yerine mobil uygulamasına kolayca girerek gerekli işlemleri yapmak kullanıcılara çok daha kolay geliyor. Bu doğrultuda da Faprika Yazılım firması gibi gelişmiş yazılım şirketleri mobil uygulama geliştirme hizmeti veriyorlar. Bu hizmet içerisinde firmaların talep ettikleri mobil uygulamalar hazırlanıyor. Bu uygulamalar dahilinde firmalar, ürünlerinin tanıtımını, satışını ya da sunumunu rahatlıkla yapabiliyorlar. Ayrıca dünyanın her noktasında da ulaşılabilen bir firma haline geliniyor.

Bu mobil uygulama geliştirme işlemleri bazı durumlarda hali hazırda çalışan uygulamalar için de gerçekleştiriliyor. Bu doğrultuda yazılım firmaları kullanılan bir uygulamaya daha yeni özellikler ekleyerek daha gelişmiş bir hale getiriyor. Bu eklentiler bazı durumlarda yalnızca görünüşü etkileyen dokunuşlar oluyor. Uygulamanın eski haline göre daha şık ve çekici bir görünüme kavuşturulması sağlanıyor. Bazı durumlarda bu mobil uygulama geliştirme sayesinde programlara yeni özellikler ekleniyor. Bu özellikler sayesinde uygulamaların daha öncesinde eksik olarak görülen yönleri gideriliyor. Uygulamadaki yeni eklentiler sayesinde kullanıcılara daha geniş imkanlar da sunuluyor.

Kurumlara Özel Mobil Yazılım

Yaşadığımız çağ, teknoloji ya da internet çağı olarak adlandırılıyor. Artık etrafımız tamamen teknolojik ürünler ile sarılmış bir durumda. Gün içerisindeki tüm işlemlerimizi bu teknolojik ürünler ile birlikte yaptığımızdan artık bu ürünler bir ihtiyaç haline dönüştü. Son dönemde internet artık gün içerisinde milyonlarca kişinin kullandığı bir sanal ortam haline geldi. Özellikle ünlü markaların akıllı telefon teknolojisini piyasaya sürmesiyle birlikte hem internet hem de telefonlardaki mobil uygulamalar milyonlarca kişi tarafından tercih edilmeye başlandı . Akıllı telefonlar içerisinde yer alan uygulamalar, mobil uygulama ya da mobil yazılım olarak adlandırılıyor. Bu yazılımlar genellikle telefon kullanıcılarının işlerini kolaylaştırmak için üretilirken bazı durumlarda da mesleki açıdan ortaya çıkan gereklilikleri gidermek için kullanılıyor.

Birçok iş yerinde gerekli olan işlemler bilgisayarlar ile kontrol ediliyor. Firmaların daha öncesinde Faprika Yazılım şirketi gibi tecrübeli yazılım firmalarına yaptırdıkları yazılım programları sayesinde işleyişini devam ettiriyor. Bu yazılım programları firmaların her gün yaptıkları işlemleri insan gücü yerine bilgisayarlar sayesinde yaparak zamandan büyük bir kazanç sağlanmasına neden oluyor. Bu doğrultuda da birçok firma kendisine özel yazılımları kullanıyor. Ancak artık firmalar akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla birlikte, çalışanlarının telefon başındayken de bu uygulamaları kullanabilmelerini istiyor. Bilgisayarları sürekli olarak yanında taşımak oldukça zor ve zahmetli olduğundan firmalar benzer yazılımları telefonlara da uygulayarak çalışanlarını bu zor durumdan kurtarmak istiyor. Bu yüzden birçok firma mobil yazılım işlemleri ile gerekli programları ve işlemleri akıllı telefonlara aktarıyor. Bu sayede çalışanlar her zaman yanında taşıdıkları akıllı telefonlarından bu mobil yazılım hizmeti sayesinde işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Bu durumda çalışanlar da günün 24 saatinde olaylara anında müdahale etme imkanı yakalıyor. Böylece işlemler aksamadan devam edebiliyor.

mobil yazılım

Erp Yazılımı Nedir, İşletmelere Ne Kazandırır?

Günümüzde firmaların başarıya ulaşabilmeleri için dikkat etmeleri gereken en önemli konulardan bir tanesi de maliyetlerini etkin bir şekilde kullanmaktır. Bunun için de firmaların konusunda uzman olan firmalar tarafından verilen erp yazılımları hakkında destek almaları gerekir. Basit bir tanım olarak erp, işletmeye ait olan kaynakların belirli bir düzen içerisinde yönetilmesi anlamına gelir. Günümüzde giderek artan erp kullanımı hangi alanda hizmet veriyor olursa olsun birçok işletme için gereklidir. Erp yazılımı avantajlarına gelince birçok maddeden bahsedebiliriz. Entegre olan bu yazılımlar modüler yapıdadır ve işletmelerin sınırlarını aşarak iş ortaklarına, tedarikçilere ve müşterilere kadar uzanır. Kısacası erp yazılımları bir işletmenin tüm fonksiyonlarını doğrudan etkiler.

Farklı bir tanımla erp yazılımı kavramını anlatmamız gerekirse, bir firmanın ya da işletmenin tüm birimleri arasında olan veri alışverişini destekleyen, geniş kapsamlı olan, oldukça büyük bir yazılım olduğunu söyleyebiliriz. Erp yazılımları firmalar için gerekli olan konularla ilgilenir, gereksiz olan hiç bir ayrıntıya burada yer yoktur. Bu yazılımlar firmalara özel olarak hazırlanır. Bu yüzden firmanın yönetim planının ve stratejinin güzel bir şekilde değerlendirilmesi ve incelenmesi gerekir. Faprika yazılım olarak bizler çok uzun yıllardan bu yana siz değerli müşterilerimize birçok konuda profesyonel destek veriyoruz. Bu hizmetlerden bir tanesi de erp yazılımlarıyla ilgilidir. Firmanızı diğer firmalar arasında bir adım öne çıkarmak ve daha kolay bir şekilde başarıya ulaştırmak için ihtiyaç duyduğunuz zaman bizlerden destek alabilirsiniz. Piyasada bu sektörde hizmet veren diğer firmalara göre çok daha ekonomik fiyatlarla hizmet veren firmamızın ayrıcalıklarından yararlanmak için istediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz. Yıllardır sektörde edindiğimiz tecrübeleri sizlerle paylaşan firmamız kısa sürede ihtiyacınız olan desteği sizlere vermektedir.

erp yazılımları